Opinie

  1. Aischa ★☆☆☆☆

    Jedzenie zamówione przez pyszne.pl, czas oczekiwania miał być od 30-55 minut.... było 80 minut . Dostarczone kebaby były zimne i bardzo niesmaczne. Sos "mieszany" był z taką ilością pieprzu ,że nie chcę wiedzieć jak smakuje " pikantny". Czekać 80 minut,żeby zjeść zimne paskudztwo - nigdy więcej.

  2. Krzysztof Stresss ★★★★★

    Nie ma tragedii jak inni piszą kapselon bardzo dobry ;)

  3. Mateusz Kacpura ★☆☆☆☆

    Zamówiłem kebaba dużego, jak na moje otrzymałem małego, uważam to za oszustwo

  1. Maj kuS ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam... Jak nisko trzeba upaść, żeby wciskać ludziom jedzenie w spleśniałym pieczywie, dramat...

  2. Operator 306 ★☆☆☆☆

    Czekam za namówienie już półtorej godziny Po telefonie do tego burdelu chłop zaczął nawijać po turecki czy jakoś tak nie polecam jedzienie paskudne obsługa bezczelna i chamska a w środku śmierdzi starym olejem i mięsem z przed miesiąca

  3. Andre MuzicMan ★☆☆☆☆

    Wybraliśmy się pod wieczór w piątek na kebaba. Ja wybrałem kebaba w rollo z kurczakiem,zaś kolega postawił na kebaba w bułce z kurczakiem. Po kilku minutach oczekiwania gdy już dostaliśmy swe kebaby i zjedliśmy po kilka kęsów okazało się że kebaby są beż smaku. Mięso ohydne o ile można to nazwać mięsem a sos bez wyrazu. Ponad połowa kebaba wylądowała w koszu. Na pewno już tam nie wrócę! Nie spodziewałem się takiego badziewia po Mast Kebab.

  1. Andre Roj ★☆☆☆☆

    Wybraliśmy się pod wieczór w piątek na kebaba. Ja wybrałem kebaba w rollo z kurczakiem,zaś kolega postawił na kebaba w bułce z kurczakiem. Po kilku minutach oczekiwania gdy już dostaliśmy swe kebaby i zjedliśmy po kilka kęsów okazało się że kebaby są beż smaku. Mięso ohydne o ile można to nazwać mięsem a sos bez wyrazu. Ponad połowa kebaba wylądowała w koszu. Na pewno już tam nie wrócę! Nie spodziewałem się takiego badziewia po Mast Kebab.

  2. Justyna Pomaszczyńska ★★★★☆

    Ku zaskoczeniu i przeczytaniu sporej ilości opini, Kebab smaczny, tortilla dobrze spieczona, świeża surówka, dobre sosy. Mięso jak wszędzie. Gwiazdki lecą w dół za obsługę. Fakt liznąć polskiego by mogli. Gdyby nie pan z brodą to pewnie bym już nie zamówiła.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MAST KEBAB Zazamcze?

MAST KEBAB Zazamcze znajduje się przy Sielska 6, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MAST KEBAB Zazamcze?

Można skontaktować się z MAST KEBAB Zazamcze pod numerem +48 579 192 615

Jak można dotrzeć do MAST KEBAB Zazamcze?

Do MAST KEBAB Zazamcze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements