Jedzenie zamówione przez pyszne.pl, czas oczekiwania miał być od 30-55 minut.... było 80 minut . Dostarczone kebaby były zimne i bardzo niesmaczne. Sos "mieszany" był z taką ilością pieprzu ,że nie chcę wiedzieć jak smakuje " pikantny". Czekać 80 minut,żeby zjeść zimne paskudztwo - nigdy więcej.
Zdjęcia
Opinie
-
Aischa ★☆☆☆☆
-
Krzysztof Stresss ★★★★★
Nie ma tragedii jak inni piszą kapselon bardzo dobry ;)
-
Mateusz Kacpura ★☆☆☆☆
Zamówiłem kebaba dużego, jak na moje otrzymałem małego, uważam to za oszustwo
-
Maj kuS ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam... Jak nisko trzeba upaść, żeby wciskać ludziom jedzenie w spleśniałym pieczywie, dramat...
-
Operator 306 ★☆☆☆☆
Czekam za namówienie już półtorej godziny Po telefonie do tego burdelu chłop zaczął nawijać po turecki czy jakoś tak nie polecam jedzienie paskudne obsługa bezczelna i chamska a w środku śmierdzi starym olejem i mięsem z przed miesiąca
-
Andre MuzicMan ★☆☆☆☆
Wybraliśmy się pod wieczór w piątek na kebaba. Ja wybrałem kebaba w rollo z kurczakiem,zaś kolega postawił na kebaba w bułce z kurczakiem. Po kilku minutach oczekiwania gdy już dostaliśmy swe kebaby i zjedliśmy po kilka kęsów okazało się że kebaby są beż smaku. Mięso ohydne o ile można to nazwać mięsem a sos bez wyrazu. Ponad połowa kebaba wylądowała w koszu. Na pewno już tam nie wrócę! Nie spodziewałem się takiego badziewia po Mast Kebab.
-
Andre Roj ★☆☆☆☆
Wybraliśmy się pod wieczór w piątek na kebaba. Ja wybrałem kebaba w rollo z kurczakiem,zaś kolega postawił na kebaba w bułce z kurczakiem. Po kilku minutach oczekiwania gdy już dostaliśmy swe kebaby i zjedliśmy po kilka kęsów okazało się że kebaby są beż smaku. Mięso ohydne o ile można to nazwać mięsem a sos bez wyrazu. Ponad połowa kebaba wylądowała w koszu. Na pewno już tam nie wrócę! Nie spodziewałem się takiego badziewia po Mast Kebab.
-
Justyna Pomaszczyńska ★★★★☆
Ku zaskoczeniu i przeczytaniu sporej ilości opini, Kebab smaczny, tortilla dobrze spieczona, świeża surówka, dobre sosy. Mięso jak wszędzie. Gwiazdki lecą w dół za obsługę. Fakt liznąć polskiego by mogli. Gdyby nie pan z brodą to pewnie bym już nie zamówiła.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MAST KEBAB Zazamcze?
MAST KEBAB Zazamcze znajduje się przy Sielska 6, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MAST KEBAB Zazamcze?
Można skontaktować się z MAST KEBAB Zazamcze pod numerem +48 579 192 615
Jak można dotrzeć do MAST KEBAB Zazamcze?
Do MAST KEBAB Zazamcze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku