Opinie

  1. Oliwia K ★☆☆☆☆

    Mimo umówionej teleporady lekarskiej oraz otrzymania od przychodzi SMSa przypominającego o wizycie, lekarz nie zadzwonił do mnie i teleporada się nie odbyła. Po zadzwonieniu do przychodzi powiadomiono mnie, że lekarz poszedł do domu i nie mam możliwości odbycia wizyty u żadnego innego lekarza tego samego dnia, a kolejna teleporada jest możliwa dopiero 4 dni później. Rejestrowanie się do lekarza to nie umawianie się na paznokcie i czekanie kolejnych 4 dni na teleporadę z pewnością nie wpłynie pozytywnie na moje zdrowie.

  2. gral76 ★☆☆☆☆

    Porażka, nikt nie przychodzi tu dla przyjemności, nerwy i nerwy w kolejce, organizacja pobrań do bani , pacjenci , starsi , chorzy lub o kulach , czekają na korytarzu galerii do 7 , zero ławki, krzesła ( ławka 1szt z galerii 15m dalej), panie jak przychodzą mogłyby wpuścić do środka żeby pacjent mógł usiąść w oczekiwaniu na otwarcie , ale drzwi na klucz do punkt 7 i już, a Ty pacjencie koczuj na korytarzu. Wstyd, tu nikt nie przychodzi super zdrowy , jak na siłownię obok. Wystarczy otworzyć drzwi jak i tak już ktoś jest sporo przed 7 lub ustawić ławki na zewnątrz. Jeszcze raz porażka i wstyd. Edit: Nie mogę odpowiedzieć na Waszą odpowiedź, stąd edycja początkowej opinii. Każda opinia pacjentów, jest przez Was komentowana podobnie , czyli ," My się staramy, My dołożymy wysiłków aby ulepszyć wszystko dla pacjentów etc , ale te komentarze są sprzed jakiegoś czasu i nowe, a nic na lepsze się nie zmienia , więc nie ściemniajcie przynajmniej użytkowników i czytelników opinii o Waszej przychodni , że coś poprawiacie , bo nie robocie nic , a nie wszyscy idą na NFZ do Was , bo tych traktujecie pewnie jeszcze gorzej ale myślę, że Luxmed powinien rozwiązać z Wami umowę, czyli podsumowując nadal WSTYD.

  3. oliwia słowikowska ★☆☆☆☆

    Najgorsze Laboratorium w Płocku , trzeba mieć wolny dzień żeby dokonać badania . Na pół godziny jest pobranie od 3 pacjentów . Jeśli ktoś ma wybór innej placówki niech to poważnie rozważy .

  1. Dawid Gajewski ★☆☆☆☆

    Na pobraniu krwi trzeba spędzić w punkcie pół dnia. Przepuszczanie cukrzyków, ja tylko z moczem.... Ipt. Brak porządku. Przychodzisz przed 7. Przed tobą 2 osoby. WChodzisz czekasz na swoją kolej. A za chwilę czarno w korytarzu. A to mocz a to kał. I inne jakieś przywileje że człowiek pracujący nie ma możliwości zrobić badań. Umawiać na godziny albo pilnować kolejności. Z jakiej racji ktoś że słoikiem wchodzi przed tym co był pierwszy?

  2. Małgorzata ★☆☆☆☆

    Pobranie krwi. Przyjechalam na pobranie krwi - byłam przed otwarciem placówki Ok 7 rano. Kolejka w której byłam 4. Niestety co chwila musiałam przepuszczać cukrzyków, którzy są przyjmowani poza kolejnością. Tylko jedna pielęgniarka przyjmuje w takim tempie, że trwało to prawie dwie godziny. Nie zdążyłam do pracy na 9:00 pomino iż byłam w placówce przed 7. Osoby pracujące nie maja szans zrobić badań w gabinecie zabiegowym ponieważ co chwile wchodzą cukrzycy a u nich pobranie krwi trwa wyjątkowo długo. Powinny w gabinecie zabiegowym pracować minimum dwie pilelgniarki z czego jednia obsługiwać samych cykrzyków.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne PZU Zdrowie Płock Tysiąclecia?

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Płock Tysiąclecia znajduje się przy Tysiąclecia 2a, 09-400 Płock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne PZU Zdrowie Płock Tysiąclecia?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne PZU Zdrowie Płock Tysiąclecia pod numerem +48 243 647 000

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne PZU Zdrowie Płock Tysiąclecia?

Do Centrum Medyczne PZU Zdrowie Płock Tysiąclecia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements