Parking usytuowany przy samej zaporze. Idealne miejsce na spacer i na odwiedzanie miejsca pamięci Ks. Jerzego Popiełuszki
Opinie
-
Agnieszka Kaczyńska ★★★★★
-
Marek Mazuchowski ★★★★★
Dużo miejsca ,parking bezpłatny
-
Mart Gorstek ★★★★★
Parking powinien być wyremontowany a nic się nie dzieję , dużo ludzi tu przyjeżdża a szkoda bo władza lokalna nic kompletnie nie robi a " dlaczego " to sami sobie odpowiedzcie .....zrobić jakiś punkt gastronomiczny/ toaletę nawet płatna...każdy chętnie skorzysta....myślę że mamy dużo wierzących ale chyba pochowali głowy w piasku...pozdrawiam ❤️
-
Rafał Franiak ★★★☆☆
Zwykly parking przy drodze. Blisko zapory na Wisle skad mozna isc ja zwiedzic - a warto. Ogromna zapora i ladny widok zarowno na rozlewisko na Wisle i na miasto Włoclawek.
-
Jacek Kupracz ★★★★★
Parking przy tamie to dobre miejsce, żeby zostawić samochód i przespacerować się po zaporze oraz odwiedzić miejsce pamięci śmierci księdza Jerzego Popiełuszki. Dużo miejsca na parkingu, bezpłatny. Jedyna zapora na Wiśle, dlatego trzeba ją zobaczyć. Polecam
-
Daniel ★★★★★
Sama tama robi ogromne wrażenie, miejsce śmierci ks. Jerzego Popiełuszki również. Parking duży. Dość spory kawałek trzeba przejść do miejsca pamięci.
-
Arek Dzwigaj ★★★☆☆
Piękne miejsce aby zobaczyć królową inaczej rzek Wisłę dodatkowo możemy zwiedzić miejsce gdzie został zabity ksiądz Jerzy Popiełuszko parking słabo zaznaczony trzeba się domyśleć nie ma wskazówek że można zaparkować parking pełen dziur także trzeba uważać
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Parking przy zaporze?
Parking przy zaporze znajduje się przy 87 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Parking przy zaporze?
Do Parking przy zaporze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku