Naleśniki dobre ale brakuje dżemowi takiego smaku intensywnego, ogólnie reszta dobrze wypadła.
Zdjęcia
Opinie
-
Serkuj K ★★★★★
-
Żaneta Kuchcinska ★★★★★
Bardzo pozytywnie oceniam zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego. Jedzenie pyszne, Pani obsługująca sale zadbała żeby każdy z gości był zadowolony i żeby niczego nie brakowało.Właściciel lokalu oraz osoby pracujące na porannej zmianie również byli bardzo życzliwi i starali się jak najbardziej ułatwić nam ozdabianie sali. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości czy bar mleczny jest odpowiednim miejscem na zorganizowanie imprezy, to zapewniam, że jest. Jeszcze raz dziękujemy.
-
Andżelika Jaroszewska ★☆☆☆☆
Nie polecam cateringu z tej firmy. W sobotę miałam roczek córki, zamawiałam catering miały być przystawki i inne jedzenie. Niestety nie otrzymałam nic! Gdy mąż pojechał odebrać zamówione jedzenie, okazało się, że moja kartka z zamówieniem gdzieś zaginęła i nie było przygotowanego cateringu. Zaproponowano nam jedynie żebyśmy nie zostali z niczym resztę jedzenia, które po prostu im się nie sprzedało tego dnia na obiad. Zrobiono na szybko też jakieś dwie sałatki, które były w ogóle niedopracowane. Pani manager oczywiście przepraszała i zaproponowała „mega rabat” na te ochłapy co im pozostały. Dodam tylko, że w piątek dowoziłam tam swoje naczynia, aby mi zapakowali w to jedzenie na sobotę, zapłaciłam odrazu całość a okazało się, że i tak w sobotę zostałam z niczym. Także nie polecam zamawiać tam cateringu, bo można zostać z niczym jedynie ze wstydem przed gośćmi.
-
Janek Chrzęściewski ★★★☆☆
Panie z baru mlecznego bardzo miłe, fajny ogródek ale jedzenie fatalne. Kotlet twardy jak podeszwa a sałatki stare :/
-
Marta Relich ★★★★★
Smaczny obiad w domowym stylu, przyjemny lokal, prosty wystrój, czysta toaleta, miła i dość szybka obsługa. Ciekawe dekoracje. Bardzo dziękuję i polecam!
-
Andrzej yggf ★★★★★
Smaczne jedzenie, wielkosc porcji i ceny - umiarkowane. Polecam
-
Basiowe Gry Planszowe ★★★★★
Zamówiliśmy z żoną obiad. Jedna porcja wegetariańska i jedna z rybą oraz pomidorową vege. Wszystko smaczne. Do jedzenia 2 kompoty i wyszło 50, czyli cena jednej pizzy gdzieś indziej.
-
Andrzej Olejnik ★★★★★
Fajna stylizacja baru mlecznego z plakatami nie koniecznie powiązanymi z czasami PRL'u, duża kuchnia dobrze widoczna gdzie przygotowują tak dużo świeżych pozycji z codziennie rano na nowo wypisanej tablicy z daniami ,która widnieje tuż nad miejscem składania zamówień. Niespotykana gdzie indziej cena za danie dnia razem z zupą i pełnym drugim daniem z możliwością wyboru. Czysto i schludnie. Dużo miejsc siedzących i stolików. Wiele miejsc parkingowych zaraz u wejścia gdzie uśmiechu pilnuje jedyny w swoim rodzaju krowa z rogami. Stołówkę odwiedzają i grupy dzieci ze szkół w odpowiednich godzinach jak starsze osoby ,które jeszcze stać na to by w tanim dosłownie miejsc zjeść uczciwy polski ,ciepły i smaczny obiad. Przychodzą rodziny , ludzie samotni , jak i zakochane pary. Miejsce ma swój urok i z szczerego serca polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Mleczny Tumska?
Bar Mleczny Tumska znajduje się przy Tumska 13, 09-400 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Mleczny Tumska?
Można skontaktować się z Bar Mleczny Tumska pod numerem +48 502 111 001
Jak można dotrzeć do Bar Mleczny Tumska?
Do Bar Mleczny Tumska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku