Opinie

  1. Jarek Budzyński ★☆☆☆☆

    Auto z ,,oryginalnym lakierem,, okazało się że malowana maska i zderzak. Potem sprzedawca twierdził że to nie jego auto bo w olx nie wystawiał ,,autocenter,, tylko jakiś ,,Slawomir,,. W końcu w opisie w olx zniknął wpis ,,oryginalny lakier,,.

  2. Laura Janigacz ★☆☆☆☆

    Auto kupione bez rzekomych wad w połowie sierpnia z ważnym przeglądem od czerwca tego roku nie przeszłoby przeglądu w stacji diagnostycznej w Łodzi. Początkowo pan właściciel zapewniał o wadach typu klimatyzacja do nabicia oraz poprawki blacharsko-lakiernicze, później jak się okazało przez przypadek koniecznością bezpiecznej jazdy, która nie zagrażałaby nikomu jest wymiana gałki i drążka przód, drążka lewego kierowniczego, łożyska, manszety, dolanie oleju do skrzyni, zbieżność kół wadliwa do poprawy oraz wiele innych rzeczy, które również będą musiały być zrobione w niedalekim czasie. Naprawa na ten moment, czyli rzeczy potrzebnych do bezpiecznej jazdy wyniosła 1100 zł, a właściciel nie był skłonny do pokrycia chociaż części kosztów pomimo chęci dogadania się i nie robienia z tego afery. Pan właściciel śmiał twierdzić, że jest to wina warsztatu, który próbował mnie naciągnąć na koszty. Jak się okazało w dalszej części rozmowy pan właściciel jeździł tym autem na codzień i zapewniali że auto jest bez wad. Nie polecam.

  3. Michał Rogoziński ★★★★☆

    Opis wyposażenia samochodu troszeczkę niezgodny z faktycznym stanem - miały być dodatkowe opony, a ich nie było. Aczkolwiek jeżeli chodzi o sam stan samochodu zdecydowanie na plus, samochód sprawny, zrobił już kilka długich tras. Można zdecydowanie powiedzieć, że bez wad ukrytych i polecam.

  1. Kevin H. ★☆☆☆☆

    Auto, które otrzymałem, nie odpowiada opisowi. W ogłoszeniu opisane było jako bezwypadkowe, nietknięte uszkodzeniami, nie wymagające wkładu finansowego, z elektrycznie otwieranymi szybami na wszystkich oknach. Po pokonaniu prawie 300 kilometrów, aby dokonać zakupu na miejscu, okazało się, że pojazd posiada wiele wad, zarówno oczywistych, jak i ukrytych. Między innymi, sprzęgło ślizga się, skrzynia biegów nie działa poprawnie, a w kabinie można wyczuć zapach płynu chłodniczego, co sugeruje potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Ponadto, zamiast elektrycznych szyb z tyłu, okazało się, że są one otwierane korbką. Odradzam dokonywania zakupów w tym komisie samochodowym, ze względu na nieuczciwe praktyki handlowe.

  2. Waldemar Kaczmarek ★★★★★

    Po raz kolejny kupiłem auto w tym komisie i myślę że znów będę zadowolony jak dotychczas fajna rzeczowa obsługa klienta transakcja przeszła jak zawsze bez zarzutu Dziękuję bardzo pozdrawiam

  3. adam krysztofiak ★☆☆☆☆

    Omijajcie ten komis z daleka!!!!! Facet oszust i kłamca. Sprzedaje samochody z ukrytymi wadami tym samym naciągając kupującego na dalsze koszty. Jest nieuczciwy i zakłamany. Na umowie specjalnie zaniża wartości samochodów, aby z powrotem do niego nie wracać. Wszelki kontakt z tym wać panem po zakupie samochodu kończy się zastraszaniem. Omijajcie z daleka!!!!!!! NIE POLECAM.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Autocenter Arkadiusz Zieliński - Salon samochodowy?

Autocenter Arkadiusz Zieliński - Salon samochodowy znajduje się przy Sklęczkowska 16A, 99-300 Kutno, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Autocenter Arkadiusz Zieliński - Salon samochodowy?

Można skontaktować się z Autocenter Arkadiusz Zieliński - Salon samochodowy pod numerem +48 508 132 324

Jak można dotrzeć do Autocenter Arkadiusz Zieliński - Salon samochodowy?

Do Autocenter Arkadiusz Zieliński - Salon samochodowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements