Dzień dobry.. ...Polecam z całego serca Panią Ewelinę pielęgniarkę bardzo miła i przesympatyczna kobietka wszystko wytłumaczy pomoże zawsze znajduje wyjście z sytuacji .Pełen profesjonalizm....
Zdjęcia
Opinie
-
Renata Sekowska ★★★★★
-
Marcin P. ★☆☆☆☆
P.Doktor Elamas u mojej 25 letniej córki w zeszłym tygodniu stwierdził swinkę.Przepisał zastrzyki które w 92 roku zostały wycofane z aptek bo powodowały ślepotę. Córką w piątek z siną szyją aż do piersi i okropnym bólem udała się do owego P.Doktora.Zostala skierowana do szpitala w Brodnicy na oddział wewnętrzny.Na miejscu wykonano badania bo córką bardzo gorączkowała.Tk wykazła guza na szyi.Zostalysmy odesłane o godz.22 do domu i rano że skierowaniem miałyśmy jechać do Torunia.Rano w sobotę z córką już było bardzo źle. Lekarze po zobaczeniu i zbadaniu córki podjęli szybką decyzję o operacji i usunięciu ropnego guza który w każdej chwili mógł pęknąć. Zrobili wyniki i prześwietlenie klatki piersiowej.Moja córką mając diagnozę swinki od tego P.dr. umarła by na sepsę gdyż zakażenie od szyi było już przy klatce piersiowej.Tak lekarz zna się na chorobach.
-
kb 1990 ★☆☆☆☆
Dzień dobry! Byłam u lekarza Lek. med. Sirelkhatim Elamas - specjalisty chorób wewnętrznych. Bardzo bolały mnie plecy, poszłam do lekarza po pomoc, przepisał tabletki i zastrzyk przeciwbólowy, nie dał mi zwolnienia lekarskiego nawet w dniu wizyty, kazał iść do pracy. Proszę o ocenę kompetencji lekarza!
-
djfilet ★★★★★
Pani doktor Alicja to niezwykle kompetentna i empatyczna osoba. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba, uważnie słucha i dokładnie tłumaczy wszelkie wątpliwości. Widać, że naprawdę zależy jej na zdrowiu i samopoczuciu pacjentów. Dzięki jej profesjonalizmowi i życzliwemu podejściu czuję się zaopiekowany i spokojny o swoje zdrowie. To lekarz z prawdziwego powołania – gorąco polecam!
-
Dominika ★★★★★
Jedna z najlepszych przychodni. Serdecznie Polecam, Panie na recepcji bardzo miłe, wyrozumiałe, nigdy się nie zdarzyło, abym nie mogła się dodzwonić, Wszystko na najwyższym poziomie, sprawnie, ułatwione. Jestem bardzo zadowolona. Nie w każdej przychodni ludzie dążą empatia, tutaj jest inaczej. Polecam Panią Alicję Andrzejak- Olszewska odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, nie spotkałam się jeszcze z tak przesympatyczną P. Doktor. Kompetentna, prowadzi obszerny wywiad wysłucha, wytłumaczy, doradzi, pomoże,uśmiechnięta, poświęca dużo czasu na rozmowę, aby jak najbardziej pomoc. Leki zapisane były dopasowane pod pacjenta Rewelacja, jestem bardzo zadowolona. ❤️
-
Dominika Bartoszewska ★★★★★
Jedna z najlepszych przychodni. Serdecznie Polecam, Panie na recepcji bardzo miłe, wyrozumiałe, nigdy się nie zdarzyło, abym nie mogła się dodzwonić, Wszystko na najwyższym poziomie, sprawnie, ułatwione. Jestem bardzo zadowolona. Nie w każdej przychodni ludzie dążą empatia, tutaj jest inaczej. Polecam Panią Alicję Andrzejak- Olszewska odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, nie spotkałam się jeszcze z tak przesympatyczną P. Doktor. Kompetentna, prowadzi obszerny wywiad wysłucha, wytłumaczy, doradzi, pomoże,uśmiechnięta, poświęca dużo czasu na rozmowę, aby jak najbardziej pomoc. Leki zapisane były dopasowane pod pacjenta Rewelacja, jestem bardzo zadowolona. ❤️
-
Kamila Wasilewska ★★★★★
Niezmiennie od początku najlepsza przychodnia lekarska. Pani doktor przemiła, skrupulatna i bardzo cierpliwa. Zawsze gotowa pomóc. Panie w recepcji sumienne i uśmiechnięte. Pobieranie krwi zawsze bezbolesne, super podejście do pacjenta. Odpowiednia kobieta na odpowiednim miejscu. Serdecznie polecam :)
-
N K ★★★★★
Z całego serca polecam Klinikę. Nie zdarzyło się jeszcze (jak w większości przypadków) żeby nie można było się skontaktować z recepcją i wisieć godzinę na telefonie. Obsługa recepcji jest wyrozumiała i sympatyczna, co rzadko zdarza się w tego typu miejscach. W szczególności polecam Dr. Annę Sipak - Olszewską, za kompetencje, poświęcenie czasu pacjentowi i dostosowania najlepszego "programu" leczenia. Nie ma również większych problemów z konsultacjami. A.Müller
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CENTRUM MEDYCZNE ANMED?
CENTRUM MEDYCZNE ANMED znajduje się przy Ceglana 1A, 87-301 Brodnica, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CENTRUM MEDYCZNE ANMED?
Można skontaktować się z CENTRUM MEDYCZNE ANMED pod numerem +48 566 970 909
Jak można dotrzeć do CENTRUM MEDYCZNE ANMED?
Do CENTRUM MEDYCZNE ANMED można dotrzeć, korzystając z poniższego linku