Opinie

  1. Ig Chro ★★★☆☆

    Burger smaczny, ale ktoś odleciał z cenami. Dotychczas, przed zawirowaniami z przenosinami restauracji do Słupna, teraz do starego miasta, restauracja miała dobry stosunek ceny do jakości, tak teraz zrobiło się drogo. Znajda się zapewne osoby, które powiedzą, że ceny nie są oderwane od rzeczywistości, lecz mając porównanie z innymi lokalami, nie tylko w Płocku ale w calej Polsce, uważam, że są za wysokie.

  2. Krzysztof Jaworski ★★★★★

    Pyszne jedzonko w szczególności tatar, mięso z najwyższej półki na steki oraz wyśmienite burgery w super rodzinnej atmosferze.Bez wątpienia na wyróżnienie zasługuje zawsze uśmiechnięta i profesjonalna obsługa 5/5, Polecamy!

  3. Pyniek ★☆☆☆☆

    Byłem stałym klientem od ponad 4 lat w poprzedniej lokalizacji, porownywaliśmy smak i jakość burgerów z całej Polski do tego lokalu, zawsze Kozak i najlepiej. Niestety, fancy lokal,restaurant, zwał jak zwał. Widać po opiniach że również moje niezadowolenie nie jest wyssane z palca, nie będę się tu rozpisywał o cenach, bo mogę zapłacić ale chciałbym wtedy dostać kozaka, a nie mniejszą porcję niż wcześniej, jakość i smak bez podjazdu do tego co było, zwykły przeciętniak. Obsługa 10/10, reszta nie odbiega niczym od randomowej burgerowni.

  1. Nina ★☆☆☆☆

    Przenosiny z Kilińskiego do miejsca, w którym wystrój panuje jak w domu towarzyskim + nowe ceny i jakość to strzał w kolano. Pojechaliśmy 1 raz po zmianie lokalizacji i na pewno tam nie wrócimy. Nie wiem co kierowało właścicielami, ale to nie jest ta sama restauracja. Burger blue cheese, a raczej hamburger jeśli brać pod uwagę wielkość, widnieje w karcie za 57 zł, natomiast to cena samego burgera…bo jeśli chcecie do tego frytki i colesław płacicie 70zł!!! a to już gruba przesada… Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim w żadnej burgerowni. Poza tym, kiedyś takiego zestawu nie szło zjeść, teraz nawet nie czujesz że podjadłeś. Brak czekadełka w postaci popcornu to kolejny minus, bo robiło to klimat. Nie polecam

  2. Krzysztof ★☆☆☆☆

    Witam.Nie polecam miejsca!!! Wszystko podrożało,do tego frytki, surówka trzeba zapłacić oddzielnie. Wcześniej było w zestawie. !!! Dostałem Woodman X3 bez placka ziemniaczanego, krążków cebulowych!!! Cena od osoby 87 zł !!!Nie ma jak obsługa na Kilińskiego i jedzenie!! Pozdrawiam Pana z brodą ✋. Będziecie tracić klientów. Byłem w Słupnie 2 raz i dziękuję!!! To. IE jest już żadna burgerownia,nie ten klimat.

  3. Kamil Tomrdle ★☆☆☆☆

    Restauracja zeszła na psy z nową lokalizacją. 0 klimatu, czarne fotele i nowi wykwitni kelnerzy w miejscu w którym idzie się na Burgera... Frytki przypalone, jakby stare. Nie zjadłem ich do końca. Mięso o wiele mniej smaczne i jakby suche w porównaniu do burgera w poprzedniej lokalizacji. Radzę zainwestować w dobrego kucharza, a nie kelnerów i jakieś sery dojrzewające... Lokal spadł na psy.

  1. Joanna Mrozińska ★★★★★

    Odwiedziliśmy restaurację w nowym miejscu pierwszy raz, po opiniach mieliśmy delikatne wątpliwości, ale oczywiście nie potrzebnie. Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Obsługa restauracji na 5+, informowano Nas o czasie oczekiwania, Panie bardzo sympatyczne. Czas oczekiwania dla Nas normalny, oczywiście to nie McDonald, że dostajemy zamówienie od razu, na jakość trzeba troche poczekać ale uważam to za normalne. Polecam z czystym sumieniem.

  2. FAMILY INK ★★★★★

    Pyszne jedzenie, piękne wnętrze i najlepsza obsługa! Zdecydowanie polecam

  3. Mikołaj Szerewicz ★☆☆☆☆

    Z bólem muszę dać najniższą ocenę, 30 min oczekiwania na odebranie zamówienia po czym przez ponad godzinę brak posiłku. Brak jakiejkolwiek komunikacji czy informacji ze strony obsługi oraz managera. Nie polecam nikomu takiego doświadczenia i stanowczo odradzam. Definitywny spadek jakości po przeniesieniu z Płocka.

  1. Aleksandra Błędowska ★☆☆☆☆

    Mega słabe doświadczenie, pierwszy raz w tej restauracji, pół godziny oczekiwania na kelnera mimo samodzielnej próby zamówienia posiłku przy barze, ponad godzinę oczekiwania na posiłek-dotarły tylko 2 z 5 zamówionych potraw. Po zasygnalizowaniu sytuacji i pytaniach o czas oczekiwania sytuacja się nie zmieniła. W międzyczasie stoliki obok dostawały swoje zamówienia. Rozumiemy duży ruch, imprezy zamknięte, ale to nie usprawiedliwa braku komunikacji ze strony restauracji i tego, że inni przychodzący później otrzymali swoje zamówienia. Próby rozmowy z Panem Hubertem managerem stanęły na niczym-ominął Nas i poszedł dalej. Zapłaciliśmy za otrzymany posiłek i napoje, ale pracownicy nie byli przejęcia tym, że końcowo zmarnowaliśmy 2h. Zdecydowanie nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RESTAURANT FAMILY BY OLEK?

RESTAURANT FAMILY BY OLEK znajduje się przy Stary Rynek 5, 09-400 Płock, Polska

Jaki jest numer telefonu do RESTAURANT FAMILY BY OLEK?

Można skontaktować się z RESTAURANT FAMILY BY OLEK pod numerem +48 530 729 007

Jak można dotrzeć do RESTAURANT FAMILY BY OLEK?

Do RESTAURANT FAMILY BY OLEK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements