Przyjechaliśmy specjalnie z innego miasta, żeby spróbować miejscowych pączków, ledwie zdążyliśmy przed zamknięciem ale było jeszcze dziesięć minut. Szybko okazało się, że naszego szczęścia absolutnie nie podziela pani, która na dziesięć minut przed zamknięciem była gotowa do wyjścia a tutaj przy okienku pojawia się klient. Wściekłość tej pani była nader wymowna a obsługa rodem z filmów Barei. Rzuciła zapakowane w papierową torbę pączki mrucząc coś pod nosem. Już dawno nie spotkałem się z tak nieprzyjemną obsługą. Pączki faktycznie niezłe ale pani powinna chyba zmienić pracę skoro tak nie cierpi klientów. Marna reklama dla firmy, napewno nikomu nie polecę tego miejsca właśnie ze względu na obsługę!
Opinie
-
marek wojciechowski ★☆☆☆☆
-
Barbara ★☆☆☆☆
Nie ma listy składników. Jest to ustawowy obowiązek a obsługa kpiąco oświadcza, że nie ma i już. Chciałabym wiedzieć, co jem. Nie pierwszy raz pytałam o skład i moi znajomi również. Nigdy nie został udostępniony.
-
Euro Scrap Metal ★★★★★
Bzdura chyba konkurencja wypisuje absurdalne rzeczy.Pieczywo paczki najlepsze jakie jadlem w zyciu. Sam Boss nadzoruje oraz sam uczestniczy w tworzeniu tych przeprzysznych specjalow. Obsluga bardzo przyjazna. Sugerowalem im aby zmienili nazwe Paczkarnia z pasja ,ponieważ tak wykonuja swoja prace. Pozdrawiam Wszystkich.
-
Kasia ★☆☆☆☆
Dzisiaj kupiłam pączki,myślałam że będą takie jak kiedyś na początku działalności.Niestety tak się popsuły ,że nie da się tego zjeść,ociekają tłuszczem aż mdli,poszły do kosza.
-
Tomasz Kaniewski ★★☆☆☆
Znaczny spadek jakości pączków - korzystam od lat. Nadzienia robią się jednym wielkim nieporozumieniem. Pączek Nutella - czekoladopodobny użyty krem nieprzypominający tą nazwę, Snickers - czarna maź bliżej nie określona z kawałkami orzechów, rafaello - nie przypomina nawet w najmniejszym stopniu tego produktu, kinder bueno - nadzienie przypominające wizualnie bardziej chałwę jak nadzienie bueno. Inne smaki do zniesienia. Sugeruje powalczyć o jakość bo klientów będzie ubywało.
-
Justyna Szachewicz ★☆☆☆☆
Dziś poszłam specjalnie, żeby kupić pączka dubajskiego o godz. 14 w Pączkarni Kujawskiej były puste półki. Pani poinformowała mnie, że pączki już się sprzedały, a na moje pytanie czy jutro będą dostępne nie umiała odpowiedzieć. Dodam, że Pączkarnia według rozpiski otwarta jest w dni robocze do godz. 18:00.
-
Angela ★★★☆☆
Uwielbiam Wasze pączki, ale te ostatnie z niedzieli są strasznie tłuste. Tłuszcz po nagryzieniu aż wypływał. Trzymając w palcach tłuszcz dosłownie wyciekał. :( Zdaje sobie sprawę, że pączki nie są smażone na wodzie, ale to co dziś otrzymałam to dramat :(
-
WOOX ★☆☆☆☆
Miały być pączki z jagodami, były z malinami. Miały być ciepłe, były zimne. Do tego ociekające tłuszczem aż mdli. BTW. Powinniście się cieszyć, że nie jestem uczulony na maliny, bo by się nie skończyło tylko opinią;)
-
Amy Duszak ★★★★★
Kupiliśmy dzisiaj kwadratową tartę - ciasto jogurtowe z nadzieniem brzoskwiniowym i powiem że jest to jedno z najlepszych ciast jakie jadłam. Mogłabym je jeść codziennie. Nie wiem czy pracownicy zdają sobie z tego sprawę ale jednak to ciasto jest zbyt słodkie. Powinno zawierać o połowę mniej cukru. Jest po prostu bardzo bardzo słodkie a to sprawia że można go zjeść tylko odrobinę. Ta jedna kwestia powstrzyma mnie od zakupu. Mam nadzieję że zobaczymy kiedyś to ciasto w formie trochę bardziej wytrawnej
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pączkarnia Kujawska?
Pączkarnia Kujawska znajduje się przy Warszawska 6A, 87-810 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Pączkarnia Kujawska?
Do Pączkarnia Kujawska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku