Opinie

  1. Grzegorz Grzesiuk ★★★★★

    Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Bardzo uczciwe podejście do klienta, komis godny polecenia. Tak trzymać! Pozdrawiam.

  2. Emilia Pokropska ★★★★★

    Bardzo polecam autokomis. Samochód który kupiłam jest rewelacyjny a obsługa jeszcze lepsza. Pozdrawiam :)

  3. Marta Browarek ★★★★★

    Najlepszy komis na okolicę auta z najwyższej półki bez zarzutu no i oczywiście profesjonalna obsługa i pomoc w wyborze. Polecam gorąco.

  1. Tomasz “Ptaq” ★★★★★

    Samochód kupiłem w autokomisie Alex już ponad 9 miesięcy temu, ale dopiero teraz wystawiam tę opinię żeby była ona bardziej miarodajna, bo napisana z perspektywy dłuższego czasu użytkowania tego auta. Otóż zakup w tym komisie uważam za bardzo udany. Samochód do chwili obecnej sprawuje się bez zarzutu. Oczywiście pewne czynności serwisowe trzeba było zrobić jak to w każdym używanym samochodzie. W trakcie eksploatacji wyszła na jaw jedna usterka, lecz właściciel komisu Pan Andrzej partycypował w kosztach naprawy, pomimo iż upłynęła już 40-dniowa gwarancja udzielana standardowo przez ten komis. Za to należy mu się chapeau bas! Komis bezproblemowo umożliwił też zweryfikowanie stanu technicznego samochodu u mojego zaufanego mechanika. Należy również wspomnieć o Panu Dawidzie z komisu, który wykazał się dużym profesjonalizmem podczas całej transakcji. Jego ogromna chęć znalezienia kompromisu w ustaleniu satysfakcjonujących obie strony warunków transakcji jest godna pochwały:-). Autokomis Alex mogę więc śmiało polecić tym osobom, które oczekują elastycznego podejścia do klienta.

  2. Radek B ★★★★★

    Mija 1,5 miesiąca od zakupu peugeota 308. Samochód wyglądał z zewnątrz idealnie. Silnik 1.6 VTi nie cieszy się dobrymi opiniami, ale nie dawał jakiś dziwnych oznak. Dostałem kluczyki, mogłem sam sobie pojechać na obwodnicę Żuromina i przetestować auto. Auto sprowadzone, po zakupie w przeciągu 1,5 dnia akcyza opłacona, można było rejestrować auto :) Pan Dawid był bardzo pomocny, nie sprawdzałem auta przed zakupem w żadnym serwisie. Pan Dawid twierdził że samochód jest doinwestowany (wymienione tarcze klocki) to akurat było widać. :) Jakież było moje zdziwienie, przy robieniu przeglądu do pierwszej rejestracji auta. Diagnosta oprócz układu hamulcowego, zauważył wymienione elementy zawieszenia, drążki, lączniki stabilizatora, belka tylna... Diagnosta zasugerował że ładnych parę km pojeździ te auto. Wbrew wszelkim opiniom (miałem podobnie) że jak komis i "handlarz" to napewno coś jest oszukane, stwierdzam że jak najbardziej polecam komis Alex :) Pozdrawiam Pana Dawida.

  3. Marcin Rakowski ★★★★★

    Od 2 dni jestem posiadaczem audi zakupionym w komisie. Po zakupie sprawdziłem u swojego mechanika. Petarda. Polecam bardzo uczciwy komis

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Alex Auto Komis Sprzedaż Samochodów Używanych?

Alex Auto Komis Sprzedaż Samochodów Używanych znajduje się przy Warszawska 14, 09-300 Żuromin, Polska

Jaki jest numer telefonu do Alex Auto Komis Sprzedaż Samochodów Używanych?

Można skontaktować się z Alex Auto Komis Sprzedaż Samochodów Używanych pod numerem +48 571 261 286

Jak można dotrzeć do Alex Auto Komis Sprzedaż Samochodów Używanych?

Do Alex Auto Komis Sprzedaż Samochodów Używanych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements