Cóż,podczas podróży miejsca takie są niezbędne by odpocząć. Można też zjeść w fajnie wykonanym parku,jeśli mamy swoje jedzenie oczywiście. Toalety schludne i czyste.
Opinie
-
Grzegorz Machnio ★★★★☆
-
Krzysztof Dabrowski ★★★★★
Dobrze na trasie zatrzymać się i schronić przed deszczem- miejsce idealne na odpoczynek.
-
Seba111 ★★★★☆
Miejsce Obsługi Podróżnych Głowno Wschód to jeden z większych parkingów przy autostradzie A1. . Wielokrotnie byłem w tym miejscu o różnych porach i muszę stwierdzić , że z czystością bywa różnie - bez tragedii ale są czystsze . No i zazwyczaj trafiam na zimną wodę .. Jest plac zabaw , ławeczki itp ..
-
Uplander Góral ★★★★★
Ładnie zagospodarowany teren parkingu a zwłaszcza ta część która służy odpoczynkowi i rekreacji w czasie przerwy w podróży. Na parkingu brak zaplecza gastronomicznego. Na MOP Głowno Wschód zainstalowano nową dwustanowiskową ładowarkę dużej mocy GreenWay (nie ma jeszcze na mapach) - z której korzystałem.
-
Caroline Wrobel ★★★★☆
Fajne miejsce na odpoczynek, dość sporo stolików z ławeczkami pod zadaszeniem. Dla najmłodszych plac zabaw, dużo miejsc parkingowych. W toaletach troszkę niemiły zapach, względnie czysto
-
Tomek Lintowicz ★★☆☆☆
MOP jako punkt dobrzy usytuowany. Otoczenie bardzo przyzwoite. Duży parking dla samochodów osobowych oraz ciężarowych. Spora ilość zieleni i ławeczek gdzie można usiąść i coś zjeść lub przejść się po mini parku aby odpocząć przed dalszą częścią podróży. Dla najmłodszych ogrodzony plac zabaw co jest super pomysłem w takim miejscu. Natomiast toaleta co jest zazwyczaj głównym powodem zatrzymania się to jest DRAMAT !!!!! W środku brudno i śmierdząco, brak papieru toaletowego i ręczników papierowych, brak wody w toalecie, brak wody w kranach aby umyć ręce, brak płynu do dezynfekcji rąk itd.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Parking?
Parking znajduje się przy 95-015 Powiat zgierski, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do Parking?
Do Parking można dotrzeć, korzystając z poniższego linku