Opinie

  1. Oliwia Bukowska ★★★★☆

    Standardowe polskie mieszkanie na poddaszu ze skosami. W mieszkaniu jest bardzo ciepło w zimę. Na wyposażeniu wszystko co niezbędne. Nawet miska dla zwierzaka. Cicha okolica. Blisko do Żabki i Lidla. Pod nosem park i widok na rzekę. Minusem jest łazienka i toaleta, która nadaje się do remontu. Jeśli ktoś sugeruje się nazwą "Apartament dla VIP-ów" to sie rozczaruje. Ta nazwa za pewne budzi skojarzenia luksusowego lokum. Dobra luksusowego tam nie znajdziecie. Acz kolwiek 65m2 na wyłączność też można nazwać luksusem w porównaniu do pokoju hotelowego 18m2 na dla 4osób. Typowe polskie lokum. Bardzo miła Pani obsługująca.

  2. Milord ★☆☆☆☆

    Apartament „dla vipów” ?!? Dwa działające palniki na 4 w pokoju 3 osobowym. Niedziałający domofon, przy jednym kluczu. Zimna woda w łazience. Nazwa abstrakcyjna, nie czułem się jak vip tylko jak zwykły robol, który ma mieć gdzie spać i za przeproszeniem się wysrać. Właścicielka potraktowała nas poniżej krytyki, pomimo naszych zapytan o wynoszenie śmieci i tak dalej. Jadąc do Włocławka nie sądziliśmy, że spotka nas taka wieś. Szkoda słów. Odradzam miejsca z całego serca. Apartament dla robolów. Nie jesteśmy robolami. Jesteśmy ludźmi i płacąc oczekujemy bycia traktowanymi jak ludzie. A nie jak śmieci, które właścicielka rozsypała, próbując wrobić w to nas.

  3. Kuba Jakubowski ★☆☆☆☆

    "Apartamenty dla VIP" ciężko go nazwać apartamentem, co dopiero dla VIP. Co prawda zdjęcia pokrywają się z prawdą na pierwszy rzut oka - meble wyglądają podobnie itp. jednak przy bliższym kontakcie widzimy odchodzące części, często pajęczyny w rogach, smród z lodówki, nie działającą zmywarkę, brak internetu w jednym z mieszkań, brak ciepłej wody w kranie do wanny, (trzeba się ratować wężem z prysznica). Działają tylko dwa (najmniejsze!) z czterech palników. Właścicielka mimo wcześniejszej informacji o braku obowiązku wyrzucania śmieci podczas pobytu, była wielce niezadowolona widokiem gotowych do wyrzucenia worków na śmieci na tyle, że postanowiła wysypać wszystko na podłogę oraz stół oraz sfotografować wykonane przez nią samą dzieło. Zabawnym jest również fakt, że oznakowanie pokoju jako "6 osobowy" oznacza spanie w łóżkach obok siebie, w ciasnych łóżkach. Bardzo odradzam wyboru tego miejsca na wypoczynek.

  1. Dominika Jaworska ★☆☆☆☆

    Apartamenty VIP, mają jedynie w nazwie w rzeczywistości nie mają z tym zupełnie nic wspólnego, sprzęty w kuchni były popsute, brak ciepłej wody w łazience,domofon nie działał, do tego nie dokładnie sprzątnięte po poprzednich użytkownikach. Właścicielka bardzo opryskliwa, szczerze nie polecam.

  2. Patryk Jabłoński ★☆☆☆☆

    Niestety, ale nie polecę tego miejsca nikomu. Zmywarka nie działa, na kuchence można używać tylko dwóch małych palników, dwa pozostałe nagrzewają się jak reaktor atomowy w Czarnobylu. Łazienka to jakaś kpina, odpływ z brodzika opróżnia się po kilku minutach, z kranu przy wannie nie płynie CIEPŁA WODA! Domofon również działa w zależności od jego humoru. Na domiar złego, właścicielka bez podejścia do klienta, z bezczelnymi komentarzami co do wieku przebywających w "apartamencie" osób. DNO!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apartamenty dla Vipów?

Apartamenty dla Vipów znajduje się przy Rzeczna 4, 87-810 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apartamenty dla Vipów?

Można skontaktować się z Apartamenty dla Vipów pod numerem +48 608 070 506

Jak można dotrzeć do Apartamenty dla Vipów?

Do Apartamenty dla Vipów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements