Bardzo długi czas oczekiwania na posiłek. Dwukrotnie zdarzyło się, że pomylono i zapomniano przygotować Nasze zamówienia. Pomimo wskazania błędu obsłudze, obsługa nie poczuwała się do winy. Poza tym, w pierwszej kolejności obsługiwane były zamówienia realizowane na wynos.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin ★☆☆☆☆
-
Krystyna Mankowska ★☆☆☆☆
W dniu 18.11.2025 udałam się do "Karczmy Pod Strzechą" w Galerii Mazowia w Płocku na swoje ulubione placki ziemniaczane. Chodzimy tam z mężem od wielu lat. Naszymi priorytetowymi daniami były placki ziemniaczane, kotlety mielone z patelni, gołąbki, rósł. Wczoraj zamówiłam placki z twarożkiem. Na pierwszy rzut oka wyglądały nie źle. Natomiast w konsumpcji DRAMAT!. Placki były bardzo grube, niedosmażone z wyczuwalną dużą ilością mąki , bez jakichkolwiek przypraw. Zjadłam brzegi 4 sztuk placków, doszukując się smaku. 2 placki były gorące, 2 ledwo ciepłe. Długo zastanawiałam jaki czynnik zawalił, zmiana receptury, zmiana kucharza, niedostateczny nadzór czy coś innego??? Odniosłam 80% dania do kasy reklamując jego jakość. Menadżerka za obopólną zgodą udzieliła mi 50% rabatu. Dowiedziałam się później, że właściciel i cała załoga wraz z kucharką zostały wymienione, receptury pewnie też. Wyszłam z restauracji czując się bardzo ociężale. Po godzinie zaczął boleć mnie żołądek wystąpiły nudności . Już po tym posiłku nic nie jedząc poszłam do łóżka . Niestety silny ból żołądka i nudności nie pozwoliły mi zasnąć. Wyglądało to na zatrucie, być może nieświeżym jedzeniem i w połowie surowymi plackami. UWAZAM, ze nowa pani Menadżer powinna dokładnie z troską o dobro klientów przeanalizować obecne: receptury, procedury, oraz jakość potraw. NIESTETY MOJA OPINIA NA TEMAT JAKOŚCI TEGO DANIA JEST BARDZO NEGATYWNA. NIE POLECAM OBECNIE TEJ RESTAURACJI W NOWEJ OSŁONIE!!!!! i ostrzegam kolejnych konsumentów, aby zwracali uwagę na jakość serwowanych dań.
-
sylwia podkowska ★★★★★
Zamawiałam catering na 9 osób ,jedzenie przejechało ciepłe ,świetnie zapakowane . Nic nie trzeba podgrzewać. Jedzenie przygotowane od razu na półmiskach lub na specjalnych deskach gotowe do postawienia na stół ,co bardzo ułatwia serwis . A rzecz najważniejsza wszystko przepyszne ,swiezutkie. Zrazy wołowe rozpływały się w ustach. W rosole zakochał się mój wnuczek .Poza tym okazja by zjeść makaron domowej roboty .Brawa dla ekipy gotującej i całej ekipy organizującej . Dziękuję i polecam w 100 % .
-
Marcin Cędrowski ★★★★☆
Zdecydowałem się odwiedzić ten lokal będąc w drodze. Z racji tego że lokal jest w galerii nie było problemów z miejscem parkingowym. Zamowiłem specjalność zakładu czyli pierogi i barszcz z kołdunam. Jedzenie pyszne. Drobny minus za obsługę, ze względu na to ze sam musiałem sie pofatygować żeby zamówić. Jedzenie wydane bardzo szybko. Lokal godny polecenia, każdemu kto ma ochotę popróbować tradycyjnej polskiej kuchni w rozsądnej cenie.
-
Gosia Adam ★☆☆☆☆
Niestety kotlet mielony, kotlet schabowy i kotlet z piersi kurczaka zupełnie bez smaku , zero soli i pieprzu.Frytki i ziemniaki opiekane też bardzo słabej jakości .Jeśli chodzi o cenę to niestety nieadekwatna do jakości jedzenia. Kotlet schabowy cienki jak papier. Pora chyba coś zmienić.
-
Marta ★★★★★
Jedzenie pyszne, jak zawsze. Wystrój bardzo klimatyczny. Duże wrażenie robi robot kelner Pudu. Fajna atrakcja dla dzieci i nie tylko. Bardzo polecam
-
Rafał S. ★★★★★
Bardzo dobre flaki i rosół. Przyjemne czekadełko w postaci chleba, smalcu i ogórków kiszonych. Kotlet schabowy bez szału, dość cienki. Pierś z kurczaka dobra, frytki smaczne. Surówka z czerwonej kapusty trochę gorzka. Miłym akcentem było dostarczenie przez panią kelnerkę kolorowanek i kredek dla dzieci, aby miały zajęcie podczas oczekiwania na zamówienie. Ogólnie warto i nie będziecie zawiedzeni.
-
D “Domcia” D ★☆☆☆☆
Nigdy nie jadłam tak okropnego kotleta. Podane gorzej niż dla psa, ziemniaki ugotwane w całości, kotlet rozbity cienko z odpadającą panierką. Zero smaku, gumowe… Czułam się jakbym jadła obiad z jakiegoś proszku. Nie polecam jest to wręcz nie dorzeczne by sprzedawać coś tak okropnego.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KARCZMA POD STRZECHĄ?
KARCZMA POD STRZECHĄ znajduje się przy Wyszogrodzka 127, Podolszyce, 09-410 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KARCZMA POD STRZECHĄ?
Można skontaktować się z KARCZMA POD STRZECHĄ pod numerem +48 500 021 130
Jak można dotrzeć do KARCZMA POD STRZECHĄ?
Do KARCZMA POD STRZECHĄ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku