Porazka nie polecam buty to tutaj to 5 gatunek !!!zero gwarancji smieszne powody odmowy gwarancji !decyzja pisana na zapleczu przez panie ktore tam pracuja ! NIE POLECAM !!!!! Obsluga bezczelna !!!!
Opinie
-
T ★☆☆☆☆
-
Krystian Em ★☆☆☆☆
Buty w tym sklepie to jakieś podjeby odklejają się i pękają na potęgę nawet po miesiącu , omijać szerokim łukiem ten sklep. Reklamację i ocenę butów robi personel sklepu a nie osoba która ma trochę wiecej w głowie i jest za to odpowiedzialna, wszystkim drukują odmowę że buty prane i przemoczone chyba jak ich mózgi... Nie polecam.
-
Kamila Em ★☆☆☆☆
Jeśli chcecie kupić obuwie w tym sklepie bo kusi promocja to darujcie sobie lepiej zapłacić więcej i zamówić np. Na Zalando. Reklamacja w tym sklepie dramat każda odrzucona bo piszą każdemu to samo że obuwie przemoczone i prane jeszcze na kartce krzywo wydrukowane mi by było wstyd takie pismo wydać dziecko by to lepiej zrobiło. Porażka nie polecam obsługa też dziwna zero życia w tych ludziach nie zachęcają do zakupów
-
Krystian Em ★☆☆☆☆
Nie polecam zakupu butów w tym sklepie, skóra zaczęła pękać oczywiście reklamacja została odrzucona i w opini sklepu że buty były prane, a nie było takiej sytuacji. Omijać szerokim łukiem!! Nie polecam.
-
czarek błaszczyk ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka dla pań z obsługi, brak następnych gwiazdek za towar sprzedawany w tym sklepie najpewniej pochodzący z odpadów produkcyjnych skóra licowa odklejalą się od reszty powstawały bąble ,orzecznik reklamacji w sklepie niewidzi problemu .Radzę omijać towar z tego sklepu
-
Andżelika Grochowska ★★★★★
Świetna obsługa, ludzie pomocni i bardzo mili. Szeroki wybór obuwi. Lubię tu robić zakupy ☺️
-
Maaxxu. ★☆☆☆☆
Obuwie kupione w czwartek o godzinie 18, na drugi dzień podczas zakładania obuwie pękło. Zaniosłem na reklamację. Trwało to półtora tygodnia, po czym otrzymuje sms że reklamacja została „uznana”. Pani z obsługi, chyba kierownik niesamowicie niemiła, wręcz opryskliwa. Odradzam kupno butów w tym sklepie, większość klejona i pomazana klejem. A Pani życzę powodzenia w takiej obsłudze klienta. Finał- zwrot gotówki i od Pani kierownik chamskie dowidzenia. Odradzam zakupy w tym miejscu !
-
Mateusz Tarka ★☆☆☆☆
Obsługa dramat, przyszedłem pod odbiór spodni które były opłacone po czym całą obsługa jaka była czyli dokładnie 5 osób dosłownie naskoczyli na mnei i zaczęły krzyczeć że pan nas próbkę oszukać itp! Nie polecam , DRAMAT!!!!
-
cicho ciemniak ★☆☆☆☆
Najgorszy sklep w Płocku. Nieprzyjemna obsługa. Kupiłam synowi buty za 400 zł rozwaliły się już po miesiącu. Reklamacja oparła się o rzecznika. Kiedy bym się tam nie pojawiła , zawsze ktoś był z reklamacją. Będę go omijać z daleka. Uważajcie!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SNIPES?
SNIPES znajduje się przy Wyszogrodzka 127, Podolszyce, 09-410 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SNIPES?
Można skontaktować się z SNIPES pod numerem +48 885 779 760
Jak można dotrzeć do SNIPES?
Do SNIPES można dotrzeć, korzystając z poniższego linku