Pyszny obiad - rosół jak u babci z kluskami własnej roboty, karkówka z puree i surówką z czerwonej kapusty, a na deser szarlotka "palce lizać" do super kawy z mleczkiem. Podane dla 28 osób błyskawicznie z uśmiechem na ustach. To wszystko za 50zł na osobę. Polecam w imieniu swoim i pozostałych koleżanek.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Sochacka ★★★★★
-
Iryna Vasilyeva ★★★★★
Kawiarnia znajduje się niemal tuż za rogiem od centrum miasta. Jednak ceny, obsługa i szybkość przygotowania potraw nie ustępują bardziej "centralnym" lokalom. A do tego jest smacznie, sycąco i za rozsądną kwotę . Polecam
-
Janusz Szporer ★★★★★
Klimatyczne miejsce z dobrym jedzeniem. Menu nie jest rozbudowane ale wystarczające. Dania smaczne i sprawnie podane. Teraz w okresie lata nie czeka się długo. Zamiast kawy czy herbaty polecam pyszny kompot. My jedliśmy rosół, buraczkową, szarpaną kaczkę w ziemniaczanym puree, filet z łososia i tagliatelle z cukinią i krewetkami.
-
Kuba G ★★★★★
Wszytsko świeże, bardzo dobre Duże porcje, ładnie podane Restauracja przyjazna psom na ogródku
-
Majki ★★★★★
Idealne miejsce na domowy obiad z rodziną. Rosół niesamowity z domowym makaronem. Obsługa szybka i sprawna. Wyszliśmy zachwyceni. Wrócimy na pewno. Co do poprawy do ideału to piwo książęce lager z nalewka kompletnie bez gazu. Kelner nie zaproponował możliwości wyboru surówki, a taki istnieje ponieważ stolik obok dostał taką propozycję przez co dostaliśmy losową surówkę którą akurat najmniej lubimy.
-
Karolina Dryjer ★★★★★
Pysznie. Wszystko dobre i miła obsługa. Trochę trzeba czekać ale dlatego że dużo ludzi.
-
Piotr Tomczak ★★★★★
Bardzo polecam restauracje. Zamówiliśmy rosół z domowym makaronem, kotleta de volaile z ziemniakami i surówką i brizolki z kurczaka po chińsku na ryżu. Sam rosół był pyszny, makaron bardzo dobrze się z nim komponował i polecam go brać. Wystrój mi się osobiście podobał. Minusem był fakt, że na cały lokal, gdzie było trochę osób, było tylko dwóch kelnerów, przez co czas oczekiwania był dość długi. Poza tym restauracja wymiata.
-
Kondrat Love Food. ★★★★☆
Zaskoczony jestem, tak eleganckim wystrojem restauracji... która serwuje domowe obiadki , bardziej stołówkowe. Nic w tym złego, lecz przeciwnie. Wystrój bardziej przypomina restaurację w dworku i jest przy tym bardzo przytulna i klimatyczna. Co prawda krótka wizyta ale nie omieszkam wkrótce, skosztować tam tej domowej kuchni.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Klub Prawnika?
Klub Prawnika znajduje się przy Staromiejska 2, 09-400 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Klub Prawnika?
Można skontaktować się z Klub Prawnika pod numerem +48 242 648 467
Jak można dotrzeć do Klub Prawnika?
Do Klub Prawnika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku