Najgorsza poczta w mieście. Wieczne kolejki i do tego jakie godziny otwarcia
Opinie
-
rys141 ★☆☆☆☆
-
Krystyna Antonowicz ★☆☆☆☆
Dostałam list z zagranicy otwarty w stanie uszkodzonym.Myślalam ze cos sie zmieniło od 1981 r a jednak nie
-
Krzysiek Wojciechowski ★☆☆☆☆
Mają naklejkę na drzwiach o której otwierają i zamykają , a idzie o godzinie 17 z myślą że jest otwarte do 18 , a tu jednak zamknięte i klamkę całujesz. Mogli przynajmniej nakleić nowe godziny otwarcia i zamknięcia ciekawe czy na internecie zmienili
-
mika kowalska ★★☆☆☆
Malutka poczta w centrum osiedla. Do samej obsługi nie mam pretensji. Ale tam są wieczne kolejki, codziennie starsi opłacają tam jakieś rachunki, wypłacają pieniądze zapomnieć trzeba o szybkim odbiorze awizowanej przesyłki czy nadaniu czegokolwiek. A kurierow to przemilcze i usługę pocztexu. Wybrać kuriera pocztexu to tam samo jak byście wybrali odbior w placówce pocztowej. Chodzą słuchy że ktoś nie dostał awiza od ich kuriera ale ja takich nie znam. Nawet jak się siedzi i czeka to i tak cyk awizo. Jedynie Panie na poczcie w okienku mile, pomocne i one jedynie podwyższają tu ocenę ogólna.
-
Wiktoria Jaskulska ★☆☆☆☆
Nie polecam korzystania z usług dostarczenia paczki do domu za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kurier zostawia awizo w skrzynce pocztowej, mimo iż otwieram drzwi domofonem i jestem cały dzień w mieszkaniu. Później trzeba czekać aż paczka pojeździ z kurierem po okolicy i w końcu trafi na pocztę żeby móc ją odebrać.
-
Magis X ★☆☆☆☆
Wieczne kolejki,!!!! jedno okienko obsługuje interesantów, dramat jakich mało, dlaczego listy nie są do odbioru w UP na Polnej ??
-
Monika Rutkowska ★☆☆☆☆
Niby godziny otwarcia od 8:00 a człowiek jedzie po 9 i jest zamknięte. Kolejka już oczywiście się robi pod drzwiami. O jakiejkolwiek godzinie człowiek by tam nie poszedł to wiecznie kolejki ale jak tylko jedno okienko otwarte to nie ma co się dziwić.
-
Monika Chwasta ★☆☆☆☆
Wszyscy pracownicy ruszają się jak flaki z olejem, jak coś mówią to człowiek nie wie czy do niego czy do siebie. Wszystko pod nosem. Masakra jako obsługa.
-
helusia78 ★☆☆☆☆
Widzę że kurierzy zatrudnieni w poczcie mają problem z chodzeniem na 4 piętro. Siedzę cały dzień w domu aby odebrać paczkę, wieczorem wychodząc z psem, widzę awizo w skrzynce. Albo czas przejść na emeryturę albo zmienić pracowników.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Poczta Polska?
Poczta Polska znajduje się przy Żytnia 66, 87-806 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?
Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 542 338 810
Jak można dotrzeć do Poczta Polska?
Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku