Opinie

  1. Xardas182 ★★★★★

    Średnia pizza Mafioso z dodatkową świeżą papryką. Serdecznie polecam. Zawsze dzwonię z chęcią zamówienia z "odbiorem osobistym" w restauracji i bardzo często pizza jest zrobiona w 10-15 minut. Cena też w porządku - około 50/55 zł. Całej nie zjem na raz, także i kolejnego dnia bardzo dobrze wchodzi :)

  2. Karolina Wolferd ★☆☆☆☆

    Jestem zażenowana obsługa klienta. Jesteśmy stałymi klientami i zawsze byliśmy zadowoleni. Dzisiaj postanowiliśmy wziąć dwie duże pizzę na wynos. O 20:07 zamówiliśmy i powiedziano nam, że czas oczekiwania to 30 minut. Dla mnie- nie ma sprawy. Czekaliśmy do godziny 20:45 na spokojnie, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawę z natłoku czasu. W pewnym momencie obsługa około 5 pracowników zaczęła się mieszać w zamówieniach. O 20:45 zapytano mnie jakie pizze zostały zamówione, więc powiedziałam. Nikt nic nie wiedział o takich pizzach po czym kelnerka zaczęła wykopywać dwa opakowania, które od 30 minut leżały na piecu. Oczywiście nie widzieli problemu, aczkolwiek zwróciłam im uwagę, że przykro że wydają pizzę, która dawno mogłam zjeść a jednak leży już przez dobre 30 minut. Jedna z kelnerek powiedziała „o, przepraszam mamy nową pracownicę” tak rozumiem nowa pracownica, ale żadnego przepraszam i zimna pizza do zjedzenia. Jesteśmy zawiedzeni.

  3. Wiktoria Aftańska ★★★★★

    Pan Łukasz bardzo miły kierowca, szybka dostawa, a pizza smaczna i ciepła . Polecam!

  1. Gracjan Mitczyk ★★★★★

    Chciałem opisać kelnerkę jeżeli dobrze pamiętam imię Patrycja. Jeżeli się mylę to przepraszam. Bardzo miła obsługa zadzwoniłem niedługo przed zamknięciem kobieta bez problemu przyjęła zamówienie na wynos z pełnym entuzjazmem słyszącym ze słuchawki. Oby więcej takich pracownic Dagrasso. Zamówienie bez zarzutów świetna pizza. Pozdrawiam

  2. Aweri1996 ★☆☆☆☆

    Jedzenie jak i obsługa fatalne. Nikt nie podszedł żeby przyjąć zamówienie chociaż cały czas się na nas patrzyły, z jakiegoś powodu zapłacić trzeba było z góry chociaż inni klienci płacili na koniec tak jak się to zawsze odbywa. Po poproszeniu i dolewkę sosu dostaliśmy ja ale nalana ponad naczynie aż się wylewało. Na koniec "kelnerka" zaczęła sprzatac stół gdy jeszcze przy nim siedzieliśmy. Pizza bardzo słaba, składników jak na lekarstwo a ser zaschnięty. Na pewno więcej tam nie wrócę i wszystkim znajomym również będę odradzał.

  3. Ol4 ★☆☆☆☆

    Niestety jestem bardzo rozczarowana wizytą w tej pizzerii. Kelnerka sprawiała wrażenie, jakby obsługa mnie była dla niej przykrym obowiązkiem – zero uśmiechu, zero uprzejmości, a wręcz robiła łaskę, że w ogóle podeszła do kasy. Kiedy poprosiłam o dolewkę sosu, zostałam wyśmiana – absolutny brak szacunku dla klienta. Dodatkowo mam poważne wątpliwości co do świeżości tego sosu – coś było z nim ewidentnie nie tak. Nie polecam, są miejsca z lepszą atmosferą i obsługą.

  1. Dominika Wójcik ★★★☆☆

    Nie wiem czy tylko ja tak mam pani przez telefon gdy zamawiałam przyjemna jak sól w oku pizza no cóż dzis pozostawiała wiele do życzenia na Capri było więcej oregano niż sera pieczarki raczej tez nie Świeze zastanawiam sic czy to zależy od zmiany czy od czego bo nie raz można dostać naprawdę smaczna pizzę a nie raz po prostu się odechciewa jeść. A była to jedna z najlepszych pizzeri w Płocku

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Da Grasso?

Da Grasso znajduje się przy Wyszogrodzka 5, 09-402 Płock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Da Grasso?

Można skontaktować się z Da Grasso pod numerem +48 504 894 995

Jak można dotrzeć do Da Grasso?

Do Da Grasso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements