Niesamowita i jakże wspaniała kasjerka piękna wigoru po podgrzaniu kebaba z kurczakiem postanowiła mi zrobić halloweenowego psikusa i włożyła mi go do góry nogami. Pozdro
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr ★★★☆☆
-
Andrzej Urbanski ★☆☆☆☆
Po uju fest! Po ca ta żabka otwarta jest do 23:00 skoro o 21:30 nie można zjeść nic na ciepło??!! Nie mozna napisać co jest z tych z za wschodniej granicy!!!! Nawet już samochód pod samymi drzwiami postawili żeby szybciej było!!!
-
Kuba B ★★★★★
Naprawde bardzo bardzo fajna obsługa gdy nowa właścicielka sie tam pojawila życie nabrało tzw Sensu Codziennie odwiedzam tą żabkę iż jest to najlepsza w jakiej bylem w życiu
-
Adam ★☆☆☆☆
Żabka spoko ale jakis własciciel stary dziadziu osadza mnie o kradziez bezpowodu. Dodatkowo podejrzewam ze jest inny bo proponowal mi stosunek za 29 zł (14 lat). Nie polecam własciciela.
-
Poland_ rabarbar ★☆☆☆☆
Starszy Pan jak zwykle nie miły. Zawsze każe jak to on mówi wychodzić w złym tego słowa znaczeniu. Oskarża o kradzież każdego co jest w sklepie dłużej niż 5min. Nie polecam
-
Jon Travolta ★☆☆☆☆
dawno nie widziałem tak niemiłego pana na obsłudze. Nie można do sklepu wejść bez koszyka, aplikacje miałem do zaktualizowania to dostałem odpowiedź że trzeba było zaktualizować w domu. Hańba dla takiej firmy jak żabka, wolę się przejść 500 metrów dalej do drugiej żabki niż robić tam zakupy. Nie polecam
-
Ola Wu ★☆☆☆☆
Ta żabka to jakiś dramat, pomijając fakt że często jest zamknięta o wskazanych porach to jeszcze właściciel jest bardzo nieprzyjemny. Patrzy na każdego z pogardą. Raz byliśmy świadkami jak niesłusznie oskarżył człowieka o kradzież. Ja weszłam tam wzięłam zakupy i położyłam na ladzie wprost przed Panem by je zeskanował (tak jak zazwyczaj robimy w sklepach) na co ten kazał mi podać je sobie w ręce. Kpina
-
Sławomir Chabowski ★☆☆☆☆
Dziś niestety ten sklep poznałem od tej gorszej strony a mianowicie obsługiwał BOGUŚ chyba był tam za kare bo dziewczyny pewnie na urlopie i nie wszystko gra jak ale w jego zachowanie przenosiło się na klientów i oberwało się również nam ,pewnie nie potrafił zalogować samoobsługowej kasy i nie była ona czynna a z przyzwyczajenia zacząłem sobie ją nabijać zakupy i się zaczęło jaki to ja jestem ........
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy 15 Sierpnia 1, 96-500 Sochaczew, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku