Opinie

  1. Michał Zambrzycki ★☆☆☆☆

    Nie polecam szczerze uważajcie, złożone zamowienie i prawie dwie godziny czekania. Wreszcie się skontaktowaliśmy ze dziękujemy za taką usługę do tej pory nie dostaliśmy zwrotu pieniędzy…mimo że wysłany został e-mail z kontem bankowym o zwrot pieniędzy

  2. Paweu ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie ,zupa idealna a naleśniki nic dodać nic ująć . sympatyczna obsługa i bardzo schludnie, wszystko tak jak jak powinno być, bardzo fajne miejsce na śniadanie czy obiad . Wszystko bardzo ładnie podane

  3. Jolanta Rutkowska ★☆☆☆☆

    Mięso w smaku ok, ale szkoda że wszystko oblane tłuszczem. Fasolka też tłusta, ziemniaki oblane tłuszczem. Obsługa zapomniała o zamówieniu moim. Wręcz kelnerka zapytała się co zamawiałam a byłam na sali tylko ja i jakiś Pan. Musiałam dopytać czy będę długo czekać. Poza tym słuchanie przekleństw bo sie Pani w paznokcia uderzyła nie jest mile i prywatne głośne rozmowy: wolisz piździoszki ? Nie polecam.

  1. Gabriela Furmanek ★★★★★

    Dziś miałam przyjemność odwiedzić restaurację PASJA i spróbować dwóch dań zupy pomidorowej oraz klasycznej carbonary. Muszę przyznać, że carbonara absolutnie mnie zachwyciła była to bez wątpienia jedna z najlepszych, jakie kiedykolwiek jadłam. Idealnie kremowy sos, perfekcyjnie ugotowany makaron i wyważone przyprawy sprawiły, że każde kolejne kęsy były prawdziwą przyjemnością. Pomidorowa również zasługuje na uznanie pełna smaku, aromatyczna i domowa w najlepszym tego słowa znaczeniu. Restauracja PASJA zaskakuje nie tylko jakością dań, ale też dbałością o każdy detal. Serdecznie polecam wszystkim, którzy cenią sobie prawdziwą pasję w kuchni.

  2. Dawid “Kalinoovsky” Kalinowski ★★★★★

    Świetne domowe jedzenie w dobrej cenie! Restauracja Pasja to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli ktoś szuka smacznych, domowych obiadów. Porcje są solidne, jedzenie świeże i przygotowane z sercem – czuć, że kuchnia opiera się na tradycyjnych przepisach. Ceny bardzo przystępne jak na taką jakość. Szczególnie polecam pierogi – delikatne ciasto i pyszne nadzienie, jak u babci! Na pewno wrócę nie raz.

  3. Asia Karykowska ★★★★★

    Jestem w szoku !! Za 29 zł pełen obiad ! I to jaki ! Przepyszny kapuśniak, placki ziemniaczane z twarożkiem i łososiem, z surówką. Porcje nie do przejedzenia. Ogromne ! No i przepyszne. Panie cudowne! Miłe, pomocne, kompetentne. Czysto, fajnie. To jest naprawdę prześwietna miejscówka na dobre, rzetelne,tanie jedzenie w eleganckiej atmosferze.

  1. Starsza pani ★★★★★

    Jestem w szoku !! Za 29 zł pełen obiad ! I to jaki ! Przepyszny kapuśniak, placki ziemniaczane z twarożkiem i łososiem, z surówką. Porcje nie do przejedzenia. Ogromne ! No i przepyszne. Panie cudowne! Miłe, pomocne, kompetentne. Czysto, fajnie. To jest naprawdę prześwietna miejscówka na dobre, rzetelne,tanie jedzenie w eleganckiej atmosferze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pasja?

Pasja znajduje się przy Rajmunda Rembielińskiego 8, 09-400 Płock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pasja?

Można skontaktować się z Pasja pod numerem +48 574 180 855

Jak można dotrzeć do Pasja?

Do Pasja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements