Juz dawno nie bylem w tak klimatycznym i rodzinnym miejscu...ale budynek to tylko 50% sukcesu a drugie 50% to ludzie a tak sympatycznej i uśmiechniętej obsługi nie spotkalem w innych nawet droższych miejscach także gratulacje dla zarządcy że potrafił zgromadzić i utrzymać fajną załogę...polecam koktajle a w zimne dni grzane wino wg. autorskiej receptury barmana p.Mirka oraz sympatycznego dojrzałego ratownika który kóla śniegu z tajemniczymi kropelkami zaczarował nasz pobyt w saunie... Szczerze polecam to miejsce miłośnikom klimatycznej strefy SPA, leśnych spacerów i dobrego jedzenia.
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej R ★★★★★
-
Daniel Majchrzak ★★★★☆
Jesteśmy już któryś raz żoną na weekend. Lokalizacja bardzo dobra, ludzi bardzo niewielu, można wypocząć. Fajna strefa wellness i fajne usługi Spa, Pan Dawid jako fizjoterapeuta spisał się wyśmienicie. Śniadania ok choć bez jakiejś rewelacji. Na minus małe i nieco stare technologicznie tv w pokojach. Wiadomo że nie przyjeżdża się po to aby oglądać tv ale pod koniec dnia fajnie jest włączyć sobie jakiś serial na netflix, HBO itd tymczasem niestety nie ma w ogóle takiej opcji. Na pewno jeszcze wrócimy, miejsce godne polecenia.
-
Jerzy Gałaj ★★★★☆
Piękne miejsce, do którego chętnie wracamy. Śniadania bardzo dobre. Co można poprawić - na pewno szybkość obsługi kuchni w restauracji. Przy dwóch stolikach zajętych w porze obiadu i zamówieniu a la carte, czekaliśmy na podanie zupy 40 minut, na drugie danie - 20 minut, a z deseru zrezygnowaliśmy, gdyż mieliśmy umówione zabiegi w SPA...Dwie godziny na obiad , to stanowczo za długo. Proponujemy dla kursantów restaurację przy wejściu, a dla pozostałych gości - restaurację z żurawiami pod sufitem. W restauracji ciągle brak karty win.
-
Marcin Kania ★★★★☆
Byliśmy gośćmi restauracji w niedzielę. Stolik 4 dzieci i 4 dorosłych. Jedzenie super: zupa rybna, cesar, zwłaszcza gęś ( chętnie na nią wrócę ). Natomiast obsługa, kompletnie niezainteresowana, nie przeszkolona. Jestem przekonany, że kelner był tam za karę. Młody chłopak nie był w stanie nic opowiedzieć o daniach, nie zaproponował żadnych napojów oprócz wody, którą sami zamawialiśmy, nigdy nie zapytał czy smakuje czy jest ok i czy coś dodatkowo. Najgorsze to używanie przez niego skrótów typu dobra, co dla Ciebie. Za te pieniądze w menu spodziewanym się jednak naprawdę dobrej obsługi. Ogólnie Goście chcą u Was wydać dużo pieniędzy tylko Wy nie umiecie odpowiednio ich nakierować, żeby je zostawili. Na koniec rozliczenie: czekaliśmy 40 minut, żeby kelner wziął rachunek z gotówką ze stołu i się nie doczekaliśmy. Poszliśmy więc. Sugeruję nauczyć obsługę mówienia dzień dobry i do widzenia pierwszym ( włącznie z Panem Kierownikiem ), ale to chyba znak naszych czasów, że jak się człowiek sam nie odezwie to faktycznie nikt się nie zainteresuje.
-
ainahD ★★★★★
To jest naprawdę świetne miejsce. Możliwość pokoju w strefie bez dzieci. Dla rodzin z dziećmi, wszelkie udogodnienia: basen z ratownikiem, brodzik, klubik z animatorem, specjalne menu. Można z pieskami. Na parterze pokoje z bezpośrednim wyjściem na basen i indywidualnymi leżankami. Siłownia. To o hotelu, należy odróżnić opinię o hotelu od opinii o gastronomii, to są zupełnie różne opinie. Jeśli chodzi o menu, to potrawy są smaczne i różnorodne a sala czysta i przestronna. To tyle z plusów. Natomiast co do obsługi i czasu to jest porażka. W kuchni pracuje chyba 10 osób, osób obsługujących salę tak 3-4, no i menadżerka. Sporo, prawda? Ale nawet jeśli na sali jest np. 3 gości to czas oczekiwania to min 45 minut, nikt nie podchodzi z kartą od razu, potem czeka się na złożenie zamówienia, a potem czeeeeka się na posiłek, nawet jeśli to jest tylko zupa, którą leją z gara. Kuriozum jest to, że jeśli jesteś z dziećmi, to dostaniesz swój posiłek zanim dostaną go dzieci. Czyli np. ty po 45 minutach a dzieci po godzinie. To urąga ogólnie przyjętym standardom i nie zmienia się Podsumowując gastronomia wpływa na opinię o hotelu, negatywnie. Podsumowując, jeździmy do tego hotelu często bo jest to świetne miejsce o wysokim standardzie do odpoczynku z dziećmi, gdyż te dzieci są "przejęte" przez hotel a my możemy odpocząć. Właściciel gastronomii powinien jednak przyjrzeć się w innych miejscach jak należy obsługiwać gości i wdrożyć w tym miejscu.
-
Beti F ★★★★☆
Zostałam zaproszona na obiad w Bonifacio. Na początku pomylono lemoniadę, ok pani kelnerka zaraz przyniosła zamawianą. Zamowione dania z opcji lunch 3 daniowy - czyli przystawka, danie główne i deser w cenie 69zl. Smaczne, aczkolwiek w jednym daniu nie było ziemniaków co było w opisie dania. Paragon wył wystawiony na 3 dania oddzielnie także oszustwo , jakbym brała jedno Tomyśl, ale w zestawie miało kosztować )9zl a policzono za każde oddzielnie oczywiście wyszło ponad 69zl. Także trzeba uważać.
-
Anna Pe ★★★☆☆
Chciałabym podzielić się swoją opiną na temat hotelu Bonifacio. Spędziliśmy weekend z małymi dziećmi. Lokalizacja- na polanie pośród lasów, miejsce mające swój urok spokoju i ciszy. Strefa dla dzieci - panie animatorki z ciepłem podchodziły do dzieci oferując pomoc podczas zajęć w sali zabaw. Jest też niewielki plac zabaw i dmuchaniec w środku. Baseny- brodzik dla dzieci z ciepłą wodą, większy basen 30 stopni. Ratownicy na miejscu. Jedzenie- dania z karty smaczne i ładnie podane. Menu dla dzieci też jest. Niestety minusem jest chaos, który panuje w restauracji odnośnie zakresu pakietów, które goście mają wykupione. Podstawa pracowników w restauracji jest dość słaba. Brak im otwartości do gościa. Traktują gości z góry. Dziwne było wrażenie, że część gości hotelowych to rodzina/znajomi menedżerów/pracowników hotelu. Hotel ma wiele swoich zalet, jednak zgadzam się z innymi opiniami, że pracownikom brakuje profesjonalizmu i obycia z gościem.
-
Anna Lasocka ★★★★☆
Hotel naprawdę super! Wszystko na wysokim poziomie, a jak będzie jeszcze podgrzewany basen zewnętrzny, to w ogóle rewelacja. Wokół boiska, tereny spacerowe i do wycieczek rowerowych. Przydałby się jakiś wieszak do wieszania ręczników, zwłaszcza gdy jest kółka osób w pokoju. Ale to drobiazg. Dlaczego tylko 4 gwiazdki? Z nadmiaru... alkoholu w pakiecie dla pan. Dlaczego wybierając korzystny cenowo pakiet muszę płacić w nim za alkohol? A obok tego zielony koktajl fit? W dobie, gdy wiemy, że alkohol to trucizna!! Pije alkohol, ale 1-2 lampki do kolacji. A w pakiecie w grupie 7 osób dostalysmy: na powitanie 5 butelek prosecco - po 1 na pokoj. Do każdej kolacji po 5 butelek wina- po 1 na pokoj. Po kolacji każda z pan po digestive. I jeszcze w trakcie byl koktajl popoludniowy i wieczorny koncert z alkoholem. Zamawiajac pakietowe wina do kolacji dowiadzialysmy, że nie można zamienić na bezalkoholowe. Dlaczego? Digestive po kolacji chciałam zamienić na bezalkoholowy napoj, np tonik czy wodę - "nie zamieniamy". Proszę dyrekcji, proszę rozważyć ten koncept!!! Niech pakiet będzie tańszy, zawiera np. napoje do kolacji, w tym lampkę wina albo i nie. Za wszystko inne z procentami niech goście zapłacą. Wtedy będzie zgodnie z trenadmi
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort?
Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort znajduje się przy Kępa 84, 09-110 Sochocin, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort?
Można skontaktować się z Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort pod numerem +48 236 512 400
Jak można dotrzeć do Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort?
Do Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort można dotrzeć, korzystając z poniższego linku