chodziłem jeszcze gdy wlascicielka przyjmowala na winiary ze wzgledu na dzisiejsza sytacje przestane byc klientem poniewaz dzisiaj lokal na winiarach okazal sie byc zamkniety wlascicielka nie poinformowala wiec zadzwonilem do lokalu na jana pawla i zostalem przyjety pomoedzy klientami dodatkowo blondyna nie zna scie na przycinaniu wlosow gdzie chcialem przyciecie bokow tylko narobila dziur i skasowala 50zl nie polecam grubej blondyny ani dogadywania sie z fryzjerkami na zapisy
Zdjęcia
Opinie
-
itsonlyoff ★★☆☆☆
-
Anna Smalej ★☆☆☆☆
Niestety jestem bardzo rozczarowana. Przed weselem zostałam bez fryzury. Na tę samą godzinę zapisano kilka osób, przez co czekałam bardzo długo. W salonie panował totalny chaos, panie wyglądały na zupełnie niezorganizowane i nie wiedziały, co mają robić. W końcu musiałam wyjść bez wykonanej usługi. Bardzo przykre doświadczenie – zdecydowanie nie polecam. Odp: Państwa odpowiedź nie odzwierciedla tego, co faktycznie miało miejsce. Nie pojawiłam się przed czasem, a przede mną była jeszcze klientka (która też była mocno zdenerwowana), a dalsze oczekiwanie spowodowałoby moje spóźnienie na wesele — dlatego zdecydowałam się wyjść. Jeśli chodzi o rekompensatę, dziękuję, ale rezygnuję. Niestety, po tej sytuacji nie będę już mogła obdarzyć Państwa zaufaniem.
-
Angelika Strzelecka ★★★★★
Rewelacyjny salon, Panie bardzo mile i chetne do rozmowy. Usluga wykonana swietnie, widać ze Panie lubią to co robią. Jestem niesamowicie zadowolona z efektu i z pewnością zostane z Paniami na dłużej :)
-
Jarosław Lewandowski ★☆☆☆☆
Po zmianie fryziera z Pani Marty która była rewelacyjna w swoim fachu to nowa fryzierka nie ma pojęcia o strzyżeniu . Nie polecam nikomu i sami z synem byliśmy tam po raz ostatni .
-
Colesław Sałata ★☆☆☆☆
Usługi fryzjerskie: Niestety nie polecam. Nie dosyć, że podczas czesania fryzjerka wciągnęła mi suszarką włosy, przez co na samym czubku głowy skróciła je do ok 7cm (a mam włosy do pasa, więc ta krótsza kępka sterczy i nie da się jej wpleść w warkocz) to jeszcze fryzura nie wytrzymała do końca ceremonii zaślubin.
-
Izabela Krzemińska ★★★★★
Bardzo bardzo polecam. Zarówno fryzjerkę p. Martęjak i kosmetyczkę p. Magdę. Obie Panie są jednocześnie bardzo profesjonalne i miłe. Już dawno nie miałam tak dobrze obciętych włosów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Kosmetologii I Fryzjerstwa w Płocku?
Centrum Kosmetologii I Fryzjerstwa w Płocku znajduje się przy aleja Jana Pawła II 23 A, Podolszyce, 09-410 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Kosmetologii I Fryzjerstwa w Płocku?
Można skontaktować się z Centrum Kosmetologii I Fryzjerstwa w Płocku pod numerem +48 796 486 666
Jak można dotrzeć do Centrum Kosmetologii I Fryzjerstwa w Płocku?
Do Centrum Kosmetologii I Fryzjerstwa w Płocku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku