Opinie

  1. Żelka 3000 ★★☆☆☆

    Pokój jak pokój, bez żadnej rewelacji. W nocy kaloryfer był zimny przez co temperatura w pokoju była odczuwalnie niższa. Obsługi ocenić nie mogę, gdyż klucz do pokoju został przekazany przez telefon. Natomiast.. W łazience nieszczelne okna. Brudny parapet. Futryny w drzwiach odchodzące, w niektórych miejscach wyraźne braki. Na przedpokoju między pokojem, a łazienką wystającą w podłodze śruba. Na jednej nocy w pobycie odbyła się impreza- nie zostałam o niej poinformowana mimo dużo wcześniejszej rezerwacji. W pokoju było wszystko słychać, podłoga ,,chodziła". Polecam wygluszyc ściany, albo hotel zrobić w osobnym budynku, bo gość przyjeżdżając do hotelu chce odpocząć, a gdybym chciała muzyki posłuchać to bym poszła do klubu. Restauracji nie ocenie, gdyż z niej nie skorzystałam.

  2. besa11 pil ★☆☆☆☆

    Szukałem najbliższego hotelu. Byłem zmęczony i natychmiast chciałem znaleźć się w cichym, ciepłym pokoju. Podjechałem pod hotel. Sam budynek odstrasza. Z parteru dochodzi głośna muzyka disco aż trzęsie w posadach. Nie tu nie odpocznę. Sprawdziłem oceny innych użytkowników i znalazłem inne lokum.

  3. Nata_Li_Ya ★☆☆☆☆

    Przyjechaliśmy z chłopakiem do hotelu, było już za późno i byliśmy bardzo zmęczeni. Przed prysznicem byłam zmuszona prawie 20 min sprzątać suszarkę do ręczników, bo niemożliwe było na niej coś trzymać, była bardzo brudna i lipka… niestety zdjęcia nie zrobiłam, pomyślałam o tym już później. Na Bookingu było napisane, że w samym pokoju jest suszarka do włosów, lodówka, mini-kuchenka i nawet kawiarka. Czego w ogóle nie było faktycznie w samym pokoju. Tylko 2 lodówki na cały hotel na 1 piętrze na kuchni do ogólnego użytku, a mają więcej niż 27 pokoje (wszystkie sztućce oraz naczynia wraz z jednym brudnym czajnikiem też są do użytku ogólnego, a swojego niczego nie da się poprosić, na recepcji powiedział Pan, że nawet nie mają suszarek, a czajnika lub naczyń to dla nas dać nie może) W sprawie jakichś dużych ręczników, to jest tak, że jest 1 ręcznik średniego rozmiaru na osobę i zamienić na czysty można dopiero po 5 dni mieszkania w pokoju…

  1. Agata Kordowska ★☆☆☆☆

    Standard hotelu bardzo słaby. W pokoju jest bardzo nieprzyjemny zapach, którego nie da się wywietrzyć, czystość pokoju również zostawia wiele do życzenia. Prysznic zniechęca, woda leje sie po całej łazience, gdyż przestrzeń na prysznic jest odgrodzona od reszty łazienki tylko zasłonką, słabe niepraktyczne rozwiązanie. W pokoju brakuje kontaktów, a także podstawowego wyposażenia np.czajnik. Trzeba przyznać, że czajnik znajduje sie w kuchni ogólnej, jednak jest to kuchnia do której lepiej nie wchodzić. Brudne naczynia, brudne szafki, słabe wyposażenie.

  2. Marcin K ★★★☆☆

    Co do lokalizacji jest ok. Hostel bardziej niż hotel. Pokoje czyste, brakuje niestety kubków. Co do obsługi ciężko powiedziec może trafiliśmy na zły dzień. Ekspres do kawy to niestety tylko eksponat. Piwo z kega nie dostępne z lodówki ciepłe. Co do jedzenia, za późno przyjechalismy już kuchnia nie działała.

  3. Przemek Wolski ★★★★★

    Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny pokoje ok, czysto łóżka wygodne, łazienka czysta ręczniki czyste i pachnące. Oddzielna kuchnia Bardzo dobrze wyposażona. Śniadania bardzo smaczne. Polecam

  1. Jacek Szcześniak ★★★★☆

    Co do hotelu to standard kiepski ,w pokojach zapach niezbyt przyjemny ,łóżka trzeszczą a materace cienkie i sprężyny jęczą jak wiedźma przykuta łańcuchem do ściany , same ściany dosłownie papierowe słychać wszystkie odgłosy bardziej lub mniej przyjemne dla ucha , jak ktoś jeb…e drzwiami na pietrze to słychać w następnym powiecie. Jedzenie całkiem dobre i do syta

  2. Mateusz Grzegórski ★★★★★

    Organizowałem wesele w tej restauracji. Duża sala meeeega. Jedzenie pyszne, obsługa profesjonalna. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Z czystym sumieniem polecam.

  3. Ola Wilbik ★☆☆☆☆

    Wczoraj byłyśmy z córką na obiedzie.Zamówiłam placek po węgiersku, cały przypalony .U córki jedzenie dobre.Lokal poleciła mi znajoma ,że względu na dobre jedzenie.Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gościniec?

Gościniec znajduje się przy Toruńska 104C, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gościniec?

Można skontaktować się z Gościniec pod numerem +48 608 057 748

Jak można dotrzeć do Gościniec?

Do Gościniec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements