Opinie

  1. Malwina Luranc ★★☆☆☆

    Fajna siłownia z dużym parkingiem, ale niestety kwestia bieżni to porażka. Od ok roku nie działa większość bieżni, na wszystkich ślizga się pas (nie są wyłączone z użytku, nie ma żadnej informacji, przy treningu biegowym można zwyczajnie zrobić sobie krzywdę). Naprawy są powierzchowne i nic nie dają. Pomimo regularnych skarg od klientów, właściciel nie reaguje, oby zrobił coś z tym problemem zanim ktoś wybije sobie zęby na którejś z „działających” bieżni.

  2. marta ★★★★★

    Świetna siłownia, dobrze wyposażona, z nowoczesnym sprzętem. Szczerze polecam treningi z trenerem Patrykiem Kowalskim. Odbywają się one w miłej atmosferze, a sam trener posiada ogromną wiedzę, plany treningowe są układane wedle indywidualnych potrzeb, co skutkuje dobrym progresem i zauważalnym , satysfakcjonującym efektem. Polecam :)

  3. Karmel x ★★★★★

    Świetnie wyposażona siłownia, czysta i z pozytywną atmosferą, która od razu motywuje do działania. Trener personalny Patryk Stefański to prawdziwy profesjonalista, jego treningi są wymagające, ale jednocześnie dostosowane do możliwości, a jego wsparcie i energia naprawdę inspirują do pracy nad sobą. Ogromne brawa dla menadżerki Edytki, która zawsze z uśmiechem pomaga, doradza i dba o to, żeby każdy czuł się tu dobrze. Dzięki nim każda wizyta na siłowni jest przyjemnością, a efekty treningów przychodzą szybciej niż się spodziewałam!

  1. Klaudia Pągowska ★★★★★

    Siłownia mała, ale wszystko co potrzebne jest. Polecam trenera Patryka Kowalskiego - sympatyczny, miły i zaangażowany w to co robi:)

  2. Kris ★★★★★

    Współpracuje z trenerem Patrykiem Kowalskim już ponad 2 lata i serdecznie polecam!!!

  3. Julka Grzelak ★★★★★

    Bardzo dobrej jakości sprzęt i przyjemna atmosfera, polecam trenera personalnego Patyka Kowalskiego, pomógł mi znaleźć idealny plan ćwiczeniowy wrac z moją dietą pomógł mi poradą nie raz

  1. Michal Kwiatkowski ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam tej siłowni, chciałem kupić jednorazowe wejście ale pani na recepcji nie miała wydać ze 100zl gdzie wejście kosztowało 29zl co uważam tez że jest to bardzo wysoka cena. Na innych silowniach jednorazowe wejście kosztuje 15-20. Finalnie nie zostałem wpuszczony uważam że siłownia powinna być przygotowana na to aby wydać komuś reszty. Zaproponowałem 25zl za wejście na pół godziny bo tyle miałem drobnych ale i tak się pani nie zgodziła. Proponowała mi karnet za 100zl na tydzień którego nie potrzebuję, przychodziłem tu awaryjnie ale po dzisiejszej sytuacji więcej nie przyjdę. Pozatym jest ciasno i mało sprzętu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BestGym?

BestGym znajduje się przy Władysława Reymonta 8, 96-300 Żyrardów, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BestGym?

Można skontaktować się z BestGym pod numerem +48 793 255 162

Jak można dotrzeć do BestGym?

Do BestGym można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements