Opinie

  1. Krzysiek Socha ★☆☆☆☆

    Orlen macie się czym chwalić na Węgrzech Orlen na którym nie ma prysznica syfon jest w toalecie większego syfu to ja chyba nie widziałem na żadnej stacji a w dodatku na parkingu dla ciężarówek brak jest oswietlenia wstawiam zdjęcie parkingu jak wygląda nocą zero oswietlenia

  2. Robert Bartkowski ★☆☆☆☆

    Tak jak przy miejscowości piątek odezwała się texturą przy parot system głośnomówiący i przeżuciło mnie na pas awaryjny jak by 2 autostrady był zudowane o jeden pas ruchu jadąc pastaem b6 kombi ale w auto cad zbudowany z błędem po pikselu to tego nie wiem nie mieżyłem

  3. Dagmara Orlik ★★★★★

    Chcielibyśmy z całego serca podziękować obsludze stacji, która z wielkim zaangazowaniem dziś pomogła mojemu dziadku w szukaniu zgubionych dokumentów. Dziadek byl bardzo zestresowany, zważywszy na to, że jesteśmy z Katowic, a w tej saszetce trzymał wszystko czego potrzebował na tę podróż. Dziękujemy serdecznie za pomoc!

  1. Pfizer ★☆☆☆☆

    Najgorsza możliwa powolna obsługa 2 pań.Nie umieją poradzić sobie z 10 osobami kolejki i o godz.12.30 w dni.22.08.25. Wydawanie jedzenia i czynna tylko 1 kasa. Dno.Wieczne kolejki. Odradzam.

  2. Justyna Lubas ★☆☆☆☆

    Pani Emilia pracuje chyba za karę. 10 osób w kolejce, nikogo na kasie przy jedzeniu 5 obsługujących. Z zapytaniem czy nas Pani obsłuży, dostaliśmy grymas na twarzy oraz riposte, że chyba jestem zajęta i zasługuje na przerwę. Ja rozumiem, ruch na stacji i rozumiem, że przerwa jest ważna ale radze Pani iść pracować na zaplecze nie z ludźmi.

  3. Krzysztof ★☆☆☆☆

    Załadunek glikolu. Godzinę przed fajrantem nie załadują bo zmęczeni. Następna zmiana już godzinę się zbiera i nie widać efektu. Dalej komuna rządzi.

  1. Monika Tomica ★☆☆☆☆

    Porażka. Niemiła kobieta na kasie pyta sto razy co tankowaliśmy. Gdy mówię że adblue ona mówi że tego nie macie po czym wydaje mi paragon z naliczonym ad blue xd. Może trzeba lepiej przeszkolić pracowników?

  2. Damian ★☆☆☆☆

    Porażka, odmawiają wjazdu na firmę, bo kierowca ma zwykłe długie spodnie a nie atestowane spodnie BHP. Oczywiście na bramie życzliwie dają namiary do zaprzyjaźnionego sklepu gdzie można takie kupić za cenę z kosmosu

  3. Adam Olszewski ★☆☆☆☆

    Zamówiłem schabowego z jajkiem sadzonym i kluskami śląskimi..... dostałem...... a na reklamację od Pani Danisi usłyszałem że to standard Orlenu... ona by takiego nie zjadła ale mi wydała bo taki mają standard....Za to Pan Max "kierownik zmiany" zignorował temat..... Orlen góra św. ANNY kierunek wroclaw

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ORLEN?

ORLEN znajduje się przy Chemików 7, 09-411 Płock, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ORLEN?

Można skontaktować się z ORLEN pod numerem +48 242 560 000

Jak można dotrzeć do ORLEN?

Do ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements