Opinie

  1. Maciek Smoliński ★★★★★

    Profesjonalna obsługa,ogromna wiedza ,sumienność i to wszystko w bardzo miłej atmosferze .Polecam

  2. Arek D ★☆☆☆☆

    Witam. Byłem umówiony na naprawę samochodu na dzisiaj. Wczoraj pojechałem aby odstawić samochód, zadzwoniłem i właściciel powiedział że stracił jednego z mechaników na jakiś czas ponieważ jest w szpitalu i musi odwołać wizytę i mam zabrać samochód i zadzwonić za dwa tygodnie. Czekałem na wizytę 3 tygodnie, ponieważ słyszałem dobre opinie. Rozumiem sytuację i logiczne byłoby gdyby termin został przesunięty o kilka dni, ponieważ byłem umówiony kolejnego dnia, ale nie dopiero za dwa tygodnie mam zadzwonić i umówić kolejny termin i znowu czekać. Jest to moim zdaniem niepoważne, pomimo zaistniałej sytuacji, której współczuję. Za tydzień mam długi wyjazd i nie mogę ryzykować jazdy niesprawnym autem a ciężko znaleźć w tak krótkim czasie innego mechanika. Edit 1: W odpowiedzi na Pana komentarz, napisałem że rozumiem sytuację ale nie rozumiem jak to możliwe, że miałem mieć następnego dnia naprawę a nie w jakimś długim czasie i nie proponuje Pan nowego terminu tylko odwołuje i mówi że dopiero za dwa tygodnie możemy się kolejny raz umówić. Chyba nie tak to powinno wyglądać i powinien Pan zaproponować jakieś rozwiązanie, termin w kolejnym tygodniu, a nie zostawiać mnie całkowicie na lodzie. Próbowałem się jeszcze dodzwonić później żeby powiedzieć że nie jestem z tego zadowolony i zapytać polubownie czy nie da się jakoś ustalić wcześniejszego terminu ponieważ potrzebuję samochodu w następnym tygodniu na długą trasę, ale Pan nie odebrał i nie oddzwonił, więc postanowiłem napisać tą opinię, skoro nie zechciał Pan oddzwonić po dwukrotnej próbie kontaktu z mojej strony i znaleźć jakiegoś rozwiązania.

  3. Rado ★☆☆☆☆

    Piszę opinię z opóźnieniem ale akurat rzucił mi się w oczy ten mechanik ze świetnymi opiniami w internecie i postanowiłem napisać jak tam jest na prawdę. Zostałem paskudnie oszukany w tym warsztacie. Przyjechałem jakieś pół roku temu starszym Mercedesem w dieslu na uszczelnienie wtryskiwaczy, bo mi się przepaliły podkładki i zaczęła się wydobywać zgorzel (czarna maź). Kupiłem w ASO podkładki ze śrubami i zawiozłem to tego warsztatu. Odebrałem auto, niby wszystko w porządku, nikt nie mówił o żadnych problemach, niby wszystko zrobione. Okazało się po 3 tygodniach, że wykręcono mi 3 wtryskiwacze i wymieniono podkładki, ale 4-ty był lekko zapieczony. Co zrobili w Dieselsoft? Zerwali śrubę od zapieczonego wtryskiwacza i tą samą zerwaną śrubę ponownie wkręcili i nawet nie wspomnieli o niczym. Stara wypalona podkładka oczywiście została nieruszona, wtrysk nawet nie wyjęty ale nikt słowem o tym nie wspomniał, odbierałem auto mając przekonanie, że wszystkie 4 wtryskiwacze zostały wyjęte i uszczelnione, po 3 tygodniach się okazało, że padłem ofiarą oszustwa jak mi znowu zaczęła wychodzić czarna maź i było słychać "tsykanie" bo wtryskiwacz trzymał się na zerwanej śrubie. Ja nie miałbym żalu, że śrubę zerwali, zdarza się, trzeba umieć to zrobić, nawet bym zapłacił więcej za jakieś rozwiercanie itp., ale nie, udawali że wszystko jest w porządku. Musiałem zapłacić innemu, uczciwemu mechanikowi potem ponad 1 tys. PLN za naprawę tej śruby i uszczelnienie wtryskiwacza. Odpowiadając na Pana odpowiedź - to był czarny W204 z 2007, sedan z silnikiem OM646 i przebiegiem koło 290 tys km, sytuacja miała miejsce na przełomie roku, naprawa była szybka, trwała 1 dzień. Liczyłem się z tym, że jakaś śruba może się zerwać, a nawet wtryskiwacz mógł ulec uszkodzeniu, liczyłem się z tym, że wtedy koszty by wzrosły, auto stare, wiadomo, nie spodziewałem się tego co się stało. Trudno, było - minęło, nie chcę do tego więcej wracać, być może nieuczciwy pracownik (jeśli tak to zawsze lepiej wiedzieć) ale taka sytuacja miała miejsce. Pozdrawiam.

  1. Mariusz Kołodziejski ★★★★★

    Auto wstawione z podejrzeniem uszkodzonych wtryskiwaczy (ocena innego warsztatu zajmującego się podnoszeniem mocy... ). W Dieselsoft szybka diagnoza, Pan Maciej po dogłębnej diagnozie bez wachania stwierdził, że auto nic nie dolega i nadaje sie do podniesienia mocy, po czym udało się podnieść moc o ponad 40km a auto bez żadnych problemów przyjęło program. Super podejście do klienta, żadnych ukrytych kosztów i rzetelna uczciwa diagnoza ( bez naciągania jak w nie jednym innym warsztacie). Naprawdę polecam!

  2. MARCIN MICHALSKI ★★★★★

    W Diesel Soft ,,niemożliwe"" to wyzwanie, nie odpuszczają robią wszystko co w swojej mocy żeby auto wyjechało naprawione. Dziękuję za diagnozę i naprawę. Polecam szczerze

  3. Adrian Bejman ★★★★★

    Zrobiony rozrząd i kilka drobiazgów w BMW1. Ceny przystępne, a atmosfera bardzo miła :) Zapewne jeszcze skorzystam z usług tego warsztatu. Polecam.

  1. Anna Wiankowska ★★★★★

    Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną obsługę i doskonałą naprawę mojego auta w Waszym zakładzie. Pan Marcel wykazał się dużą wiedzą, zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Naprawa została wykonana szybko, a efekt przerósł moje oczekiwania – samochód działa bez zarzutu. Cenię również uczciwe podejście do kosztów i jasną komunikację na każdym etapie prac. Zdecydowanie polecam ten warsztat każdemu, kto szuka fachowej pomocy mechanicznej! Na pewno wrócę, jeśli będę miał kolejne potrzeby.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dieselsoft Auto-Mechanika?

Dieselsoft Auto-Mechanika znajduje się przy Czereśniowa 12, 09-410 Płock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dieselsoft Auto-Mechanika?

Można skontaktować się z Dieselsoft Auto-Mechanika pod numerem +48 508 286 910

Jak można dotrzeć do Dieselsoft Auto-Mechanika?

Do Dieselsoft Auto-Mechanika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements