Opinie

  1. angie071095 ★★★★★

    Bardzo sprawna współpraca, jazda testowa umówiona bez problemu.

  2. Justyna Kubiszewska ★★★★★

    Autoforum Płock- przyszłam w celu zakupu Volkswagena Caddy. Muszę powiedzieć, że świetnie mi się współpracowało z p. Kasią. Pani Kasia wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale i autentycznym zaangażowaniem w znalezienie dla mnie idealnego modelu Caddy. Pomogła mi przebrnąć przez wszystkie opcje i konfiguracje, a jej porady były trafne i rzeczowe. Szczególnie doceniam możliwość zorganizowania jazdy próbnej, która utwierdziła mnie w przekonaniu o słuszności wyboru – to naprawdę pomogło mi poczuć auto i jego funkcjonalność. Polecam!

  3. Marcin Osiński ★★★★★

    Kupiłem już kilka nowych samochodów, ale pierwszy raz zostałem tak świetnie obsłużony. Człowiek przekracza próg salonu i już jest zaopiekowany :-) Jazda próbna? Nie ma problemu - dostałem auto do obejrzenia, pojeżdżenia na taki czas, jaki był mi potrzebny, żeby upewnić się, że wybór padł na właściwy model. Ukłony dla Pani Kasi, która pokierowała całym procesem od zamówienia do odbioru samochodu. Sam odbiór też poszedł sprawnie, a osoba przekazująca cierpliwie odpowiadała na moje pytania dotyczące obsługi auta. Oprócz samego auta Pani Kasia ogarnęła dla mnie akcesoria, które w umówionym terminie (stolik nawet przed terminem), czekały na mnie w samochodzie. Ogólnie obsługa wzorowa :-) Na sam koniec podziękowania dla Pana Bartka, który namówił mnie na model z lepszym wyposażeniem - mimo, że wydałem trochę więcej niż zamierzałem, to auto jest świetne i warte każdej złotówki :-)

  1. Jacek Gawlita ★★★★★

    Witam , na oferta Craftera trafiłem w internecie, okazyjny cenowo , zapytałem o ofertę, odezwał się Pan Jakub, przedstawił szczegółowe dane i dobrą cenę. Szybka decyzja , Pan Jakub zajął się wszystkimi formalnościami, dziś odbiór, chwilą rozmowy. Najwyższy poziom obsługi dziękujemy. Nasza męska ekipa mega zadowolona z zakupu na odległość. Dziękujemy

  2. Ryszard Stawicki ★★★★★

    Polecam każdemu, bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Sprzedawcy bardzo zaangażowani w swoją pracę wszystko konkretnie od razu wiedziałem.

  3. Piotr Kwiatkowski ★★★★★

    Zaangażowany, sympatyczny sprzedawca Pan Jakub , wiedzący , że trzeba działać sprawnie i profesjonalnie , szczególnie w przypadku zdecydowanego klienta . Dzięki Jego zaangażowaniu nie kupiłem samochodu u dealera w Poznaniu lub Łodzi a właśnie w Płocku . Pozdrawiam i życzę zadowolenia z dalszej pracy ;-)

  1. Grzegorz Błaszkiewicz ★★★★★

    Polecam kontakt z tym dostawcą. Współpracujemy od lat. Nie szukam nigdzie innych alternatyw. Fachowo i tanio.

  2. Kris Donald ★★★★★

    Kupujemy samochody w tej firmie od wielu lat, zawsze byliśmy zadowoleni z obsługi jaką nas otoczono. Bardzo polecam firmę Auto Forum.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Volkswagen Samochody Dostawcze Auto Forum?

Volkswagen Samochody Dostawcze Auto Forum znajduje się przy Wyszogrodzka 154, Podolszyce, 09-410 Płock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Volkswagen Samochody Dostawcze Auto Forum?

Można skontaktować się z Volkswagen Samochody Dostawcze Auto Forum pod numerem +48 243 661 119

Jak można dotrzeć do Volkswagen Samochody Dostawcze Auto Forum?

Do Volkswagen Samochody Dostawcze Auto Forum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements