Może kierownictwo się obudzi i wyposaży obsługę w sól? Samochody tańczą po stacji zaraz będzie tragedia. Obsługa musi się tłumaczyć za was.
Opinie
-
Mariusz Arent ★☆☆☆☆
-
Tomasz Babikowski ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nigdy w życiu już tu nie zajadę. Obsługa opryskliwa i bez znajomości zasad kulturalnej obsługi klienta. Mam pytanie: o której godzinie należy pojawić się na stacji aby można zakupić kawę czy hot dogi? Po godzinie 21-ej nie, po 19-ej nie a po 22-ej też nie ponieważ "jest serwis automatu kawowego" i się czyści! To w takim razie jak długo się czyści??? Albo hot-dogi: brak kiełbasek, nie ma parówek... Zimny piec i tym podobne banialuki. Odradzam korzystanie ze stacji Orlenu na Bolimowskiej. Polecamy za to Orlen w Nowych Zdunach gdzie obsługa jest na 5!
-
Olexandr Kulbida ★☆☆☆☆
Pani z kasy bardzo interesowała się moją pochodzeniem, po tym goniła do swojego kraju, dziwne wygląda kiedy przychodzisz zapłacić za tankowanie, a ci takie rzeczy mówią)
-
Piotr Świder ★☆☆☆☆
Po zakupie ładowarki do telefonu okazało się że wejście do telefonu nie jest zgodne z opisem na opakowaniu, gdy chciałem wymienić bądź zwrócić przed chwilą zakupioną ładowarkę pani powiedziała że nie ma takiej możliwości, nie polecam, obsługa rzeczywiście nieprzyjemna.
-
Adam Kruszewski ★★★★★
Zawsze mile Panie z obsługi. Stacja prawie tak dobra jak ta w Guzowie.
-
Damian Wiciński ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła obsługa o północy nie można kupić hot doga a zapiekanki pani również nie zrobi bo piec ma 700'C i trzeba czekać aż ostygnie bo sobie poparzy ręce... nie polecam tej stacji
-
Tomasz Chmielewski ★★★★★
Powiem szczerze, że od lat nikt tak mnie nie zaskoczył! W cenie mycia automatycznego Orlen zaproponował mycie ręczne. Dobrego pracownik zrobił to z taką pieczołowitością, że chyba nigdy nie miałem tak czystego samochodu! Bravo Orlen.
-
utu szamasz ★☆☆☆☆
Witam serdecznie. Zachęcony reklama trzech serów na zapiekance oraz hot doga . Zjechałem z trasy na zapiekankę. Pełen smaku jeszcze przed wejściem na stację paliw ORLEN i portfelem w ręku by jak naj-naj szybciej skosztować zapiekankę doznałem szoku nie do wiary ale straciłem wiarę w reklamy Orlenu . Ani zapiekanek ani hot doga nie było. I tak marzenie o trzech serach w ustach i nadzieja na rozkosz podniebienia umarła w sercu . Czuję się smutno , nadzieja umarła.
-
Bożena Bandurska ★★★★☆
Tradycyjny Orlen,z barem: kawa, hot-dog,sklep,itp... Tylko tankowanie auta. Obok salon samochodowy Kia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja Paliw ORLEN?
Stacja Paliw ORLEN znajduje się przy Bolimowska 75, 99-400 Łowicz, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw ORLEN?
Można skontaktować się z Stacja Paliw ORLEN pod numerem +48 572 770 300
Jak można dotrzeć do Stacja Paliw ORLEN?
Do Stacja Paliw ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku