Mieliśmy nieprzyjemność nocowania w tym hotelu w połowie września. Jedyne czego oczekiwaliśmy to czystości i ciszy, tak by się wyspać przed zawodami. Zastaliśmy: - pościel jak i cały pokój przesiąknięte dymem papierosowym (w hotelu z zakazem palenia ;-) ) - brud, kurz, pajęczyny - grzyb w łazience - ręczniki - brudne i poplamione - rozwalony syfon i lejąca się woda z umywalki (+ smród w łazience) Nam to co prawda nie było do niczego potrzebne ale wygląda na to, że ogródek również został zlikwidowany (w jego miejscu pojawiła się mini farma fotowoltaiczna). Nie polecam. Ewidentnie czasy świetności ma już za sobą.
Opinie
-
Łukasz Brekiesz ★☆☆☆☆
-
Robert Jot ★★★★☆
Przeciętnie, minus za ogródek i terapeutyczna możliwość skorzystania z niego co jest widocznej na zdjęciach, jednak w rzeczywistości nie ma do niego już dostępu. pokoje duże, z osobna mała garderoba, Zarówno 3osobowy z balkonem jak i 4 osobowy z dwoma małymi balkonami. Niestety nie najczyściej, rozpadające się krzesła, ręczniki niedoprane a wykładzina czy też dywan z wyraźnymi śladami uprzednich bywalców. Parking jest, wejście na kody. Ogólnie na krótki wyjazd ok 2km od centrum, niedaleko komunikacja miejska
-
Ewa M ★☆☆☆☆
O 2:00 w nocy impreza gości przy otwartych drzwiach na caly hotel, przeklenstwa, krzyki, disco polo na caly regulator, brak faktycznej reakcji właściciela. Niemozliwym bylo jakkolwiek zasnąć, a przyjechalismy po dlugiej podróży biec triathlon, hotel byl wybrany wlasnie pod kątem spokoju, o którym mozna przeczytac w opiniach innych, ale nic mylniejszego. Pół nocy z głowy, do momentu interwencji policji!!! Dodatkowo, ściany hotelu są jak z tektury, nie polecam jeśli ktoś potrzebuje po prostu się wyspać, bo przez brak recepcjonisty jest zupełna samowola i loteria, jak akurat tym razem przebiegnie noc.
-
Donatella La ★★★★★
Miejsce do polecenia.Hotelik niewielki,położony w cichej,willowej okolicy, 3 km piechotą na Rynek.Mieliśmy pokój z balkonem na mały, sympatyczny ogródek. Czajnik, kawa,herbata na powitanie.Czysto,wygodne łóżko.Obsługa zainteresowana gośćmi, pomocna i życzliwa.Do tego- rewlacyjnie promocyjna cena i mamy dwóch zadowolonych turystów, gotywych tu powtócić.
-
Picco Bello ★★★☆☆
Obsługa pierwsza klasa, extra klasa. Miejsce bardzo czyste schludne pokoje z balkonami czyściùtko. Dla osób które potrzebują spokoju. Śniadania natomiast słabo. Niby wszystko jest ale produkty są najniższej jakości łącznie z kawą i herbatą. Plusem natomiast jest bezpłatny parking. Hotel oddalony jest od centrum i znajduje się na dzielnicy domków jednorodzinnych. Obiekt to też rozbudowany domek.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Arkadia?
Arkadia znajduje się przy Różana 46, 09-402 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Arkadia?
Można skontaktować się z Arkadia pod numerem +48 692 629 487
Jak można dotrzeć do Arkadia?
Do Arkadia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku