Najgorsze doświadczenie zakupowe, jakie można sobie wyobrazić. Obsługa stoi dosłownie na samym wejściu, jakby pilnowała bramki, torując drogę i blokując przejście. Nie ma mowy o spokojnym wejściu do sklepu – od pierwszej sekundy człowiek jest nachalnie „atakowany”, zanim zdąży złapać oddech. Ta natarczywość jest tak odpychająca, że odechciewa się nawet spojrzeć w stronę ekspedientki, a co dopiero cokolwiek kupić. Zamiast normalnej obsługi panuje chaos, presja i totalny brak wyczucia. Atmosfera jest skrajnie nieprzyjemna, wręcz odstraszająca. Ogólna ocena? Tragiczna. Sklep, do którego nie tylko się nie wraca, ale który omija się szerokim łukiem.I zauważam że większość się tego stosuje.
Opinie
-
Jadwiga Opozda ★☆☆☆☆
-
Julia - ★☆☆☆☆
Szkoda, że nie da się dać 0 gwiazdek, totalna pomyłka. Panie natarczywe, tego dnia byłam w kilku sklepach oferujących te same produkty i tam nie zostałam wręcz otoczona obsługą, tylko mogłam spokojnie przejrzeć produkty i się zastanowić, tutaj natomiast człowiek nie słyszy własnych myśli bo Pani już od wejścia atakuje z cudownymi promocjami, mimo, że ceny niektórych produktów internetowo są niższe czego też Pani się wypiera. Widać niezadowolenie gdy od razu nie powie się, że kupuje się to co Pani oferuje. Jednym słowem tragedia
-
PIOTR PIOTROWSKI ★☆☆☆☆
15.09 kupiłam w tym sklepie buty i torebkę, która miała kosztować 150 zł. Płaciłam kartą i dopiero w domu zauważyłam, że na paragonie jest kwota 199, 99 zł. Oszukała mnie kierowniczka sklepu, pani Natalia. Interwencji mojej nie uwzględniła i wydała mi kartę podarunkową na równowartość ceny torebki, którą zwróciłam. Na pytanie dlaczego wprowadziła mnie w błąd co do ceny torebki... powiedziała, że jest jej przykro, ale nic innego nie może zrobić...sic !!! Proszę uważać przy kasie , bo oszukują.
-
Anna Daczkowska ★☆☆☆☆
Pani w sklepie (chyba Pani Natalia) niezwykle narzuca sie od samego wejscia. Pani zaoferowała rabat przy zakupie dwoch par, ktory jak sie okazalo przy kasie jednak nie dzialal tak jak bylo obiecane. Pani ciagle zmieniala wersje wydarzen i byla niezwykle nieprzyjemna. Ostatecznie oddalismy buty i kupimy te same z dostawa do domu zeby unikac wspomnień z ta Pania.
-
Edyta ★☆☆☆☆
Obsługa bardzo irytująca. Od samego wejścia zostajesz zaatakowana przez Panią ze sklepu. Nie można swobodnie przymierzyć, obejrzeć butów bo osoby sprzedające chodzą krok w krok. Zakupów się tam odechciewa.
-
Bożena Drążkiewicz ★☆☆☆☆
Dałabym 0 gdybym mogła, Panie w sklepie są wręcz irytujące, wchodząc do sklepu zostałam już zapytana o rozmiar, a nawet nie zdążyłam jeszcze nic obejrzeć. W momencie gdy nie zdecydowałam się na zakup, jedna z Pań wyraźnie pokazała swoje niezadowolenie i nie dawała za wygraną (byle tylko sprzedać produkt). Poziom natrętności przekracza wszelkie normy.
-
Marta Graczykowska ★★★★★
Polecam serdecznie! Panie bardzo uprzejme, pomocne, pełne energii i otwarte na klienta. Posiadają wiedzę na temat materiałów z jakich wykonane są produkty. Informują o aktualnych promocjach. Przycięcie paska na miejscu również nie sprawiło im problemu, poszło ekspresowo. Na pewno wrócimy. :)
-
Dorota Gem ★☆☆☆☆
Panie bardzo "namolne" Na siłę chcą sprzedać i są bardzo niezadowolone jak się nic nie kupi. Buty fajne tylko niestety ceny wysokie i praktycznie brak sensownych promocji.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ryłko?
Ryłko znajduje się przy Jana Kilińskiego 3, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ryłko?
Można skontaktować się z Ryłko pod numerem +48 506 504 839
Jak można dotrzeć do Ryłko?
Do Ryłko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku