Opinie

  1. Katarzyna Gwiazdowska ★★★★★

    Przepyszne pieczywo! Próbowałam kilka chlebów i każdy był naprawdę wyśmienity - orkiszowy, pszenno-żytni, pszenno-kukurydziany, żytni. Długo utrzymują świeżość, środek bardzo miękki i nie mają twardej, przypalonej skórki, w smaku super! Próbowaliśmy również kilku słodkości i wszystko było pyszne - brownie z malinami i pistacją, mini serniczek z pistacją, bułka z kawałkami czekolady, drożdżówki - z budyniem i z owocami, jagodzianki. W asortymencie są również okoliczne wyroby pszczele - miody, pyłek. Bardzo miła obsługa. Super miejsce, ze świetnymi wyrobami! Strasznie żałuję, że mam tak daleko (ponad 100 km), bo byłabym częstym gościem.

  2. Sebastian Kowalczyk ★★★★★

    Dobry produkt, dobra cena, miła obsługa. Właściciele lubią swoją pracę i wiedzą jak to robić dobrze ;) Idealny przepis na udany biznes! Trzymam kciuki za nowy lokal, oby powstał jak najszybciej !

  3. Karolina Szczawinska ★★★★★

    Cudowne wypieki . Pyszne , świeże - naprawdę z pasją . Jagodniki rozpływają się w ustach , wypełnione jagódkami po brzegi . Zawsze chętnie wracam po więcej .

  1. Alex Ska ★★★★★

    Super wypieki. Przemiły człowiek w zaskakującym miejscu.

  2. Hina ★★★★★

    Piekarnia posiada dużą ilość różnorodnych chlebów bułek, słodkości takich jak Brownie z orzechami czy malinie czy lody rzemieślnicze. w sprzedaży są mini serniczki z owocami lub innymi dodatkami. Pieczywo jest bardzo smaczne i długo Świeże. Polecam tą piekarnie bo pieczywo w tym miejscu jest zdecydowanie lepsze od przemysłowego pieczywa.

  3. Kuklok90 ★★★★★

    Wspaniała obsługa, bardzo życzliwi i mili ludzie, chleb jest wspaniały, pełen armoatu, zapachu i przede wszystkim bardzo smaczny, kupiłem gdy był jeszcze ciepły, przypomniały mi się smaki dzieciństwa, polecam serdecznie, nigdzie już nie ma takiego chleba, wypieki cukiernicze są na tym samym wspaniałym poziomie, serni, jabłecznik, wszystko było pyszne!!!

  1. Łukasz Nowaliński ★★★★★

    - duży wybór pysznych słodkości i przekąsek (ciasta, ciasteczka, rogale, drożdżówki itp) - czysto i przyjemnie - przemiła i pomocna obsługa - możliwość spakowania na wynos - dobre ceny - można usiąść na zewnątrz na wygodnych fotelach i kanapach

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest numer telefonu do PRACOWNIA KØBENHAVN?

Można skontaktować się z PRACOWNIA KØBENHAVN pod numerem +48 698 057 123

Jak można dotrzeć do PRACOWNIA KØBENHAVN?

Do PRACOWNIA KØBENHAVN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements