Opinie

  1. Grzegorz G ★★★★★

    Przede wszystkim… No właśnie nie wiem co na 1 miejscu, więc 1 miejsce obsługa, 1 miejsce przepyszne jedzenie( polecam golonkę z kapustką i pieczonymi ziemniakami), wszystko elegancko podane, super klimat lokalu. Polecam

  2. Tomasz S ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Zamówiłem burgera, który był naprawdę dobry.

  3. Kamil 93 ★★★★★

    Ostatnio brałem 3 pizzę ciasto 5/10,11daje składniki 5/10,11daje jak powinna wyglądać pizza tylko szkoda że dwa razy w tygodniu ale to może i dobrze bo aż chętniej się ją je

  1. Paulina Korowajczuk ★★★★★

    Byłam pierwszy raz przejazdem, otworzono nam lokal jeszcze przed otwarciem, przemiła obsługa bardzo empatyczna i dbająca o każdy szczegół aby zapewnić dobra atmosferę, oferta śniadaniowa pyszna i bardzo sycąca w atrakcyjnej cenie. Serdecznie polecam !!!

  2. Lukasz ★★★★★

    Pyszne jedzenie przede wszystkim: burger z czarną bułką to totalny HIT dosłownie w rozmiarze xxl, a burger vege najlepszy w okolicy. Trzecie danie jakie zamówiliśmy to Alla Carbonara- świetny makaron al'dente z pysznym sosem z boczkiem i prawdziwym, lekko słonym parmezanem. Sam lokal klimatyczny z przemiłą obsługą. Ceny bardzo przystępne. Wrócimy napewno !

  3. Wojciech M. ★☆☆☆☆

    Niestety, moje doświadczenie tutaj było poniżej oczekiwań. Zamówiona pizza miała ciasto średniej jakości, które było niedopieczone, a ilość dodatków pozostawiała wiele do życzenia. Dodatkowo szynka sprawiała wrażenie nieświeżej, co wpłynęło na ogólny odbiór dania. Burgery również nie spełniły oczekiwań – mięso było niedopieczone, a dodatki wyglądały na niezbyt świeże. Biorąc pod uwagę standardy, jakie powinny obowiązywać w restauracji, spodziewałem się lepszej jakości zarówno pod względem smaku, jak i dbałości o składniki. Mam nadzieję, że lokal weźmie pod uwagę opinie klientów i poprawi jakość serwowanych dań. Update: dziękuję za odpowiedź, mają Państwo do tego pełne prawo, jednak zastanawia mnie, że na poważnie chcecie zgłosić klienta tylko dlatego, że wyraził swoją opinię na temat produktów, które serwujecie, ale nie jest ona Wam przychylna? Dosyć ciekawa polityka, za której ujawnienie w zasadzie dziękuję - tym bardziej będę unikał powrotu do Was. Życzę wszystkiego dobrego.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Buła, Pasta... no i Basta?

Buła, Pasta... no i Basta znajduje się przy Józefa Kwiatka 38/3, 09-400 Płock, Polska

Jaki jest numer telefonu do Buła, Pasta... no i Basta?

Można skontaktować się z Buła, Pasta... no i Basta pod numerem +48 781 614 881

Jak można dotrzeć do Buła, Pasta... no i Basta?

Do Buła, Pasta... no i Basta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements