Po dzisiejszej wizycie w restauracji po długiej przerwie mogę powiedzieć że nic się nie zmieniło zamówiłem burgera rywala który dosłownie pływał w. Tłuszczu wielkim wyzwaniem było żeby nie ubrudzić się dodatkowo bułka nie robi wrażenia w tej samej cenie lepiej jechać na drwala do maka dużo lepsze i smaczniejsze
Zdjęcia
Opinie
-
Pawel Robak ★★☆☆☆
-
Ania B ★☆☆☆☆
Jestem tu pierwszy raz i na pewno nie wrócę. Jedzenie nie wygląda apetycznie, ani nie smakuje. Zawiodłam się. Nie polecam.
-
Kacper Tomaszewski ★★★★★
Super restauracja!, cheeseburgery przepyszne, frytki też, do tego cola i osobno kawa. We Włocławku nie ma MAX'a, a najbliższy mam właśnie w Płocku. Polecam!
-
Marek ★★★★★
Bardzo dobry fast food. Dla mnie bardziej delikatny smak niż w pozostałych dobrze nam znanych firmach z podobnym jedzeniem. Tym razem frytki zbyt spieczone, ale całość po raz kolejny ok.
-
duorsh ★★☆☆☆
Pani z obsługi pomieszała zamówienia, po zgłoszeniu, że w ogóle dali złe zamówienie na nasz numerek, które się nie zgadzało, powiedziała że nasze ktoś inny musiał zabrać i chyba liczyła, że zaczniemy szukać naszej tacki z jedzeniem po całym lokalu i wyrwiemy ją osobom które w pomyłce dostały nasze zamówienie, gdy podszedł ktoś inny z obsługi do tej pani, dopiero stwierdziły że zrobią jeszcze raz, pani która pomyliła zamówienie zachowywała się jakby to była nasza wina. Za błąd pani nawet nie usłyszeliśmy przeprosin. Jedzenie w porządku
-
Kanał ★★★★☆
Jadłem burger rywala z bekonem i był dobry do powtórzenia, średnie frytki z batatów to zupełnie nie mój smak i średnia cola i wyszło za to 54zł. Bardzo odrzuciły mnie te słodkie frytki ale reszta ok. Nie wiem czy nie dają czy nie wziąłem ketchupu lub soli bo brakowało trochę.
-
Wiktoria Szpik ★★★★★
W środku bardzo ładnie, czysto, chyba przy wszystkich stolikach jest gniazdko elektryczne. Jedzenie naprawdę bardzo dobre. McDonald, KFC chowają się przy tym. Nie mogę się doczekać aż znowu się wybiorę. Szkoda, że bliżej mnie zamiast powyższych restauracji nie ma tej.
-
Hi ★★★★★
Niedawno pierwszy raz odwiedziliśmy to miejsce. Od dawna byłam ciekawa tej sieci, a jeszcze bardziej zachęcał mnie billboard z tanim zestawem za 19,99 zł który został mi w pamięci. Ogólnie docierając na miejsce przeraziłam się lekko cenami bo najtańszy mały zestaw był za 28 zł, jak na sieciówkę fast-food to sporo, ale ok. Lokalizacja trochę słaba dla tych niezmotoryzowanych. Brak chodnika aby swobodnie sobie przejść chociażby z innego sklepu obok czy z przystanku. Parking całkiem spory, lokal w środku urządzony w eleganckim nowoczesnym stylu. Całkiem przyjemnie, tym bardziej ze nie było tłoku. Co do samego jedzenia to zaskoczyłam się bardzo pozytywnie. Burger zdecydowanie lepszy niż w konkurencyjnej firmie M, u której ostatnio bułki są bardzo suche a jedzenie zimne. Tutaj wszystko było soczyste, miękkie i ciepłe. Na pewno wrócę i będę chciała wypróbować więcej pozycji. Niestety frytki są trochę gorsze, może ketchup zrobiłby robotę ale niestety do zestawu go nie dorzucają…
-
Mariusz Gawliński ★★★★★
Tak, to jest sieciówka. Ale... Burgery i zawarte w nich składniki, są o wiele lepsze tzn. jakość produktów, w tym mięsa (zarówno wołowe jak i kurczak), smak, wygląd i sposób podania... są lepsze od konkurencji np. McDonald's. Można dokomponować skład burgera.Jest też sporo burgerów vege. Frytki są z prawdziwych ziemniaków i są pyszne. Lokal może się wydawać Skandynawsko chłodny, ale przed lokalem są fajne ławeczki. Na parkingu zawsze jest miejsce. Lokal przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Obsługa w większości, to bardzo mili i cierpliwi ludzie. Polecam. Warto.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MAX Premium Burgers?
MAX Premium Burgers znajduje się przy Wyszogrodzka 120, 09-410 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MAX Premium Burgers?
Można skontaktować się z MAX Premium Burgers pod numerem +48 243 871 430
Jak można dotrzeć do MAX Premium Burgers?
Do MAX Premium Burgers można dotrzeć, korzystając z poniższego linku