Opinie

  1. Huawei P9lite ★☆☆☆☆

    Nie miła obsługa ,zapytałam o lody pani powiedziała że nie może nic wyjac z lodówki ,Pani Gabrysia która pracuje nie miała żadnego problemu do każdego klienta super kobitka .A te dwie panie stoją jak wryte a druga tylko formułkę powtarza dziękuję dowiedzenia zapraszam ponownie

  2. Lolczii Lolczii ★☆☆☆☆

    Zaczynając od tego,że szanowna pani właścicielka nie zachęca do tego,żeby przyjść tam drugi raz bo jakiś czas temu obsługiwała mnie stojąc na kasie , minę miała jak "weź już stąd wyjdź" ale mówię hmmm,każdy może mieć gorszy dzień...poszłam kilka dni później to z jakimś dziadkiem przyjmowała towar , też niezadowolenie widoczne gołym okiem,facet wnoszący towar to niby "pan" a słoma z butów wystawała takie trochę "odsuncie się wszyscy bo ja idę z dostawą" ...kiedy bym nie weszła popołudniu to nigdy nie ma grosza albo dwóch groszy żeby wydać... prosząc jedną z Pań( młodsza kobitka ) żeby do hot doga nalała dosłownie troszkę keczupu nawaliła go tyle rozmiękła cała bulka, wszystko przeleciało a parówka na dodatek była ledwo ciepła..a najgorsze jest to,że człowiek jak chce wejść z wózkiem to nie ma szans na to,ledwo można przejechać między półkami nie mówiąc o tym jak ciężko wjeżdża się do sklepu...o brzydkim zapachu na wejściu nie wspomnę ... no i oczywiście trzeba się wstrzymać z zakupami jak jaśnie panie ekspedientki skończą palić ..... jedna z gorszych żabek w jakiej byłam....

  3. Natalia Rutkowska ★★★★★

    Obsługa klienta bardzo sympatyczna, pani wiktoria najlepszy sprzedawca, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Jedzonko ciepłe podane o czasie i smaczne. Nic tylko polecic

  1. Michał Chądzeński ★★★★★

    Super zaopatrzenie, świetny stuff-wracam permanentnie.

  2. Saffron Garden Services ★☆☆☆☆

    Porażka... Jesteśmy stałymi klientami.. Od momentu,kiedy nie ma Pani Gabrysia,sklep zamknięty przed czasem... Hot dog ... zimny. Jak zawsze okolo 21..juz nie ma.. Brak słów.. Oj pani Patrycjo..mloda Pani jest..praca nie hańbi.

  3. Andrzej Koperski ★★★★★

    świetnie zaopatrzony sklep, bardzo miła obsługa-jestem i będę stałym gościem od lat.

  1. Morfeusz ★★★☆☆

    Fajnie że w niedzielę jest otwarta ponieważ czasami trzeba kupić coś dobrego i wypić jakiegoś browarka no a większość sklepów pozamykana.

  2. Miłosz Kubiak ★☆☆☆☆

    Witam, Pani Wiktoria dziś miała przygotować mi hot doga z kabanosem i ketchupem(powiedzialem glosno i wyraznie ze z ketchupem). Podczas przygotowywania rozmawiała z jakimś Panem i dala mi hot doga z sosem tysiąca wysp. Powiedziałem Pani że ten hot dog miał być przecież z ketchupem i kolega który kupowal chwilę potem powiedzial że wezmie tego co ja mam a da mi swojego. Hot dog kolegi był przygotowany tak jak chciał. Po oddaniu hot doga kolegi w moje rece od Pani, ten miał zimna bułkę i parówkę. Nie polecam Pani Wiktorii.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Ostrowska 23, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements