Opinie

  1. Jerzy Szczepanski ★☆☆☆☆

    W czasie kiedy stalem w kolejce po swieze mieso dostarczono swiezych kurzych lapek. Zaskoczylo mnie to ze ekspedientka zaczela szybko wybierac najladniejsze I pakowac je w trzy osobne worki foliowe po czym schowala je pod lade. Dla klijentow zostawila tylko polamane I male kawalki. Bardzo nieuczciwe zachowanie. Ciekawe jak czesto najlepsze towary sa ukrywane przed klijentami.

  2. Radek Politowski ★★★★☆

    Często tam nic totalnie nie ma, ale jak teraz byłem to było spoko tylko paru rzeczy nie było..

  3. ACAB ★★☆☆☆

    Remont zrobiony, ale ogolnie w sklepie grajdoł i pracownicy jakby pracowali za karę. Ani dzień dobry, ani do widzenia, mówisz cos do nich to problem mają odpowiedzieć. Lepiej chyba jechać do innej biedronki.

  1. Ramses The Great ★★★☆☆

    Wykonano dobry remont, ale pozostawiono pracowników, którzy nie chcą pracować. Przy kasie samoobsługowej można czekać ponad 5 minut, gdy sklep jest pusty, a kasjerzy patrzą na ciebie i udają, że patrzą przez ciebie, po czym odchodzą w nieznanym kierunku. Specjalnie ustawiono tam krzesło, na którym usiadłem, odpocząłem i czekałem. Dziękuję za to.

  2. Stanisław Nawrocki ★★★☆☆

    Średnia Biedronka,dużo palet, nawet miłe panie, żywność ok

  3. Dominika Ozarzewska ★☆☆☆☆

    Byłam dziś z koleżanką po energetyki Black pisało że 5+5gratis i jeden za 1,25 zł przy zakupie 10 sztuk. Stoję przy kasie a pani mi mówi że nie ma żadnej promocji na blacki tylko na tigery a karteczka była napisana że na blacki. Cena wyszła 29,90 zł a zapłaciłam 34,90zł , czego reszty nie otrzymałam Obsługiwała nas pani Oliwia. Zorientowałam się kiedy wyszłam ze sklepu oszukała nas pani na parę złotych ale nie będę się już kłócić. Dramat!!!

  1. Anna Stawska ★★★★☆

    Lubię zakupy w Biedronce. Jedyne co mnie drażni to bałagan(który robią ludzie) i braki personalne.

  2. Ewa K ★☆☆☆☆

    OCHRONIARZE NIE POZWOLILI MI ZATRZYMUJĄC (NA TERENIE PRZY ULICY) PRZEPARKOWAĆ AUTA!!!!BEZPRAWNIE ZATRZYMUJĄC Odwiedzam wiele ,,biedronek,,ratując miejskie gołębie a dokładnie ich nóżki zaplątane w biedronkowe sznurki. Zostałam,,wyproszona z terenu,łącznie z wezwaniem policji,mandatem Dwóch ochroniarzy zamiast pomóc ratować uwięzionego w sznurkach gołąbka,zatrzymalo mnie ,jeden z nich wyrwal mi komórkę, obaj panowie byli ...jest monitoring,szkoda czasu zeby opisac dokladnie ich zachowanie

  3. Kuba Piekarski ★★★☆☆

    Można tu zrobić dość porządne zakupy ale nie ma co liczyć na ich sporą ilość , ponieważ w porównaniu do innych Biedronek we Włocławku, jest nieco mniejszy asortyment i nie ma takiej szerokiej gamy produktów jakie są bodajże na Toruńskiej. Poza tym, długie kolejki potrafią być irytujące nawet jak są tzw. godziny szczytu to zazwyczaj są otwierane dwie kasy gdy w kolejkach jest około 20 osób, jednakże na szybkie i ekonomiczne zakupy ta Biedronka jest dobrym rozwiązaniem bo czasem się trafiają naprawdę dobre promocje. 3 ☆ to maksimum jakie zasługuje na ten sklep bo on ma swoje niedociągnięcia, ale i tak dla ludzi z niskim budżetem jest godne polecenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Zielony Rynek 5, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements