Opinie

  1. Aleksandra Jabłońska ★★★★★

    Przemila obsluga robi piekne paznokcie :)) Wybielanie zebow i laminacja brwi rowniez bardzo na plus

  2. Karolina ★★★★★

    Najlepsze paznokcie oraz inne uslugi kosmetyczne w miescie! Profesjonalna i mila obsluga, stylistka sprosta każdemu oczekiwaniu!

  3. Dominika Domańska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu. Polecam i do zobaczenia!!

  1. Sylwia Ciszek ★★★★★

    Pełen profesjonalizm. Przemiła obsługa. Gorąco polecam.

  2. Gabrysia Zwolinska ★★★★★

    Z całego serca polecam wam ten salon, atmosfera jest genialna, salon bardzo nowoczesny, a stylistka widać, że wie co robi. Nigdy nie wyszłam tak szczęśliwa z usługi, paznokcie w stu procentach spełniają moje oczekiwania. Salon polecam głównie dziewczyna które lubię zwariowane połączenia, bo wybór dodatków, i rzeczy do zdobień jest naprawdę przeogromny. Polecam z całego serca, napewno wrócę ❤️

  3. Izabela Ramza ★☆☆☆☆

    Nie polecam zabiegu wybielania zębów. Zabieg, który miał zakończyć się białym uśmiechem, spowodował recesję dziąseł. Przed zabiegiem nie zostałam zapytana o przeciwskazania a także nie zostałam poinformowana o jakichkolwiek skutkach ubocznych. Nie została mi przekazana karta zgody na zabieg, a opłata została pobrana z góry - bez wystawienia rachunku. Pani, która nałożyła mi żel, przez conajmniej kilkanaście minut nie interesowała się mną, ponieważ w tym czasie obsługiwała inną klientkę wykonując jej manicure (nigdy nie spotkałam się z obsługą kilku klientów w tym samym czasie w gabinecie kosmetycznym). Po tym, jak popłakałam się leżąc na łóżku z powodu pieczenia dziąseł, pani wykonująca zabieg próbowała nieco usunąć żel. Ostatecznie na koniec spotkania zostałam poinformowana, że niebieska pasta/żel zejdzie sam w ciągu kolejnych dni. Po zabiegu zmagałam się z ogromną wrażliwością w jamie ustnej. Podczas ważnej dla mnie uroczystości, kilka dni po zabiegu, miałam jeszcze niebieską pastę na dziąsłach - nie miało to nic wspólnego z pięknym uśmiechem. Finał mojego zabiegu to widoczne cofnięcie dziąseł. Widać i czuć ogromne niedociągnięcia warsztatu pani wykonującej zabieg, do tego brak pewności siebie i znikomy kontakt z klientem. Poparzenie dziąseł a w konsekwencji ich recesja to dla mnie nic innego jak okaleczenie. Wystrój lokalu czy co chwilę wyłączająca się muzyka a także niska temperatura w pomieszczeniu to już sprawa drugorzędna. Stanowczo nie polecam tego miejsca!

  1. Piotr Grabowski ★★★★★

    Pełen profesjonalizm, wspaniała obsługa. Gorąco polecam i dziękuję

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Eclipse?

Eclipse znajduje się przy 3 Maja 9, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Eclipse?

Można skontaktować się z Eclipse pod numerem +48 725 311 554

Jak można dotrzeć do Eclipse?

Do Eclipse można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements