Po kilku dobrych miesiącach użytkowania nowej instalacji, która została założona w tym warsztacie z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat jak i inne usługi nie tylko (gaz), naprawy bieżące jak i inne rzeczy zrobione jak się należy, zero problemów, kontakt z właścicielem bardzo dobry, podpowie, wytłumaczy i dobierze wszystko co potrzeba. POLECAM SERDECZNIE
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Borkowski ★★★★★
-
NIk31000 ★☆☆☆☆
Jeśli chodzi o instalacje omijać szerokim łukiem. Co ja z tym chłopem miałem to porażka z 15 razy u niego byłem a mówi że instalował w takim modelu z 1000razy. A to Panu później zamontuje,błędy caly czas kalibracja wygląda tak że klika jeden przycisk w programie i tyle a potem musisz jezdzic tysiąc razy jeszcze po tym bo coś nie gra i tanio nie jest ....
-
Hubert M ★★★★★
Niedługo minie 10 lat jak korzystam z usług montażu jak i serwisu LPG w tym warsztacie, nie dość że profesjonalnie to za każdym razem miło. W trakcie tych paru lat w kilku samochodach montowałem gaz właśnie w tym warsztacie i łącznie zrobiłem koło 400 000 km i dalej rośnie. W żadnym aucie nie miałem kompletnie żadnych problemów. Każdy samochód był regularnie serwisowany wraz z wymianą filtrów, co przełożyło i dalej przekłada sie na bezawaryjną jazdę. Polecam
-
Arkadiusz Pirch ★★★★★
Miałem trudną instalację do naprawy Lechpol Gaz - polska instalacja o dziwo, w 4-ro litrowym silniku V6, ciężko było znaleźć kogoś kto naprawi, panowie naprawili, na dodatek zaczął działać wskaźnik poziomu gazu. Temperaturę przełączania wyregulowali dokładnie tak jak chciałem 36stopni autentyczne, nie wg. instalacji ( to dla paru warsztatów było dużym problemem), generalnie problem instalacji rozłożyli na czynniki pierwsze, sprawdzając każdy jej element, naprawa trwała kilka dni ( byłem nastawiony nawet na miesiąc ), rozwiązali problem z zapalaniem, bo okazało się, że jakiś zaworek puszcza gaz w momencie odpalania na benzynie i silnik ma problemy z odpalaniem z powodu zbyt dużej dawki.. Dobry warsztat, byłem tam tylko dwa razy - przywieźć i odebrać samochód, żeby nie było, że ktoś pisze takie pozytywy, bo znajomy, czy na zamówienie, no nie.
-
Mateusz ★☆☆☆☆
Po założeniu gazu w fiacie bravo zaczął występować problem podczas wyprzedzania. W momencie wdepnięcia gazu samochód zaczynał się dusić i tracił zupełnie moc. Byłem parokrotnie z prośbą o poprawienie tego jednak za każdym razem usłyszałem że tak powinno być i wszystko jest dobrze. U innych gazowników usłyszałem że instalacja jest źle założona. Gdy kolejnym razem byłem z prośbą o poprawienie problemu usłyszałem że ja nigdy gazu nie zakładałem i nie mam pojęcia co mówię. Naprawdę nie polecam tego warsztatu. Wszystko było ok do momentu zapłaty. Po zapłacie mechanicy zaczęli olewać klienta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Instal-Gaz?
Auto-Instal-Gaz znajduje się przy Filtrowa 12, 09-402 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto-Instal-Gaz?
Można skontaktować się z Auto-Instal-Gaz pod numerem +48 606 656 620
Jak można dotrzeć do Auto-Instal-Gaz?
Do Auto-Instal-Gaz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku