Opinie

  1. T ★☆☆☆☆

    Porazka nie polecam buty to tutaj to 5 gatunek !!!zero gwarancji smieszne powody odmowy gwarancji !decyzja pisana na zapleczu przez panie ktore tam pracuja ! NIE POLECAM !!!!! Obsluga bezczelna !!!!

  2. Krystian Em ★☆☆☆☆

    Buty w tym sklepie to jakieś podjeby odklejają się i pękają na potęgę nawet po miesiącu , omijać szerokim łukiem ten sklep. Reklamację i ocenę butów robi personel sklepu a nie osoba która ma trochę wiecej w głowie i jest za to odpowiedzialna, wszystkim drukują odmowę że buty prane i przemoczone chyba jak ich mózgi... Nie polecam.

  3. Kamila Em ★☆☆☆☆

    Jeśli chcecie kupić obuwie w tym sklepie bo kusi promocja to darujcie sobie lepiej zapłacić więcej i zamówić np. Na Zalando. Reklamacja w tym sklepie dramat każda odrzucona bo piszą każdemu to samo że obuwie przemoczone i prane jeszcze na kartce krzywo wydrukowane mi by było wstyd takie pismo wydać dziecko by to lepiej zrobiło. Porażka nie polecam obsługa też dziwna zero życia w tych ludziach nie zachęcają do zakupów

  1. Krystian Em ★☆☆☆☆

    Nie polecam zakupu butów w tym sklepie, skóra zaczęła pękać oczywiście reklamacja została odrzucona i w opini sklepu że buty były prane, a nie było takiej sytuacji. Omijać szerokim łukiem!! Nie polecam.

  2. czarek błaszczyk ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka dla pań z obsługi, brak następnych gwiazdek za towar sprzedawany w tym sklepie najpewniej pochodzący z odpadów produkcyjnych skóra licowa odklejalą się od reszty powstawały bąble ,orzecznik reklamacji w sklepie niewidzi problemu .Radzę omijać towar z tego sklepu

  3. Andżelika Grochowska ★★★★★

    Świetna obsługa, ludzie pomocni i bardzo mili. Szeroki wybór obuwi. Lubię tu robić zakupy ☺️

  1. Maaxxu. ★☆☆☆☆

    Obuwie kupione w czwartek o godzinie 18, na drugi dzień podczas zakładania obuwie pękło. Zaniosłem na reklamację. Trwało to półtora tygodnia, po czym otrzymuje sms że reklamacja została „uznana”. Pani z obsługi, chyba kierownik niesamowicie niemiła, wręcz opryskliwa. Odradzam kupno butów w tym sklepie, większość klejona i pomazana klejem. A Pani życzę powodzenia w takiej obsłudze klienta. Finał- zwrot gotówki i od Pani kierownik chamskie dowidzenia. Odradzam zakupy w tym miejscu !

  2. Mateusz Tarka ★☆☆☆☆

    Obsługa dramat, przyszedłem pod odbiór spodni które były opłacone po czym całą obsługa jaka była czyli dokładnie 5 osób dosłownie naskoczyli na mnei i zaczęły krzyczeć że pan nas próbkę oszukać itp! Nie polecam , DRAMAT!!!!

  3. cicho ciemniak ★☆☆☆☆

    Najgorszy sklep w Płocku. Nieprzyjemna obsługa. Kupiłam synowi buty za 400 zł rozwaliły się już po miesiącu. Reklamacja oparła się o rzecznika. Kiedy bym się tam nie pojawiła , zawsze ktoś był z reklamacją. Będę go omijać z daleka. Uważajcie!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SNIPES?

SNIPES znajduje się przy Wyszogrodzka 127, Podolszyce, 09-410 Płock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SNIPES?

Można skontaktować się z SNIPES pod numerem +48 885 779 760

Jak można dotrzeć do SNIPES?

Do SNIPES można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements