Opinie

  1. Miki Xd ★☆☆☆☆

    Nieświeże mięso kurde filet z kurczaka po zrobieniu do obiadu myślałam że zwymiotuje ciekawe w czym był wymyty że nie było czuć już któryś raz tak mi się zdażyło akurat w dino nie było więc kupiłam w Biedrze kiedys byłam świadkiem jak Pani tez kupowała coś z lady i od razu oddała bo śmierdziało a Pani pracujaca tam hlup z torebki z powrotem na mięsny:) W koszach fajne rzeczy ale czy ktos kontroluje lade z mięsem co mam teraz zrobić zanieść to sklepu to mięso ?. Panie jak najbardziej miłe ciężko pracują co do tego to absolutnie nie można się przyczepić

  2. Wiktoria Żochowska ★☆☆☆☆

    nie mają lodu w kostkach, ale jest w Dino obok

  3. basia foryś ★☆☆☆☆

    Nie polecam,pani kasjerka z uśmiechem na twarzy nabija fałszywe produkty. Zamiast 2kg arbuza po 3zł za kg nabiła mi 4kg bananów po 6.99. Niestety zobaczyłam to dopiero w domu

  1. Koki MANGO ★★★★★

    Wszystko ok

  2. Krzysztof Okorski ★★★★★

    Jak zakupy to tylko w Biedronce Pozdrawiam Krzysztof

  3. Ірина Охньовська ★★★★★

    Wszystko jest super, szybko i wysokiej jakości obsługa. Produkt zawsze dostępny, liczne rabaty i promocje. Klasa

  1. Test Elo ★★★★★

    Dziś byłem sklepie popołudniu jestem bardzo zadowolony z obsługi ale była sytuacja że niektórzy nie mają szacunku do pracowników był taki pan bez szczelny dał za zakupy 200 zł a miał tylko pizzę a pani kasierka pyta się czy może pan ma jednak drobniej bo nie ma drobnych a pan bezczelnie śmiał się i krzykiem nie mam nic ludzie trochę szacunku do pracowników ja osobiście jestem zadowolony obsługi kasierki zawsze uśmiechnięta i przyjemna

  2. Monika Rolewska ★★☆☆☆

    Właśnie wyszłam z zakupów. O ile na sklepie panuje porządek to niestety na kasie Pani siedzi chyba za kare. Zero odpowiedzi na "dzień dobry", rzucenie paragonem na zakupy, zero "do widzenia". Pretensjonalna mina podczas złego wpisania nr telefonu ( podawany dwa razy, pierwszy raz spotkałam się z pytaniem : a ten nr to od początku podawany ? ) Niestety plakietka z imieniem przekręcona. Wchodziłam z uśmiechem a wyszłam lekko poirytowana... Miłego dnia :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Warszawska 17B, 96-520 Iłów, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements