Opinie

  1. Monika Krajewska ★★★★★

    Trafiliśmy z synem do Podokos z polecenia koleżanki. I całe szczęście. Historia dość długa, ale pięknie pokazuje profesjonalizm i zaangażowanie Pani Malwiny, zarówno w gabinecie, jak i poza nim (nawet wtedy, kiedy jeszcze nie byliśmy klientami gabinetu). Syn skarżył się na ból stopy, stwierdziłam że zrobił mu się odcisk (akurat był to czas intensywnego chodzenia po górach). Domowe sposoby nie pomagały, więc zwróciłam się po pomoc do innego gabinetu podologicznego we Włocławku - usłyszałam, że w tym wieku może zrobić się kurzajka, powinnam smarować to miejsce ziołem i kupić skalpel w aptece, żeby to synowi wyciąć. Lekko przerażona szukałam pomocy dalej i wtedy koleżanka poleciła Podokos. Pani Malwina poprosiła o dokładne zdjęcia, potwierdziła że jest to kurzajka, ale nie zaproponowała takich rozwiązań, jakie opisałam wyżej. Wskazała jaką maść przeciwbólową kupić w aptece, poinformowała jaką pastą powinniśmy smarować kurzajkę, aby ją wyleczyć. Umówiliśmy się na wizytę, gdzie syn miał już pełne zabiegi podologiczne. Leczenie jest dość długie, ale w tej chwili syn nie ma śladu po kurzajce, a my wiemy, jak od razu działać w tego typu sytuacjach. Pani Malwina to osoba niezwykle serdeczna i profesjonalna. Doświadczyliśmy tego nie tylko w gabinecie, ale także poza nim, kiedy konsultowaliśmy niektóre rzeczy telefonicznie czy emailowo, nawet wtedy, kiedy jeszcze nie byliśmy klientami gabinetu. Szczerze polecam Podokos. Myślę, że następnym razem, jako klientka, wrócę ja. :)

  2. Ewa Pelińska ★★★★★

    Super atmosfera i pełen profesjonalizm. Czułam się bezpiecznie zaopiekowana i co najważniejsze uzyskałam skuteczną pomoc a przecież o to najbardziej chodziło. Polecam!

  3. Irena Cyrn ★☆☆☆☆

    Kiedy się umawiałam, zapytałam o cenę. Poinformowano mnie, że pedicure od 80 do 220 w zależności od problemów (np wrastające paznokcie). Nie mam problemów więc myślałam o koszcie max 100 PLN. Umówiłam się, zrobiono mi pedicure ze zwykłym lakierem i pani zaśpiewała 220. Na pytanie dlaczego dostałam odpowiedź, że takie mają ceny a ja dostałam świetną usługę. Dlaczego świetną-nie wiem, normalny pedicure bez szaleństw. Miewałam lepsze. Dziś byłam na Placu Wolności w "MAMMA MIA", u Chińczyków. Świetna obsługa, wymasowane dodatkowo stopy i łydki, piękny lakier i 63 PLN. Nigdy więcej Podokos!

  1. Patrycja Woźnikowska ★★★★★

    Bardzo polecam wizytę w tym gabinecie! Atmosfera bardzo przyjazna, profesjonalna pomoc i doradztwo! Znakomite efekty terapii brodawki wirusowej oraz wrastającego paznokcia, najlepszy taki gabinet we Włocławku!

  2. Kinga Tusz ★★★★★

    Pani Malwino, jest pani niesamowita! Bardzo dziekuje za profesjonalna porade! W poczekalni, bez umowionej wizyty, za darmo (!). Lek kupilam i palec juz wyglada lepiej. 5 stars!!!!

  3. Karolina Marciniak ★★★★★

    Świetna specjalistka. Naprawdę bez trudu można dostrzec, że Pani Woźniak zależy na niesieniu pomocy pacjentowi. Super kontakt i cała konsultacja. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Podokos Gabinet podologiczny?

Podokos Gabinet podologiczny znajduje się przy Wojska Polskiego 35, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Podokos Gabinet podologiczny?

Można skontaktować się z Podokos Gabinet podologiczny pod numerem +48 542 323 636

Jak można dotrzeć do Podokos Gabinet podologiczny?

Do Podokos Gabinet podologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements