Przemila obsluga robi piekne paznokcie :)) Wybielanie zebow i laminacja brwi rowniez bardzo na plus
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Jabłońska ★★★★★
-
Karolina ★★★★★
Najlepsze paznokcie oraz inne uslugi kosmetyczne w miescie! Profesjonalna i mila obsluga, stylistka sprosta każdemu oczekiwaniu!
-
Dominika Domańska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu. Polecam i do zobaczenia!!
-
Sylwia Ciszek ★★★★★
Pełen profesjonalizm. Przemiła obsługa. Gorąco polecam.
-
Gabrysia Zwolinska ★★★★★
Z całego serca polecam wam ten salon, atmosfera jest genialna, salon bardzo nowoczesny, a stylistka widać, że wie co robi. Nigdy nie wyszłam tak szczęśliwa z usługi, paznokcie w stu procentach spełniają moje oczekiwania. Salon polecam głównie dziewczyna które lubię zwariowane połączenia, bo wybór dodatków, i rzeczy do zdobień jest naprawdę przeogromny. Polecam z całego serca, napewno wrócę ❤️
-
Izabela Ramza ★☆☆☆☆
Nie polecam zabiegu wybielania zębów. Zabieg, który miał zakończyć się białym uśmiechem, spowodował recesję dziąseł. Przed zabiegiem nie zostałam zapytana o przeciwskazania a także nie zostałam poinformowana o jakichkolwiek skutkach ubocznych. Nie została mi przekazana karta zgody na zabieg, a opłata została pobrana z góry - bez wystawienia rachunku. Pani, która nałożyła mi żel, przez conajmniej kilkanaście minut nie interesowała się mną, ponieważ w tym czasie obsługiwała inną klientkę wykonując jej manicure (nigdy nie spotkałam się z obsługą kilku klientów w tym samym czasie w gabinecie kosmetycznym). Po tym, jak popłakałam się leżąc na łóżku z powodu pieczenia dziąseł, pani wykonująca zabieg próbowała nieco usunąć żel. Ostatecznie na koniec spotkania zostałam poinformowana, że niebieska pasta/żel zejdzie sam w ciągu kolejnych dni. Po zabiegu zmagałam się z ogromną wrażliwością w jamie ustnej. Podczas ważnej dla mnie uroczystości, kilka dni po zabiegu, miałam jeszcze niebieską pastę na dziąsłach - nie miało to nic wspólnego z pięknym uśmiechem. Finał mojego zabiegu to widoczne cofnięcie dziąseł. Widać i czuć ogromne niedociągnięcia warsztatu pani wykonującej zabieg, do tego brak pewności siebie i znikomy kontakt z klientem. Poparzenie dziąseł a w konsekwencji ich recesja to dla mnie nic innego jak okaleczenie. Wystrój lokalu czy co chwilę wyłączająca się muzyka a także niska temperatura w pomieszczeniu to już sprawa drugorzędna. Stanowczo nie polecam tego miejsca!
-
Piotr Grabowski ★★★★★
Pełen profesjonalizm, wspaniała obsługa. Gorąco polecam i dziękuję
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Eclipse?
Eclipse znajduje się przy 3 Maja 9, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Eclipse?
Można skontaktować się z Eclipse pod numerem +48 725 311 554
Jak można dotrzeć do Eclipse?
Do Eclipse można dotrzeć, korzystając z poniższego linku