Opinie

  1. Serkuj K ★★★★★

    Naleśniki dobre ale brakuje dżemowi takiego smaku intensywnego, ogólnie reszta dobrze wypadła.

  2. Żaneta Kuchcinska ★★★★★

    Bardzo pozytywnie oceniam zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego. Jedzenie pyszne, Pani obsługująca sale zadbała żeby każdy z gości był zadowolony i żeby niczego nie brakowało.Właściciel lokalu oraz osoby pracujące na porannej zmianie również byli bardzo życzliwi i starali się jak najbardziej ułatwić nam ozdabianie sali. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości czy bar mleczny jest odpowiednim miejscem na zorganizowanie imprezy, to zapewniam, że jest. Jeszcze raz dziękujemy.

  3. Andżelika Jaroszewska ★☆☆☆☆

    Nie polecam cateringu z tej firmy. W sobotę miałam roczek córki, zamawiałam catering miały być przystawki i inne jedzenie. Niestety nie otrzymałam nic! Gdy mąż pojechał odebrać zamówione jedzenie, okazało się, że moja kartka z zamówieniem gdzieś zaginęła i nie było przygotowanego cateringu. Zaproponowano nam jedynie żebyśmy nie zostali z niczym resztę jedzenia, które po prostu im się nie sprzedało tego dnia na obiad. Zrobiono na szybko też jakieś dwie sałatki, które były w ogóle niedopracowane. Pani manager oczywiście przepraszała i zaproponowała „mega rabat” na te ochłapy co im pozostały. Dodam tylko, że w piątek dowoziłam tam swoje naczynia, aby mi zapakowali w to jedzenie na sobotę, zapłaciłam odrazu całość a okazało się, że i tak w sobotę zostałam z niczym. Także nie polecam zamawiać tam cateringu, bo można zostać z niczym jedynie ze wstydem przed gośćmi.

  1. Janek Chrzęściewski ★★★☆☆

    Panie z baru mlecznego bardzo miłe, fajny ogródek ale jedzenie fatalne. Kotlet twardy jak podeszwa a sałatki stare :/

  2. Marta Relich ★★★★★

    Smaczny obiad w domowym stylu, przyjemny lokal, prosty wystrój, czysta toaleta, miła i dość szybka obsługa. Ciekawe dekoracje. Bardzo dziękuję i polecam!

  3. Andrzej yggf ★★★★★

    Smaczne jedzenie, wielkosc porcji i ceny - umiarkowane. Polecam

  1. Basiowe Gry Planszowe ★★★★★

    Zamówiliśmy z żoną obiad. Jedna porcja wegetariańska i jedna z rybą oraz pomidorową vege. Wszystko smaczne. Do jedzenia 2 kompoty i wyszło 50, czyli cena jednej pizzy gdzieś indziej.

  2. Andrzej Olejnik ★★★★★

    Fajna stylizacja baru mlecznego z plakatami nie koniecznie powiązanymi z czasami PRL'u, duża kuchnia dobrze widoczna gdzie przygotowują tak dużo świeżych pozycji z codziennie rano na nowo wypisanej tablicy z daniami ,która widnieje tuż nad miejscem składania zamówień. Niespotykana gdzie indziej cena za danie dnia razem z zupą i pełnym drugim daniem z możliwością wyboru. Czysto i schludnie. Dużo miejsc siedzących i stolików. Wiele miejsc parkingowych zaraz u wejścia gdzie uśmiechu pilnuje jedyny w swoim rodzaju krowa z rogami. Stołówkę odwiedzają i grupy dzieci ze szkół w odpowiednich godzinach jak starsze osoby ,które jeszcze stać na to by w tanim dosłownie miejsc zjeść uczciwy polski ,ciepły i smaczny obiad. Przychodzą rodziny , ludzie samotni , jak i zakochane pary. Miejsce ma swój urok i z szczerego serca polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Mleczny Tumska?

Bar Mleczny Tumska znajduje się przy Tumska 13, 09-400 Płock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Mleczny Tumska?

Można skontaktować się z Bar Mleczny Tumska pod numerem +48 502 111 001

Jak można dotrzeć do Bar Mleczny Tumska?

Do Bar Mleczny Tumska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements