Opinie

  1. Alex G ★★★★★

    W dniu dzisiejszym (16.12.25) mąż zamówił mi burgera Zbójnickiego z zastrzeżeniem, aby był dobrze wysmażony, ponieważ jestem w ciąży. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektu, nie dość, że dostawa trwała niecałą godzinkę, to jeszcze burger ciepły, wysmażony ale nie suchy za to soczysty, bułka miękka, chrupiąca a frytki świeże. Nie jest to pierwszy raz kiedy stąd zamawiamy i czasem zdarza nam się jeść również na miejscu, nie mniej jednak po dzisiejszym zamówieniu mogę z całym sercem polecić tę restaurację.

  2. We Wu ★☆☆☆☆

    Zamówiłem burgera, którego musiałem sam odebrać, bo koncept restauracji nie podoba się obsłudze i dwa piętra do góry to za dużo. Muszę przeprosić oburzonego pana z obsługi, który kazał mi posprzątać po sobie, że tego nie zrobiłem. Przepraszam. Musiał być pan bardzo zajęty staniem i nic nie robieniem owinięty w kocyk. Niestety byłem z dzieckiem i nie dostałem na wejściu tacy, szmatki do przetarcia stolika i szkolenia bhp potrzebnych do posprzątania. A burger drogi i mocno średni.

  3. Michał Karpiński ★★☆☆☆

    Zamówiłem żeberka na wynos doszły bardzo szybko ale ich jakość jest tragiczna mięso przylepione do kości a podczas jedzenia jakbym żuł gumę.

  1. Aneta G. ★★★★★

    Bardzo dobra obsługa. Bogate menu. Smaczne jedzenie. Miłe i przyjemne miejsce do spędzenia czasu w towarzystwie bliskich i jedzenia. Będąc w Płocku na pewno wybiorę to miejsce jeszcze raz.

  2. Ka ★★★☆☆

    Jestem bardzo zaskoczona tak drastyczną podwyżką cen - 10 zł na burgerze Pastrami (w stosunku do wizyty miesiąc temu)?! Burgery są poprawne, ale nie ma w nich nic nadzwyczajnego, aby miały kosztować aż tyle. Raczej ponownie już się nie wybiorę. Obsługa ok.

  3. Joanna P. ★★★☆☆

    Fajne, klimatyczne miejsce z miłą obsługą. Piękny widok z góry. Jedzenie przeciętne (jadłam burgera z kurczakiem).

  1. Adam Woźniak ★★★★★

    Widoki i klimat uzupełniają niedogodności związane z jedzeniem. Jeżeli chcecie zjeść na najwyższym piętrze to trzeba zabrać talerz ze sobą. Po części rozumiem. Pani z obsługi wyjaśniła nam to na samym początku.

  2. Darijka Kaminsky ★★★★☆

    Bardzo fajne miejsce klimatyczne ładnie czysto wysoko, pyszna gęsina, ale mogła by być bardziej miękka świetna obsługa i najlepsza jest sama wieża gdzie trzeba się wspinać na jedno z czterech pięter aby usiąść przy stoliku z odpowiednim widokiem polecam !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wieża Ciśnień?

Wieża Ciśnień znajduje się przy Warszawska 26, 09-402 Płock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wieża Ciśnień?

Można skontaktować się z Wieża Ciśnień pod numerem +48 243 671 000

Jak można dotrzeć do Wieża Ciśnień?

Do Wieża Ciśnień można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements