Witam. Mam bardzo mieszane uczucia, jeśli chodzi o funkcjonowanie tej przychodni. A zwłaszcza system rejestracji. System, który działa...., no właśnie. Nie wiem jak działa, nie wiem jak to nazwać. Telefoniczna rejestracja - wiadomo- prawdziwa loteria. Idę do okienka - i tu się zaczyna. Zawsze jestem o niewłaściwej godzinie, w niewłaściwym dniu. Jednego dnia mogę ( bardzo rzadko!!) umówić wizytę nawet z tygodniowym wyprzedzeniem, w innym dniu nie ma takiej opcji. Zawsze słyszę, że pierwszeństwo mają pacjenci umawiani osobiście, przy okienku. Gdy przychodzę do okienka, słyszę, że dziś wizyt już nie ma. A gdy chcę się umówić na inny dzień, to się nie da. Mam chory żołądek, i za każdym razem gdy chcę się dostać do lekarza w tej przychodni, wychodzę z tamtąd z jeszcze bardziej chorym żołądkiem.
Opinie
-
Edyta Pieza ★★★☆☆
-
Ola Olaa ★☆☆☆☆
Nowe władze przychodni nie sprostały. Bałagan i wieczny remont. Od jednego pana doktora nie można się doprosić skierowania na podstawowy pakiet badań krwi. Do tego krytykował lekarza specjaliste, który mnie na takie badania wysłał. Brak profesjonalizmu.
-
No Name ★★★★★
Przepisałem się do tej przychodni z Teresina i jeśli ktoś narzeka na tą przychodnię to chyba nie wie co się dzieje w mniejszych miejscowościach.... Dr. Surma przeprowadziła obszerną konsultację bez zbędnego pośpiechu.
-
Anastasiia Anastasiia ★☆☆☆☆
Całkowite rozczarowanie. Chcę podzielić się niezwykle negatywnym doświadczeniem związanym z wizytą w Państwa przychodni. Zaproponowano nam szczepienie dla córki, zapewniając, że jedna dawka będzie wystarczająca. Niedawno jednak zadzwoniono do nas z informacją, że konieczne jest podanie jeszcze dwóch szczepionek, przy czym wszystkie są płatne! Jestem oburzona takim nieprofesjonalnym podejściem. Lekarz zapewnił, że jednej szczepionki wystarczy, ale teraz okazuje się, że potrzebne są dwie kolejne. Co więcej, nawet nie zaproponowano mi bezpłatnego odpowiednika szczepionki, chociaż wiem, że taki istnieją. W rezultacie czuję się oszukana i uważam, że takie traktowanie pacjentów jest niedopuszczalne.
-
Wioletta Grzeczyńska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z przychodni, w końcu. Szczególnie z pediatry. Dr Strzelczyk - młody lekarz z powołania. Bardzo się stara i rozwiał moje wątpliwości na temat szczepień. Wszystko rzeczowo wyjaśnione. Bez problemów mogłam doszczepić dzieci, a w poprzednich przychodniach było, że albo płatne, albo na NFZ i nic nie mogę zmienić. Gabinet zabiegowy też bez zarzutów, sympatyczne panie pielęgniarki. Oby tak dalej. Na plus też, że przychodnia jest teraz po remoncie.
-
Ayane Imada ★★★★★
W końcu jest pediatra. Przeniosłam córkom karty, bo już przerabiałam lekarzy w " Kasztankach" i " Moim Lekarzu" z marnym skutkiem. W obu przychodniach tragedia. Tu byliśmy już na kilku wizytach u dr Strzelczyka. Póki co mam bardzo pozytywne wrażenie. Stara się, jest bardzo dokładny, bez problemu wystawia wszystkie potrzebne skierowania. Dziecko jest dokładnie przebadane, nie robi tego " taśmowo" jak inni lekarze w poprzednich placówkach. Mam nadzieję, że tak zostanie. Przed nami pierwsze szczepienia i liczę, że panie pielęgniarki będą równie profesjonalne, co dr Strzelczyk.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia SISMED?
Przychodnia SISMED znajduje się przy Stefana Żeromskiego 41a, 96-500 Sochaczew, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia SISMED?
Można skontaktować się z Przychodnia SISMED pod numerem +48 468 624 544
Jak można dotrzeć do Przychodnia SISMED?
Do Przychodnia SISMED można dotrzeć, korzystając z poniższego linku