Stacja ogólnie czysta, paliwo też ok, ale obsługa jest okropna. Po pierwszej wizycie uznałam że Pani mogła mieć gorszy dzień, jednak po dzisiejszej już wiem, że po prostu taka jest. Wysoka Pani w okularach i czarnych włosach, klienta ma totalnie w nosie, jest niemiła i opryskliwa, nie odpowiada na dzień dobry i dowidzenia, jakiś szacunek do klienta by się przydał. Gdy zapytałam o kluczyk do łazienki Pani spojrzała się na mnie z pogardą, myślę że klient na stacji powinien czuć się mile widziany a nie jak intruz, jeśli mam tankować się psuć humor jakąś wredną panią która nie lubi swojej pracy to wolę się na tej stacji nie tankować. Szefostwo powinno chyba zrobić sortowanie w pracownikach bo ta pani ewidentnie nie nadaje się do pracy z klientem.
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina gaj ★☆☆☆☆
-
Kacper Marcinkowski ★☆☆☆☆
Bardzo nie miła obsługa. Trzeba było się prosić Pani żeby pokazała gdzie jest toaleta. Dopiero po czasie Pani raczyła odpowiedzieć i dać klucze
-
Marcin Jaworski ★★★★★
Dobre paliwo w dobrej cenie, miła obsługa
-
Łukasz Kosowski ★★★★★
Stacja paliw e-co w Płocku to doskonały wybór dla klientów biznesowych. Profesjonalne podejście obsługi oraz dyrektora sprawia, że współpraca przebiega sprawnie i efektywnie. Dodatkowo, oferują program flotowy, który pozwala na optymalizację kosztów paliwa dla firm. Zdecydowanie polecam tę stację dla przedsiębiorstw poszukujących rzetelnego partnera w zakresie zaopatrzenia w paliwo.
-
Michał Czerwiński ★☆☆☆☆
Jeden z dystrybutorów gazu jest uszkodzony. Kilka miesięcy temu nie dało rady zatankować, dzisiaj może też nie dało się zatankować, ale za to poparzyłem dłoń gazem.
-
Piotr Buła ★☆☆☆☆
Toaleta płatna 2 zł. Także tego. Poza tym nie ...gdzie nas Zabierzesz... ale ..dokąd nas Zabierzesz ...polski język to trudny język... (poniżej moja odpowiedź do państwa odpowiedzi) Upgrade 26.01.2023 Klientem jest osoba odwiedzająca punkt handlowy. Czy dokona zakupu przed, czy po ewentualnym skorzystaniu z toalety to już zupełnie inna sprawa. U państwa trzeba najpierw coś kupić żeby wejść do toalety, domyślam się że zapewne z obawy że klient po skorzystaniu ucieknie. ...w sumie to rozumiem
-
Piotr ★☆☆☆☆
Toaleta płatna 2 zł. Także tego. Poza tym nie ...gdzie nas Zabierzesz... ale ..dokąd nas Zabierzesz ...polski język to trudny język... (poniżej moja odpowiedź do państwa odpowiedzi) Upgrade 26.01.2023 Klientem jest osoba odwiedzająca punkt handlowy. Czy dokona zakupu przed, czy po ewentualnym skorzystaniu z toalety to już zupełnie inna sprawa. U państwa trzeba najpierw coś kupić żeby wejść do toalety, domyślam się że zapewne z obawy że klient po skorzystaniu ucieknie. ...w sumie to rozumiem
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres e-co?
e-co znajduje się przy Kolejowa 8, 09-401 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do e-co?
Można skontaktować się z e-co pod numerem +48 882 069 874
Jak można dotrzeć do e-co?
Do e-co można dotrzeć, korzystając z poniższego linku