Złożyłem zamowienie 31.12.25 o godz. 14:50 przez glovo . Zamowienie przyjęte normalnie czas dostawy za 1h ok , później zmiana czasu dostawy na 17 . Godzina 16 45 dostaje info ze lokal anulował moje zamowienie po 2 h oczekiwania bo zbliżała sie godzina zamknięcia . Ja rozumiem że sylwester i trzeba iść do domu ale tak sie nie robi po takim czasie czekania . Życzę całej obsłudze żebyście kiedyś wy czekali głodni na zamowienie i żeby was tak ktoś wyrolował jak wy nas.
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał Rr ★☆☆☆☆
-
Mata Roto ★☆☆☆☆
Lubię ten typ jedzenia, kilka razy jadłem w tej sieciówce i było możliwie ale w tym punkcie było masakrycznie. Kebap otrzymałem w temperaturze pokojowej a frytki były tak nasiąknięte tłuszczem że aż były totalnie sflaczałe, odrazu poszły do kosza i tak posiłek za 60 zł spełnił rolę przekąski za 5 zł
-
Po Fachu ★☆☆☆☆
Niedziela handlowa godz 18+ kebab doner w bułce dramat widziałem że małolat ścina mięso kurczaka jeszcze nie gotowego ale ok . Mój kebab dramat zimne mięso i sam tłuszcz . Wyrzuciłem go i wyszedłem nigdy więcej tam nie zjem dno!!! Kebab 40zl
-
Zaszybki32 ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka bo mniej dać nie można, poszedł syn po kebaba, jak zobaczyły ze dziecko to dały mięsa tyle co nic, szczątkowo to mało powiedziane, jak ktoś oszukuje dzieci to dla mnie jest to najniższy sort człowieka, miały szczęście że nie było mnie na miejscu, ale ja naprawię ten błąd. Porażka, nie wspierać nie kupować w takich miejscach, niech zniknie tak jak sie pojawiło.
-
Szubrawiec ★★★★★
Świetne miejsce dla miłośników prawdziwego kebaba! Mięso soczyste, dobrze doprawione, a bułka świeża i chrupiąca. Widać, że używają wysokiej jakości składników. Porcje są naprawdę solidne – nikt nie wyjdzie stąd głodny. Obsługa bardzo miła i szybka, mimo dużego ruchu wszystko sprawnie ogarnięte. Klimat lokalu też na plus – czysto, nowocześnie i z fajną atmosferą. Zdecydowanie wrócę i polecam każdemu, kto szuka najlepszego kebaba w okolicy!
-
Piotr Bromka ★★★★★
Polecam, bardzo pozytywne miejsce, ciekawy wystrój, super mila pozytywna obsługa, konkurencyjne ceny. Ponadto bardzo smacznie i gustownie. Polecam
-
Jacek Chyliński ★★☆☆☆
W dniu 12.04.25 syn wziął na wynos boxa i dostał poł pudelka zawartości ogarnięcie się i nie oszukujcie za takie pieniadze
-
Ewelina Bartoszewska ★☆☆☆☆
Będąc przejazdem woleliśmy z mężem zjeść kebab niż iść do kfc czy Mc Donalds ale teraz wiem że to był błąd. Kebab jak na swoją cenę dość drogi ale jedno z najważniejszych kebab mój jak i męża był chłodny ( zamawiany na miejscu ) brak osób oczekujących za daniem i brak kolejnych osób którzy by chcieli zamówić . Więc jestem zdziwiona tak zimnym kebabem. Papryczki Jalapeno wogole nie były ostre. Jeśli szukacie dobrego kebabu to na pewno nie tu. Na pewno następnym razem będę wolała iść nawet do KFC bo przynajmniej wiem że będzie ciepłe .
-
Magdalena ★★☆☆☆
Zamówiliśmy dwa kebaby na talerzu, duży i mały. Różnicy w wielkości jakoś nie było widać. Za mięso mieszane trzeba dopłacić 4 zł, przy czym mięso nie było nawet w kawałkach tylko długich paskach. Nawet surówka to nic specjalnego.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Berlin Döner Kebap?
Berlin Döner Kebap znajduje się przy Wyszogrodzka 127, Podolszyce, 09-410 Płock, Mazowieckie, Polska
Jak można dotrzeć do Berlin Döner Kebap?
Do Berlin Döner Kebap można dotrzeć, korzystając z poniższego linku