Opinie

  1. Siwy ★★★☆☆

    Miejsce jak kilka innych w miescie. W zadna strone ( na +/-) sie nie wyroznia.

  2. Maja ★★★★★

    Niezmiennie numer jeden wszystko smaczne a przede wszystkim zawsze świeże produkty co się bardzo ceni polecam wszystkim !smacznie szybko tanio❤️

  3. strucel1982 ★★★★★

    Nawet spoko kebsik ,najadłem się jak za 25 ziko,duża porcja,mięso nie najgorszej jakości.

  1. Bart Koza ★☆☆☆☆

    Zamawiałem dwa kebaby na wynos z karkówką, po powrocie do domu i odpakowaniu okazało się że to nie jest karkówka tylko wyschnięty kurczak, no chyba że tak ma wyglądać to „prawdziwe rzemiosło”. Nie chciało mi się już fatygować ale na pewno już tam nic więcej nie kupię!

  2. Babi Zalewski ★☆☆☆☆

    Okropna obsługa Urażona paniusia która musi odpowiedzieć klientowi na pytania ( No przecież jakiś poje.... ten klient zamiast zamawiać tyle pyta ) Jechałem na Kebaba 50 km Po takim przywitaniu w okienku odechciało mi się tam jeść

  3. Broken Frame ★☆☆☆☆

    Kebab w chlebie od góry świeże duże płaty mięsa a od połowy w dół drobne bardzo słone skwarki kurczaka o gumowej konsystencji. Bułka praktycznie zimna za mało upieczona. Cały dzień problemy gastryczne... Jadłem u was często kebab bo miał uczciwe proporcje mięsa i surówki do ceny ale to był ostatni raz...

  1. Andrew Stars ★★☆☆☆

    Za pierwszym razem jak tam kupowałem kebaba było wszystko ok. Normalne proporcje. Dobry smak. Dzisiaj porażka. Smak pozostał bez zmian, ale mięsa było jak na lekarstwo. Z 90% surówek, a 10% mięsa. Szkoda dobrej renomy.

  2. Karolina Tucholska ★☆☆☆☆

    Kebab nie był zły ,ale strasznie suchy,że ciężko się go jadlo , sosu nie było w ogóle. Mięso twarde i suche . Ogolnie to taka bardziej tortilla niż kebab.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja P.O.W. 41?

Stacja P.O.W. 41 znajduje się przy Polskiej Organizacji Wojskowej 41, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Stacja P.O.W. 41?

Do Stacja P.O.W. 41 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements