Obsługa klienta na skrajnie niskim poziomie. Szczególnie pani z krótkimi brązowymi włosami, której arogancja i brak podstawowych zasad komunikacji z klientem są absolutnie nie do zaakceptowania. Zdecydowanie przydałoby się szkolenie z obsługi klienta. Chcieliśmy kupić trzy książki, w tym jedną, która w sklepie stacjonarnym kosztowała 90 zł, podczas gdy na oficjalnej stronie internetowej tego samego sklepu była oferowana za 56 zł. Rozumiem, że ceny online mogą się różnić, jednak różnica niemal dwukrotna to gruba przesada i powinna zostać jasno oraz rzetelnie wyjaśniona klientowi. Po zwróceniu uwagi na tę rozbieżność pracownica ograniczyła się do stwierdzenia, że „widocznie książka jest przeceniona”, bez jakiegokolwiek wyjaśnienia, że promocja dotyczy wyłącznie zakupów internetowych. Jako klienci dodatkowo mieszkający od lat za granicą nie mamy obowiązku znać wewnętrznych, niejasnych zasad polityki cenowej sklepu. To pracownik ma obowiązek jasno poinformować o różnicach w cenach i warunkach zakupu. Dodam, że tę samą książkę bez problemu kupiłam w sklepie z owadem za 48 zł, czyli ponad o połowę taniej niż w tym sklepie stacjonarnym. To mówi samo za siebie. Zwracam się do menadżera sklepu: proszę wysłać personel na szkolenie, ponieważ zamiast pomagać klientom skutecznie ich odstrasza. Do tego sklepu już nie wrócimy i z pełnym przekonaniem będziemy odradzać zakupy innym. Po przejrzeniu opinii widzę, że nie jest to odosobniony przypadek ….wiele komentarzy opisuje dokładnie takie same doświadczenia, jakich dziś doświadczyłam. To jasno pokazuje, że problem nie dotyczy jednego zdarzenia, lecz standardów obsługi w tym miejscu. Oczekuję konkretnej reakcji menadżera sklepu Empik w Mostach oraz informacji, jakie działania zostaną podjęte, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Z góry zaznaczam, że odpowiedź w formie ogólnego „kopiuj-wklej” zostanie odebrana jako dalsze lekceważenie klienta. Monika
Opinie
-
Monika Ludwikowska ★☆☆☆☆
-
Martyna S. ★★★★★
Porządek, duży wybór, miła obsługa
-
Mega Gosia ★☆☆☆☆
nie polecam, bardzo niemiły personel
-
Tomasz Dabrowski ★★★★★
Miła i fachowa obsługa. Doradzili i pomogli znaleźć.
-
Jakub Wiercioch ★★★★★
Czytałem inne opinie i myślałem że napotkam niemiłą obsługę, ale jest zgoła inaczej, panie ekspedientki bardzo miłe i pomocne. Często robiłem zakupy w empikach w różnych miastach i inne nie zapadły mi w pamięć, a ten tak. Mały, przytulny i jakościowy. Pozdrawiam z rodzinką.
-
Zuzia ★☆☆☆☆
Bardzo nie miła obsługa pani za kasa z oburzona mina nie chciala mi pomoc znalesc ksiazki pytajac o pomoc dostalam odpiwiedz kazdy zna alfabert prosze sobie znaleźć
-
Patrycja ★★☆☆☆
Słabooo z towarem, zawsze jak wychodzą jakieś popularne gazetki z dodatkami to NIGDY ICH NIE MA. Przychodzę zaglądam codziennie czy nie dołożyli towaru i NIGDY NIE MA BRAK SLOW
-
Katarzyna Lewandowska ★☆☆☆☆
Bardzo NIE POLECAM salonu Empik w galerii Mosty. Pierwszy raz spotkałam się z tak niemiłą i arogancką obsługą. Podeszłam do kasy zapłacić za Lego i zamiast super ceny naklejonej na pudelko 99zl(załączam zdjęcie), Pani poinformowlaa mnie o innej cenie do zapłaty 199zl i na moje pytanie,czy to jest w porządku wprowadzać klienta w błąd,bardzo nieuprzejmie odpowiedziała: O co Pani chodzi? Co Pani chce ode mnie? I powiedziala,że to nie jest jej wina,że kody się nie zgadzają,a KOGO??? Właśnie jestem po rozmowie z obsługą infolinii Empik i drodzy Klienci, jeżeli będziecie kupować produkt, na którym widnieje niższa cena niż nabijana na kasę to wg prawa konsumenta i art. 543 Kodeksu Cywilnego - salon ma obowiązek sprzedać produkt po niższej cenie. Slaba oblsuga-> pani z rozpuszczonymi długimi włosami 17.12.24 około godz 10.45.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Empik?
Empik znajduje się przy Tysiąclecia 2, 09-402 Płock, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Empik?
Można skontaktować się z Empik pod numerem +48 224 627 252
Jak można dotrzeć do Empik?
Do Empik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku