Opinie

  1. jakub krzysztof ★☆☆☆☆

    Witam, jestem z Włocławka i często odwiedzałem Pasję. Kiedyś było tam smacznie i przyjemnie. Niestety dziś to jest dramat jakiś. Myślałem, że zimny posiłek to jednorazowy przypadek lecz niestety nie. Zamówiliśmy kebaba z kurczaka lecz dostaliśmy skóry z kurczaka, a nie mięso z kurczaka. Zimne i okropne i oczywiście nie zjedliśmy do końca. Jeśli oszczędności wynikają z zarządzenia właścicieli to gratuluję. Obsługa poza tym młodym chłopcem wysokim to jakaś żenada. Siedząca do tego małolata przy barze co chwila zerkała na nas z obrzydzeniem w oczach. Być może również pracownica bo bardzo dobrze znała się z barmankami. Niedawno był mój brat tam i po godzinie oczekiwania wyszedł bo okazało się, pani przyjmująca zamówienie po prostu o nim zapomniała. Ta pani w ogóle jest bardzo nieprzyjemna. Drodzy właściciele zróbcie to tak jak było kiedyś bo teraz to tragedia. Spodziewałem się jedzenia, a nie skór na talerzu z frytkami. Was to pewnie nie ruszy, ale ja więcej tam nie pójdę i osobiście nie polecam.

  2. wlodipl ★☆☆☆☆

    Po wejściu do lokalu nie było miejsc wiadomo sobota 14:30 może być tłoczno. Para opuściła stolik więc w 5 osoby go zajęliśmy. Pani "kelnerka" podeszła i z przekąsem zapytała czy ona w ogóle może posprzątać. Wzięliśmy 1 krzesło które stało puste przy stoliku zarezerwowanym na 15:30, po czym ta sama pani kelner powiedziała że krzesło musi stać puste i czekać przez godzinę na gości zwracając mi uwagę że mam je odstawić. Nigdy nie spotkałem się z takim chamstwem w "restauracji"

  3. wiktoria górczyńska ★★★★★

    Jestem w tym miejscu nie pierwszy raz i napewno nie ostatni . Obsługa bardzo sympatyczna Pani nawet podeszła i zapytała się czy drink smakuje . Jedzenie bardzo smaczne . Ceny bardzo przyzwoite . Polecam serdeczne i

  1. Aleksandra En ★★★★★

    Pyszna kawka. Zupka pomidorowa jak u mamy. Bardzo duże, syte porcje. Przystępne ceny. Polecam!

  2. Ktoś ★☆☆☆☆

    Nowa obsługa to dramat wchodząc od strony bramy można by było czekać godzinami zanim ktoś ogarnie że przyszedł ktoś nowy, ale składając zamówienie samemu żeby nie czekać ze 40 minut zanim ktoś łaskawie podejdzie też nie lepiej obsługa bo kelnerami ich nie można nazwać mota się jak dzieci we wgle gościu przy barze w ogóle odklejony od rzeczywistości jedzenia podać nie umieją tylko przy stoliku daję w rękę zamiast położyć na stole przy obiedzie dla 3 osób 3 razy proszenie o zamówione do obiadu dodatki bo zapomnieli czas oczekiwania na to samo dania kiedyś kiedyś jak to jakoś funkcjonowało z 20 min zrobiło się 50 można się upić zanim coś podadzą syf na stolikach jak za te pieniądze nie polecam monotonia w jedzeniu od lat ciągle to samo póki obsługa ogarniała do zniesienia z nową obsługa ostatni raz byłem

  3. Anna Podolska ★☆☆☆☆

    Na złożenie zamówienia czekałam 42 minuty, musiałam podejść do szanownych księżniczek i prosić aż w końcu przyjmą zamówienie. Kiedyś to miejsce miało sens, dziś jestem tutaj ostatni raz! Szkoda bo myślałam że to będzie moja ulubiona restauracja we Włocławku

  1. Mateusz Trzeciak ★★★★★

    Kupiłem z dziewczyną szarlotkę z lodami i wodę z mięta i cytryną. Porcja duża, obsługa miła i szybka a jedzenie smaczne. Muzyka nie za głośna i przyjemna, serdecznie polecam;

  2. Kamila Bączkowska ★☆☆☆☆

    Byłam pierwszy raz i ostatni. Jedzenie totalnie bez smaku, mdłe w dodatku z niespodziankami (mucha) co widać na załączonym zdjęciu. Szczerze nie polecam.

  3. Ewa B ★★★★☆

    Wszytko pięknie ładnie , jedzenie jest ok bo za te pieniądze nie oczekiwałam niczego górnolotnego. Natomiast brak wentylacji jest niedopuszczalny. Po powrocie do domu zapach jest masakryczny kojarzy mi się z barem z lat 90. Ciuchy, włosy porażka …. Daje tyle gwiazdek na zachętę może w końcu coś się zmieni. Bo zapach po wyjściu nie zachęca , żeby wrócić ponownie . Polecam zainwestować w nową wentylację .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cafe Pasja?

Cafe Pasja znajduje się przy Kaliska 21, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cafe Pasja?

Można skontaktować się z Cafe Pasja pod numerem +48 500 154 744

Jak można dotrzeć do Cafe Pasja?

Do Cafe Pasja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements