Opinie

  1. rys141 ★☆☆☆☆

    Najgorsza poczta w mieście. Wieczne kolejki i do tego jakie godziny otwarcia

  2. Krystyna Antonowicz ★☆☆☆☆

    Dostałam list z zagranicy otwarty w stanie uszkodzonym.Myślalam ze cos sie zmieniło od 1981 r a jednak nie

  3. Krzysiek Wojciechowski ★☆☆☆☆

    Mają naklejkę na drzwiach o której otwierają i zamykają , a idzie o godzinie 17 z myślą że jest otwarte do 18 , a tu jednak zamknięte i klamkę całujesz. Mogli przynajmniej nakleić nowe godziny otwarcia i zamknięcia ciekawe czy na internecie zmienili

  1. mika kowalska ★★☆☆☆

    Malutka poczta w centrum osiedla. Do samej obsługi nie mam pretensji. Ale tam są wieczne kolejki, codziennie starsi opłacają tam jakieś rachunki, wypłacają pieniądze zapomnieć trzeba o szybkim odbiorze awizowanej przesyłki czy nadaniu czegokolwiek. A kurierow to przemilcze i usługę pocztexu. Wybrać kuriera pocztexu to tam samo jak byście wybrali odbior w placówce pocztowej. Chodzą słuchy że ktoś nie dostał awiza od ich kuriera ale ja takich nie znam. Nawet jak się siedzi i czeka to i tak cyk awizo. Jedynie Panie na poczcie w okienku mile, pomocne i one jedynie podwyższają tu ocenę ogólna.

  2. Wiktoria Jaskulska ★☆☆☆☆

    Nie polecam korzystania z usług dostarczenia paczki do domu za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kurier zostawia awizo w skrzynce pocztowej, mimo iż otwieram drzwi domofonem i jestem cały dzień w mieszkaniu. Później trzeba czekać aż paczka pojeździ z kurierem po okolicy i w końcu trafi na pocztę żeby móc ją odebrać.

  3. Magis X ★☆☆☆☆

    Wieczne kolejki,!!!! jedno okienko obsługuje interesantów, dramat jakich mało, dlaczego listy nie są do odbioru w UP na Polnej ??

  1. Monika Rutkowska ★☆☆☆☆

    Niby godziny otwarcia od 8:00 a człowiek jedzie po 9 i jest zamknięte. Kolejka już oczywiście się robi pod drzwiami. O jakiejkolwiek godzinie człowiek by tam nie poszedł to wiecznie kolejki ale jak tylko jedno okienko otwarte to nie ma co się dziwić.

  2. Monika Chwasta ★☆☆☆☆

    Wszyscy pracownicy ruszają się jak flaki z olejem, jak coś mówią to człowiek nie wie czy do niego czy do siebie. Wszystko pod nosem. Masakra jako obsługa.

  3. helusia78 ★☆☆☆☆

    Widzę że kurierzy zatrudnieni w poczcie mają problem z chodzeniem na 4 piętro. Siedzę cały dzień w domu aby odebrać paczkę, wieczorem wychodząc z psem, widzę awizo w skrzynce. Albo czas przejść na emeryturę albo zmienić pracowników.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poczta Polska?

Poczta Polska znajduje się przy Żytnia 66, 87-806 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?

Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 542 338 810

Jak można dotrzeć do Poczta Polska?

Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements