Opinie

  1. Zorya ★☆☆☆☆

    Co Wy się bawicie w lata 90? Kupione dwie zubrowki 0.5. Jedna zamarzla a druga nie. To już nawet nie jest śmieszne i nadaje się do prokuratury.

  2. Urszula Zychowska ★★★★★

    Sklep przyjazny dla klienta. Rzadko trafiają się palety, które utrudniają komfort zakupów. Produkty z promocji zazwyczaj są dostępne. Pieczywo można zakupić nawet w godzinach wieczornych za co bardzo duży plus. Pracownicy sklepu bardzo pomocni i mili. To wszystko razem powoduje, że sklep przy ul. Polnej uważam za godny polecenia do robienia zakupów.

  3. Anna Nowicka ★★★★★

    Fajnie uporządkowana Biedronka, nigdy nie mam problemu ze znalezieniem produktu. Pan z kas samoobsługowych szybko reaguje na zatwierdzenie napojów procentowych :)

  1. Krzysztof Rakicki ★★★★★

    Lubię tutaj robić zakupy, na sklepie rzadko stoją palety. Na plus na pewno można zaliczyć przecenione produkty z krotka data ważności. Trafiają się perełki. Mimo nawału pracy i klientów obsługa wspaniała. Panie i panowie zawsze pomocni i mili. Pozdrawiam i życzę samych życzliwych kupujących.

  2. Ola Traczyk ★☆☆☆☆

    Ta biedronka nie zasluguje nawwt na 1 gwiazdke. Nie obwiniam pracujących tam Pań ponieważ widze jak mało ich jest. To wszystko wina samej sieci i oszczędzania na pracownikach. Za każdym razem jak przychodze żeby się do czegoś dostać musze skakać po tych paletach, połowy rzeczy z listy zakupów (normalne jedzenie nic nadzwyczajnego) nawet nie ma i musze specjalnie jechać gdzie indziej. Warzyw nawet tam już nie biore za każdym razem albo są już spleśniałe albo na drugi dzień jak je kupie zaczynają sie psuć. Regał z akcesoriami do domu wygląda jak stragany na pchlim targu a o znalezieniu aktualnych cen można zapomnieć. Jak się chce zrobić zakupy ze wszystkim trzeba latać do skanera bo oczywiście wszystko jest wrzucane na półki byle jak aby weszło. Dlatego teraz na większe zakupy wole lidla kawałek dalej, a do tej biedronki w ostateczności po pojedyńcze przedmioty.

  3. Black_Snake Arts ★☆☆☆☆

    Jedna z najgorszych biedronek w mieście, prawie tak zła jak na ul. Barskiej. Wchodząc do tego sklepu można już na samym początku zobaczyć przy kasach porozrzucane produkty na półkach, ilość palet w przejściu niczym ze zdjęć z memami w internecie, prawie za każdym razem jak przychodzę do tej biedronki muszę szukać tych samych produktów w różnych miejscach, czasami potrafi być tak że tego samego dnia jeden produkt w ciagu paru godzin zdążył kompletnie zmienić miejsce, bądź dowiaduje się że danego produktu nie ma mimo że w innych biedronkach nie spotkałem się żeby go zabrakło. Osobiście jak mam iść na większe zakupy wolę pojechać do auchan lub lidla, a jeśli chcę konkretnie do biedronki to wolę pojechać na ul. Zbiegniewskiej gdzie chociaż jest jakiś porządek

  1. Leszek Grzegorz Tomella ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! Jeden wielki bałagan. Personelowi polecam wycieczkę do Auchan - może zauważą różnicę w szeroko pojętej kulturze sprzedaży.

  2. J W ★☆☆☆☆

    Ta biedronka od dłuższego czasu to jeden wielki DRAMAT. Totalny brak organizacji, ciągle brakuje podstawowych produktów, przeterminowane rzeczy w lodówkach i bród. Palety, które o jakiej godzinie się nie pójdzie zastawiają przejścia oraz dostęp do towaru, albo zamykajcie sklep na czas towarowania albo mniej zabawiajcie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Polna 96, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements