Opinie

  1. Ada Heichman ★★★★★

    Bez względu na to, czy chodzi o prozaiczne uspakajacze przed sylwestrem, leczenie czy znacznie smutniejsze sprawy, zawsze spotykam(y) się tutaj z sercem, serdecznością i profesjonalizmem. Gorąco polecam!

  2. Dorota Sokół ★★★★★

    Bardzo miła ,służąca pomocą obsługa. Troskiwe podejście do zwierząt. Serdecznie dziękuję za opiekę nad moimi pupilami.Korzystam wielokrotnie z tego gabinetu i zawsze wychodzę zadowolona.

  3. Szymon Jabłoński ★★★★★

    Zawieźliśmy małego psa, który przez brak szczepienia zachorował na poważną chorobę wirusową i bez pomocy w przeciągu dwóch dni by go już tutaj nie było. Na miejscu dostaliśmy pomoc i fachowo wytłumaczono dlaczego tak się wydarzyło, co za tym stoi, oraz jak przebiega leczenie. Nie owijano w bawełnę, że szanse są 50/50. Pomogli nam też z drugim pieskiem, który zachorował na to samo, ale był w lepszym stanie. Dzisiaj oba psiaki dochodzą już do siebie. Odniosłem wrażenie, że i Pani z recepcji i lekarze autentycznie chcą pomagać zwierzętom, a ich główną motywacją nie są pieniądze. Co najwyżej wypadkową niesienia pomocy z ich strony. Leczenie nie jest najtańsze, ale obsługa fachowa. Przychodnia jest otwarta do 20, co jest kolejnym atutem. Ja osobiście mogę z całą pewnością polecić przychodnię i zachęcam do nie popełniania naszego błędu i szczepienia szczeniaków.

  1. Marek Ruciński ★★★★★

    Z pełnym przekonaniem polecam ten gabinet weterynaryjny. Pracujące tam osoby to prawdziwi profesjonaliści – pełni empatii, cierpliwości i zaangażowania. Zawsze troskliwie podchodzą do moich zwierząt, a każde leczenie i diagnoza są szczegółowo wyjaśniane. Personel jest bardzo miły i pomocny, a atmosfera w gabinecie ciepła i przyjazna. Gabinet jest świetnie wyposażony, a czas oczekiwania na wizytę nigdy nie jest długi. Zdecydowanie polecam każdemu!

  2. Grzegorz Krygier ★★★★★

    Najlepsza obsługa na świecie, milutko, z cierpliwością i uśmiechem. Az sie chce przychodzić. Polecam

  3. Maria Pięta ★★★★★

    Długo szukałam lecznicy, w której będę czuć, że mój kot jest pod dobrymi skrzydłami. Dzięki profesjonalnemu podejściu, Niuniuś został szybko zdiagnozowany, co pozwoliło na leczenie w konkretnym kierunku. Dzięki temu, stan jego zdrowia bardzo szybko się polepszył. Natomiast empatyczne podejście całego personelu sprawia, że wizyty przebiegają bardzo miło i fachowo :)

  1. Hubert Sałek ★★★★★

    Bardzo dziękujemy w imieniu Kimba i swoim za wspaniałą opiekę. Cudowni ludzie, którzy z sercem podchodzą do każdego zwierzaka. Polecamy serdecznie

  2. joanna GOŁĘBIEWSKA ★★★★★

    Fachowa opieka wspaniali lekarze o empatycznym podejsciu, czego niestety nie moge powiedzieć o pani w recepcji która przy klijentach pozwolila sobie mnie rugać i pokrzykiwac na mnie, kiedy chciałam sie pokazac panu doktorowi bo mnie o to prosil jechałam z Warszawy i tak byłam z nim umówiona myśle ze ta pani która przyjmowała mnie w piątek nie reprezentuje należycie naprawde dobrej przychodni joanna g

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA POPŁAWSCY S.C.?

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA POPŁAWSCY S.C. znajduje się przy Starościńska 5b, 99-400 Łowicz, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA POPŁAWSCY S.C.?

Można skontaktować się z PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA POPŁAWSCY S.C. pod numerem +48 468 375 248

Jak można dotrzeć do PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA POPŁAWSCY S.C.?

Do PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA POPŁAWSCY S.C. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements