Opinie

  1. Mariusz Arent ★☆☆☆☆

    Może kierownictwo się obudzi i wyposaży obsługę w sól? Samochody tańczą po stacji zaraz będzie tragedia. Obsługa musi się tłumaczyć za was.

  2. Tomasz Babikowski ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nigdy w życiu już tu nie zajadę. Obsługa opryskliwa i bez znajomości zasad kulturalnej obsługi klienta. Mam pytanie: o której godzinie należy pojawić się na stacji aby można zakupić kawę czy hot dogi? Po godzinie 21-ej nie, po 19-ej nie a po 22-ej też nie ponieważ "jest serwis automatu kawowego" i się czyści! To w takim razie jak długo się czyści??? Albo hot-dogi: brak kiełbasek, nie ma parówek... Zimny piec i tym podobne banialuki. Odradzam korzystanie ze stacji Orlenu na Bolimowskiej. Polecamy za to Orlen w Nowych Zdunach gdzie obsługa jest na 5!

  3. Olexandr Kulbida ★☆☆☆☆

    Pani z kasy bardzo interesowała się moją pochodzeniem, po tym goniła do swojego kraju, dziwne wygląda kiedy przychodzisz zapłacić za tankowanie, a ci takie rzeczy mówią)

  1. Piotr Świder ★☆☆☆☆

    Po zakupie ładowarki do telefonu okazało się że wejście do telefonu nie jest zgodne z opisem na opakowaniu, gdy chciałem wymienić bądź zwrócić przed chwilą zakupioną ładowarkę pani powiedziała że nie ma takiej możliwości, nie polecam, obsługa rzeczywiście nieprzyjemna.

  2. Adam Kruszewski ★★★★★

    Zawsze mile Panie z obsługi. Stacja prawie tak dobra jak ta w Guzowie.

  3. Damian Wiciński ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa o północy nie można kupić hot doga a zapiekanki pani również nie zrobi bo piec ma 700'C i trzeba czekać aż ostygnie bo sobie poparzy ręce... nie polecam tej stacji

  1. Tomasz Chmielewski ★★★★★

    Powiem szczerze, że od lat nikt tak mnie nie zaskoczył! W cenie mycia automatycznego Orlen zaproponował mycie ręczne. Dobrego pracownik zrobił to z taką pieczołowitością, że chyba nigdy nie miałem tak czystego samochodu! Bravo Orlen.

  2. utu szamasz ★☆☆☆☆

    Witam serdecznie. Zachęcony reklama trzech serów na zapiekance oraz hot doga . Zjechałem z trasy na zapiekankę. Pełen smaku jeszcze przed wejściem na stację paliw ORLEN i portfelem w ręku by jak naj-naj szybciej skosztować zapiekankę doznałem szoku nie do wiary ale straciłem wiarę w reklamy Orlenu . Ani zapiekanek ani hot doga nie było. I tak marzenie o trzech serach w ustach i nadzieja na rozkosz podniebienia umarła w sercu . Czuję się smutno , nadzieja umarła.

  3. Bożena Bandurska ★★★★☆

    Tradycyjny Orlen,z barem: kawa, hot-dog,sklep,itp... Tylko tankowanie auta. Obok salon samochodowy Kia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw ORLEN?

Stacja Paliw ORLEN znajduje się przy Bolimowska 75, 99-400 Łowicz, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw ORLEN?

Można skontaktować się z Stacja Paliw ORLEN pod numerem +48 572 770 300

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw ORLEN?

Do Stacja Paliw ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements