Powome tyle zamuwiłem zestaw akwariowy za 312 zł przyszło cale jakosc w miare dobra jak na tą cene
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktor Krzyminski ★★★★☆
-
Marcin Dudziak ★☆☆☆☆
Stanowczo odradzam kupno w sklepie internetowym tego sprzedawcy, brak kontaktu na maile jedyny kontakt jaki wyszedł od sprzedawcy to telefoniczny z informacja o braku towaru i prośbą kontaktu który się nie powiódł ponieważ nie idzie się dodzwonić. Kontakt mailowy tez nie działa po mimo wysłania wiadomości brak odpowiedzi. Niestety pieniądze tez nie zostały zwrócone.
-
Edyta Butza ★☆☆☆☆
Jednym słowem tragedia! Zamiast sprawić dziecku radość był płacz ponieważ zestaw akwariowy dotarł w tragicznym stanie jakby ktoś go zrzucił z 4 piętra w bloku! Niestety nie byłam w stanie osobiście odebrać (zrobiła to osoba zamawiająca zestaw dla mojego synka) i sprawdzić od razu zawartości ale gdybym to wiedziała to napewno bym tego nie przyjęła! Nie polecam kupować czegokolwiek od tego sprzedawcy.
-
Małgorzata Kręcichwost ★☆☆☆☆
Szczerze nie polecam!!!!Doknaliśmy zakupu w sklepie internetowym (allegro), przez 5 dni nie miałam żadnych, po czym w wyniku naszej reakcji- skierowaliśmy zapytanie uzyskaliśmy informacje że towaru nie ma i nie będzie na stanie.Tylko czemu widnieje na stronie? Mało tego wybraliśmy uslugę Smart allegro, z której nie będziemy korzystać ponieważ nie robimy generalnie zakupów na allegro, kiedy zażądałam zwrotu usłyszałam że chcę wyłudzić od niego pieniądze
-
Rafał Polzin ★☆☆☆☆
Sprzedawca kłamca i oszust. Złożyłem zamówienie na stronie sklepu zakup stolika pod akwarium w dniu złożenia zamówienia otrzymałem telefon ws. wyboru koloru stolika odpowiedział, dodatkowo wysłałem maila na adres sklepu i kazali czekać od 4 do 5 tygodni. Gdy minął okres oczekiwania zadzwoniłem do sklepu zapytać się jak moje zamówienie otrzymałem odpowiedź, że zamówienie zostało skasowane bo nie było ze mną kontaktu aby udzielić odpowiedzi ws. koloru szafki. Przesłałem zrzuty ekranu, że takie informacje otrzymał to jeszcze bezczelnie kłamał, że to nie jego wina. Straciłem 1,5 miesiąca czasu przez tego typa i pewnie stracę kolejne na czekanie w innym sklepie. ODRADZAM!!!!! A niby taki fachowiec w swojej dziedzinie tak siebie określa - cwaniak!
-
Adrian Mączyński ★☆☆☆☆
Nie mogłem odebrać przesyłki w zamawianym miejscu . POPROSILEM o przekierowanie przesyłki na inny adres bez problemu dopłaciłem do wysyłki. Musiałem założyć sprawę na allegro aby mieć kontakt ze sprzedającym . Kiedy wystawiłem negatywa dostałem telefon z wyzwiskami następnie SMS-y z groźba . Następnie napisał w komentarzu pod moją oceną że zażądałem wysyłki i byłem zdziwiony że mam za nią zapłacić ... Brak słów . Dodatkowo dostałem rachunek na 12zł zamiast na ponad 100zł za zakup więc w razie popsucia się smyczy nie miałbym możliwości zwrotu za pełną sume... Omijać szerokim łukiem!!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PANAQUA?
PANAQUA znajduje się przy Czereśniowa 3, 09-408 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PANAQUA?
Można skontaktować się z PANAQUA pod numerem +48 602 122 065
Jak można dotrzeć do PANAQUA?
Do PANAQUA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku