Byłem tu drugi raz i muszę przyznać że zmieniło się niestety na gorsze. Za pierwszym razem to miejsce zrobiło na mnie wrażenie. Tym razem się niestety rozczarowałem.
Zdjęcia
Opinie
-
Jacek Kielbowicz ★★★★☆
-
Andrzej Linek-Wudarczyk (Muciek) ★★★★★
Polecam. Lubię tu wracać, jest swojsko i widać, że się starają. Jadłospis krótki, ale jedzenie smaczne. Nie ma przepychu, ale jest przytulnie. Tak jak lubię. Piąta gwjazdka za miłą obsługę.
-
Dymitr Zahorski ★☆☆☆☆
Miałem delegacje , 24, 25.09 . Opłacone dwie doby że śniadaniami.Tutaj liczymy tylko na nocleg. Śniadanie 7.00 - 10.00 . 7.23 - brak jedzenia.Diś zostałem bez śniadania. Po prostu nie było nic na stole. Dzień drugi - brak talerzy )) Dziękuję - to ostatni mój nocleg tutaj.
-
Kubanczyk ★★☆☆☆
W drodze do Warszawy zboczyliśmy z trasy na coś innego niż sieciowe, szybkie jedzenie. Miejsce z klimatem, obsluga bez uśmiechu, jedzenie hmm pizzy już nie było, zamowilimy inne dania i niestety w smaku średnie. Wieczorem niestrawność. Pieczarki w kieczupie okryte serem na kotlecie i masa tłuszczu, ziemniaki zapiekane słabe Niestety nie polecam. Do tego porcja frytek za 25 zł tez sporo uważam i największy minus ... Uwaga 2 psy przy zewnętrznych stolikach z których ten mniejszy nachalny i pyszczek kładł na blat stołu "prosząc o jedzenie" Takie akcje nie w restauracji!
-
Grzegorz Gorny ★★★★★
Obiekt przy starej trasie DK7. Pyszne jedzenie. Warto w trasie zamiast sieciowych burgerowni poszukać właśnie tego miejsca i ziechać z eSki doslownie 5 minut dodatkowego czasu. Sympatyczna obsługa właścicielska. Chleb ze smalcem na start a potem żurek, czuć w smaku ze to wszystko własnej roboty.
-
Helena Moczulak ★★★★★
Byliśmy tylko na obiad, ale miejsce jest naprawdę spoko. Dobre jedzenie, obsługa w porządku i miłe otoczenie. Na sali było trochę ciemno, ale to chyba kwestia bardzo małego ruchu Do kotleta dostaliśmy frytki zamiast 'ziemniaków zapiekanych', które miały być według karty
-
Piotr Szydłowski ★★★★★
Pokoje wygodne i klimatyczne. Śniadanie i jedzenie bardzo dobre. Duży wybór rano - naleśniki, owoce, twarożki, bardzo dobra wędlina. Na terenie boisko do siatkówki plażowej, basen, kosz, grill. Gospodarze pomogli w zorganizowaniu spływu kajakowego.. Cicha i spokojna okolica. Wszystko super, bardzo polecam.
-
Agnieszka Krakowiak ★★★★★
Karczma Biesiadna to miejsce, które ma wszystko! Jedzenie pyszne – świeże, domowe i bardzo dobrze doprawione. Obsługa niezwykle miła i pomocna, wszystko z uśmiechem i życzliwością. Na ogromny plus zasługuje też kemping – zadbany, czysty, z pełnym zapleczem (prąd, woda, łazienki, miejsce do grillowania, wiata, zwierzaki). Świetna baza wypadowa i idealne miejsce na odpoczynek w spokojnej atmosferze. Serdecznie polecam – zarówno na szybki obiad, jak i dłuższy pobyt!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KARCZMA BIESIADNA HOTEL RESTUARACJA CAMPING PARK?
KARCZMA BIESIADNA HOTEL RESTUARACJA CAMPING PARK znajduje się przy Dalnia 27, 06-445, Polska
Jaki jest numer telefonu do KARCZMA BIESIADNA HOTEL RESTUARACJA CAMPING PARK?
Można skontaktować się z KARCZMA BIESIADNA HOTEL RESTUARACJA CAMPING PARK pod numerem +48 236 131 694
Jak można dotrzeć do KARCZMA BIESIADNA HOTEL RESTUARACJA CAMPING PARK?
Do KARCZMA BIESIADNA HOTEL RESTUARACJA CAMPING PARK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku