Świetna obsługa klienta. Fachowcy i miła atmosfera.
Opinie
-
Michał Bury ★★★★★
-
Geofil ★★★★★
Profesjonalna i miła obsługa, w razie pytań są chętni do pomocy. Może i same przesyłki nie przychodzą bardzo szybko, ale to nie wina samej placówki tylko całego łańcucha dostaw. Polecam
-
Hina ★★★★★
Byłam na poczcie, spotkałam bardzo sympatyczną panią. Paczka dotarła na czas, w sumie super
-
jimbeam ★☆☆☆☆
Pracownicy chyba nie są świadomi istnienia wynalazku zwanego telefonem. Boją się dotknąć bo to pewnie czary. Dodzwonienie się jest niemożliwe.
-
Angel Kot ★☆☆☆☆
Lekceważący, chamscy, nieprofesjonalni. Czekam na telefon przed przesyłką, nic, widzę samochód poczty, wychodzę odebrać paczkę, kurier się kręci jakieś 15 sekund, po czym olewa mnie biegnącą do bramy, wsiada do auta i odjeżdża. Dzwonię na infolinię, tam pani twierdzi, że to moja wina. Rozłączam się wściekła i przychodzi sms'a o treści "se idź odbierz z punktu*" *oczywiście było napisane "prosimy odebrać paczkę nr.... Bla bla bla", ale to kuźwa skandal. Jeśli myślicie, że możecie tak postępować to się srogo mylicie.
-
Somedeys Photos ★★☆☆☆
Dał bym 0,5 gwiazdki ale się nie da. Paczka dotarła uszkodzona z zewnątrz. Zawartości jeszcze nie sprawdzałem ale spodziewam się tego samego. Koperta po rozrywana jak by pies się nią bawił. Na wszelki wypadek zrobiłem zdjęcia tego jak paczka wyglada. Wyślę je do nadawcy. Może zmieni przewoźnika(miejmy najdzieje) Z najgorszy przewoźnik/doręczyciel w Polsce. Nie polecam. Za 15 złotych można to puścić kurierem a 5 zł więcej i leci za pobraniem. W worku który jest trudny do uszkodzisnia, a nie w cienkiej kopectce. Pierwszy i ostatni raz korzystam z ich usług
-
Lafepu Collapse ★☆☆☆☆
Najgorszy punkt, godziny pracy z kosmosu... urząd pocztowy powinien byc czynny od minimum 8:00, mimo że obsługa siedzi od około 7 to i tak czynne od 9:00. Czynne do niby 20, ale maja problem obsłużyć bo wiecznie czymś zajęte i nie mają czasu, sobota totalnie zamknięte ludzie pracują to czasami nawet nie ma kiedy przesyłek odebrać... często jeżdzę do pracy na 8 a wracam po 20. normalne punkty są od 8-14. Dość poronione jest po za cenami informacja o przesyłkach... poczta w piątek do 19 a ja o 19:50 dostaje sms by odebać paczkę w punkcie bo dotarła... wszelkie tego typu informacje powinny być minimum godzine przed zamknięciem punktu... żenada!!!! Nie rozumiem czemu punkt nie jest czynny od momentu przyjścia ludzi do pracy... przynajmniej jedna osoba powinna siedzieć przy okienku i byuło by ok.. w tedy poczta była by od ok 7:30-20 w piątek wychodzą po 20 sobotę powinni zrobić nawet od tej 9:00-12:00 zawsze te 3h
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Poczta Polska?
Poczta Polska znajduje się przy Marii Skłodowskiej-Curie 1, 09-405 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?
Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 242 627 681
Jak można dotrzeć do Poczta Polska?
Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku