Opinie

  1. Piotr ★★★☆☆

    Niesamowita i jakże wspaniała kasjerka piękna wigoru po podgrzaniu kebaba z kurczakiem postanowiła mi zrobić halloweenowego psikusa i włożyła mi go do góry nogami. Pozdro

  2. Andrzej Urbanski ★☆☆☆☆

    Po uju fest! Po ca ta żabka otwarta jest do 23:00 skoro o 21:30 nie można zjeść nic na ciepło??!! Nie mozna napisać co jest z tych z za wschodniej granicy!!!! Nawet już samochód pod samymi drzwiami postawili żeby szybciej było!!!

  3. Kuba B ★★★★★

    Naprawde bardzo bardzo fajna obsługa gdy nowa właścicielka sie tam pojawila życie nabrało tzw Sensu Codziennie odwiedzam tą żabkę iż jest to najlepsza w jakiej bylem w życiu

  1. Adam ★☆☆☆☆

    Żabka spoko ale jakis własciciel stary dziadziu osadza mnie o kradziez bezpowodu. Dodatkowo podejrzewam ze jest inny bo proponowal mi stosunek za 29 zł (14 lat). Nie polecam własciciela.

  2. Poland_ rabarbar ★☆☆☆☆

    Starszy Pan jak zwykle nie miły. Zawsze każe jak to on mówi wychodzić w złym tego słowa znaczeniu. Oskarża o kradzież każdego co jest w sklepie dłużej niż 5min. Nie polecam

  3. Jon Travolta ★☆☆☆☆

    dawno nie widziałem tak niemiłego pana na obsłudze. Nie można do sklepu wejść bez koszyka, aplikacje miałem do zaktualizowania to dostałem odpowiedź że trzeba było zaktualizować w domu. Hańba dla takiej firmy jak żabka, wolę się przejść 500 metrów dalej do drugiej żabki niż robić tam zakupy. Nie polecam

  1. Ola Wu ★☆☆☆☆

    Ta żabka to jakiś dramat, pomijając fakt że często jest zamknięta o wskazanych porach to jeszcze właściciel jest bardzo nieprzyjemny. Patrzy na każdego z pogardą. Raz byliśmy świadkami jak niesłusznie oskarżył człowieka o kradzież. Ja weszłam tam wzięłam zakupy i położyłam na ladzie wprost przed Panem by je zeskanował (tak jak zazwyczaj robimy w sklepach) na co ten kazał mi podać je sobie w ręce. Kpina

  2. Sławomir Chabowski ★☆☆☆☆

    Dziś niestety ten sklep poznałem od tej gorszej strony a mianowicie obsługiwał BOGUŚ chyba był tam za kare bo dziewczyny pewnie na urlopie i nie wszystko gra jak ale w jego zachowanie przenosiło się na klientów i oberwało się również nam ,pewnie nie potrafił zalogować samoobsługowej kasy i nie była ona czynna a z przyzwyczajenia zacząłem sobie ją nabijać zakupy i się zaczęło jaki to ja jestem ........

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy 15 Sierpnia 1, 96-500 Sochaczew, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements