Opinie

  1. Magda ★★★★★

    Fantastyczne miejsce, caly czas dochodzili klienci. Sympatyczna pani obslugujaca, duzy wybor domowych dan. Placek po wegiersku wyborny, ceny bardzo przystępne a nawet moge stwierdzic konkurencyjne . Fajny klimat, polecam z całego serducha. Jak zwykle lokal znaleziony po drodze bedac w Polsce w podrozy :)

  2. Tomek M ★★★★★

    Super jedzenie. Bardzo pyszne-porcje duże ceny super. Na pewno zajrzymy następnym razem. Obsługa super

  3. Michał Mianowski ★★★★★

    Przyjechaliśmy z Warszawy w dwie rodziny z dziećmi w poszukiwaniu dobrego domowego obiadu. Wyszliśmy wprost zachwyceni!!! Dania wydane bardzo szybko, porcje odpowiednie i wykonane z dobrych jakościowo składników. Absolutnie przepyszna zupa koperkowa, kremowa, wyrazista, aromatyczna i najlepsza jaką wszyscy jedliśmy. Filet z kurczaka w płatkach kukurydzianych soczysty, świeży, chrupiący i świetnie przyprawiony, aż żal że pojemność żołądka jest ograniczona. Surówki robione samodzielnie a nie kupne, zaś ziemniaki perfekcyjne. Gdzie tkwi sukces? Kadra! Na kuchni pracują złote kobiety, doświadczone i utalentowane, dla których gotowanie jest pasją, sztuką a karmienie ludzi stanowi dla nich przyjemność. Zasłyszeliśmy, że skarbem kuchni tej restauracji są „babcie” i jesteśmy przekonani, że każdy z nas chciałby mieć taką babcię.

  1. M B ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce. Licząc od września 2025 wstecz, otwarte dwa m-ce wcześniej. Niewątpliwą zaletą tej kuchni jest to, że gotują Panie w dojrzałym wieku, tym sposobem oferując nie tylko swojskie, ale i babcine smaki. Z czystym sumieniem polecam. Osobiście miałe przyjemność zjeśćzzraza z karkówki, oraz grzybową, której poprosiłem 1/2 porcji z uwagi na ogromne porcje.

  2. adam góra ★★★★★

    Pysznie i tanio. Dziwne połączenie

  3. Issa N ★★★★★

    O matko i córko, jakie dobre jedzenie. Świeże, smaczne, mega porcję, tanie, grzybowa wymiata. Jak moja córka zjadła 2 miski rosołu to o czymś świadczy a jej sie takie rzeczy nie zdarzają. Przemiła obsługa, pomocna i usmiechnieta. Zdecydowanie polecam

  1. Anna Jaroszewska ★★★★★

    Przepyszne jedzonko :)polecam można się objeść po sam "korek".Ceny przystępne,Pani obsługująca przemiła i uśmiechnięta.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Swojskie Smaki Obiady Domowe?

Swojskie Smaki Obiady Domowe znajduje się przy Zielony Rynek 7, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Swojskie Smaki Obiady Domowe?

Można skontaktować się z Swojskie Smaki Obiady Domowe pod numerem +48 530 716 009

Jak można dotrzeć do Swojskie Smaki Obiady Domowe?

Do Swojskie Smaki Obiady Domowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements